Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

pritdrim iz lastne izkušnje, ker je potem ko je hotel avtomobilist: "što si išao tako hitro", policaj rekel ravno to: da bi motor in jaz bla potem nekje drugje

Evo Volk in ravno zaradi tega mi grejo zmeraj bolj "NA KURAC" vsi ti hinavski preventivni nakladači tu gor, ki venomer za vsako stvar govorijo o norcih, hitrosti in ne vem še čem... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa tanovi Jaguar, ne Maserati. Ej, ampak takele dovozne poti pa mene spravijo v cisto paniko, ponavadi bremzam k norc, ko ugotovim, da sem v takem obmocju.

letos na tej cesti še ni blo nesreče, vsaki tedn se tu peljem skoraj 2-3 krat gor, tak da cesto poznam v nulo...res pa je da je ob vikendih se tu vozlo dosti takšnih ki niso poznali ceste in so ga kar pošteno palili, in če te ceste ne poznaš zna bit zelo zahrbtna saj je takih dovozov na cesto kar nekaj (predvsem v spodnjem delu), gor proti vrhu pohorja pa je precej šodra, zato se prav čudim da letos ni blo več nesreč...sicer pa še ena cesta, kjer bo zdaj zarad te nesreče stali policaji, letos jih namreč ni blo še nikoli tukaj, zato je to bil pravi motoristični raj za nas domačine, zgleda bo odslej drugače...še sreča da sem tut jaz letos zaklučo sezono :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos na tej cesti še ni blo nesreče, vsaki tedn se tu peljem skoraj 2-3 krat gor, tak da cesto poznam v nulo...res pa je da je ob vikendih se tu vozlo dosti takšnih ki niso poznali ceste in so ga kar pošteno palili, in če te ceste ne poznaš zna bit zelo zahrbtna saj je takih dovozov na cesto kar nekaj (predvsem v spodnjem delu), gor proti vrhu pohorja pa je precej šodra, zato se prav čudim da letos ni blo več nesreč...sicer pa še ena cesta, kjer bo zdaj zarad te nesreče stali policaji, letos jih namreč ni blo še nikoli tukaj, zato je to bil pravi motoristični raj za nas domačine, zgleda bo odslej drugače...še sreča da sem tut jaz letos zaklučo sezono :D

me prav zanima kateri potem si, ker "vas" gledamo na dnevni ravni, kako se gonite gor in dol po tej cesti.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prav zanima kateri potem si, ker "vas" gledamo na dnevni ravni, kako se gonite gor in dol po tej cesti.......

modra ninja 636, rdečo-črno-bel kombinezon, ampak za letos ste se me rešli- sn "predelal" včeraj na golici sprednjo masko, in gume mam totalno hin, moj študentski finančni proračun pa je zaradi dopusta in raznih cpp kazni na dnu...tak da se vidimo drugo leto-- edino če s kakim drugim motorom letos vletim še parkrat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa je vožnja po cesti za katero plačuješ ob registraciji cestnino kaznivo dejanje? :winkiss:

No tudi jaz živim na dirkališču ki se mu pravi Prevoje pri Šentvidu, to je ena vas na poti proti Trojanam. Razumem ljudi ki se z motorjem peljejo mimo hiše 70 al pa 80, ne razumem pa tistih ki se peljejo 170... No tadva sigurno ne spadata v to zadnjo kategorijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modra ninja 636, rdečo-črno-bel kombinezon, ampak za letos ste se me rešli- sn "predelal" včeraj na golici sprednjo masko, in gume mam totalno hin, moj študentski finančni proračun pa je zaradi dopusta in raznih cpp kazni na dnu...tak da se vidimo drugo leto-- edino če s kakim drugim motorom letos vletim še parkrat .)

Kakšne čevape manj pojej, pa bo za gume ostalo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej berem tole temo, me je kr zmrazilo..... CVIČKAR, drž se!!!

voznik avtomobila je za seboj zapustil štiri otroke...

Aleš Cvetežar..... bivši pomočnik komandirja na Policijski postaji v Domžalah.... R.I.P. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa je vožnja po cesti za katero plačuješ ob registraciji cestnino kaznivo dejanje? :winkiss:

No tudi jaz živim na dirkališču ki se mu pravi Prevoje pri Šentvidu, to je ena vas na poti proti Trojanam. Razumem ljudi ki se z motorjem peljejo mimo hiše 70 al pa 80, ne razumem pa tistih ki se peljejo 170... No tadva sigurno ne spadata v to zadnjo kategorijo...

sem kje napisala, da se ne bi smel voziti?

sicer imamo pa mimo naših blokov, kjer je ravna cesta, na dnevni bazi padalce, ki ga pihnejo krepko čez 100 km/h.

Pa ne pametuj, v katero kategorijo spadata tistedva, ki sta se sesula, ker sta se sesula sredi ovinka, kjer je nemogoče, da bi vozil 150 (ali pa si samomorilec), pa tudi takih, ki lezejo čez ovinke, po ravnini se jim pa ročka za gas rada zatakne je ogromno. Tudi na cesti na Pohorje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem kje napisala, da se ne bi smel voziti?

sicer imamo pa mimo naših blokov, kjer je ravna cesta, na dnevni bazi padalce, ki ga pihnejo krepko čez 100 km/h.

Pa ne pametuj, v katero kategorijo spadata tistedva, ki sta se sesula, ker sta se sesula sredi ovinka, kjer je nemogoče, da bi vozil 150 (ali pa si samomorilec), pa tudi takih, ki lezejo čez ovinke, po ravnini se jim pa ročka za gas rada zatakne je ogromno. Tudi na cesti na Pohorje.....

doli po hočah se vedno pelem počasi- redkokdaj nad 100 kmh...v tisti ovinek pa se da pelat okol 110 kmh- preverjeno, no eni morda še več .) ...malo je edino jeben ker se za tem dovozom tak hinavsko zapre...smo enga že enkrat pobirali iz ograje na nasprotni strani ceste :whistle:

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za razmislek:

Neprilajojena hitrost na pomeni vedno da si prehiter, lahko si tudi prepočasen.

Se mi je že dogajalo da sem imel "srečo" in uspel pravočasno "spizdit".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

by3-DSC005.jpg

A se samo meni zdi ali tole na desnem mopedu res ni slovenska tablica?

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... včeraj na BS v Mislinji (v naselju) stal skupaj še s 3 motoristi cca 2 uri, ker se je kolegici pokvaril - zakuhal motor ...

... v tem času je mimo BS priletelo najmanj 20 bombnikov, ki so vozili veeeeeeeliko hitreje, kot je omejitev (BTW 50km/h) ...

... na BS se je ustavilo več kot 20 motoristov (ne bom povedal, kaj si mislim o njih) pa je samo eden vprašal, če rabimo pomoč, čeprav je bilo več kot očitno, da gre za večjo okvaro ...

... toliko o miselnosti in vedenju kvazi motoristov ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se samo meni zdi ali tole na desnem mopedu res ni slovenska tablica?

D.

Zgleda, da ni ne.Mogoče Nemška,Augsburg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gzm-DSC005.jpg

Slikano takoj po nesreči ko so oba motorista že odpeljali v bolnišnico.

avto ma slabo nastavlene špure

kolo nekam čudno stoji

pa menda ja ne od udarca motora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav.......

Vsi nekaj pametujemo........svetujemo........istočasno pa.....roko na srce, vsi občasno kršimo CPP..........pa vendar. Nekateri to počnemo kolikor toliko po pameti, ne poizkušamo dokazovati drugim, kaki asi smo.......jaz za sebe trdim, da prej kiksnem cesto....in se zapeljem na kako dvorišče ( Volk ve kako to izgleda ), kot pa, da bi brezglavo tišal.......pa verjemte, da s toliko konji, kot jih imam pod ritjo, to nebi bil nek blazen problem.

Pač je moja percepcija motorizma "UŽITEK"......ko sem na mopedu, mi čas ne pomeni nič.......pomeni mi pa užitek v spoznavanju novih krajev......novih poti.......čudovite narave......itd.

Adrenalinskih odvisnežev ne razumem......in jih nikoli ne bom tolerirarl.......tko kot ne.........MENTALNO RETARDIRANEGA IDIOTA NA MODRI CBR, Novomeške registracije............ki je prehiteval s hitrostjo.....( po moji subjektivni oceni ).....vsaj 200km/h......po odstavnem pasu kolono vsaj petih vozil.........ker mu pač ni zneslo cjazit se za kombijem ( spet po mojem subjektivnem mnenju ), ki je vozila na voznem pasu, prehiteval s hitrostjo cca 150 km/h.

BTW......danes.......AC proti Ivančni gorici s smeri NM!!!!

Bravo.......čestitam.......res si pravi AS.......itd

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos na tej cesti še ni blo nesreče, vsaki tedn se tu peljem skoraj 2-3 krat gor, tak da cesto poznam v nulo...res pa je da je ob vikendih se tu vozlo dosti takšnih ki niso poznali ceste in so ga kar pošteno palili, in če te ceste ne poznaš zna bit zelo zahrbtna saj je takih dovozov na cesto kar nekaj (predvsem v spodnjem delu), gor proti vrhu pohorja pa je precej šodra, zato se prav čudim da letos ni blo več nesreč...sicer pa še ena cesta, kjer bo zdaj zarad te nesreče stali policaji, letos jih namreč ni blo še nikoli tukaj, zato je to bil pravi motoristični raj za nas domačine, zgleda bo odslej drugače...še sreča da sem tut jaz letos zaklučo sezono :D

Seveda predhodno nisi pozabil odpreti teme za to dirkališče tule na Motoskretu..... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto zvečer ugasnila tri življenja!!!

Dva motorista in voznik kombija. Motorista s preveliko hitrostjo 8VSAK NA SVOJEM MOTORJU) sta se zaletela v bok kombija ko jima je voznik presekal pot!

Nesreča v Zasavju

R.I.P. vsem trem in sožalje svojcem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto zvečer ugasnila tri življenja!!!

Dva motorista in voznik kombija. Motorista s preveliko hitrostjo 8VSAK NA SVOJEM MOTORJU) sta se zaletela v bok kombija ko jima je voznik presekal pot!

Nesreča v Zasavju

R.I.P. vsem trem in sožalje svojcem!

Zakaj si pa nisi prebral ene par strani nazaj je bilo že veliko napisanega o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa od kod ti ideja, da sta bila veliko oziroma sploh prehitra?

Ni dvakrat za rečt, da je eden tistih, ki je mnenja, če je motorist udelezen v prometni, da je prehitro vozil, če se pa ubije pa sploh "ni dvoma " o tem :rolleyes:

Sem pa šel včeraj mimo tega mesta trčenja pa bi tudi meni zaprl pot takole osebni avto ,vozil sem 85kmh, ma če bi šel avto ven do konca, nebi mel kej narest,ker je nasproti prihajal avto in bi počl.

Tam bi moral postavit znak vsaj, obvezna smer desno, pa eno ogledalo bi moral naštimat za tiste, ki se vključujejo na glavno cesto pa bi mogoče blo boljše.

Pa graja-slap cestarjem,ker niso sčistil flekov na cesti od tekočin!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa od kod ti ideja, da sta bila veliko oziroma sploh prehitra?

Ti pa si sodni izvedenc poglej si v kakem položaju je kombi koliko je sesut in kakšna sta motorja. Enostavno mi greste pri prebiranju te teme na živce hinavci pa sej se povsodi najdejo ovce brez zdrave pameti! In ja poznal sem vse vpletene v nesreči doma sem pa 1k m stran od odcepa..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!