Skoči na vsebino

EMA 08


Priporočene objave

Qrc,naj majo veselje. :grim Škoda se mi samo zdi davkoplačevalskega denarja,ki se porabi za takšne prireditve! :(

Gledav pa ziher tega sranja ne bom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qrc,naj majo veselje. :grim Škoda se mi samo zdi davkoplačevalskega denarja,ki se porabi za takšne prireditve! :(

Gledav pa ziher tega sranja ne bom!

pod tole se tud jezst podpišem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že leta ne spremljam tega sranja. Kaj vse niso poslali tja, na tekmovanje,- od buzerantov do nosečnic. A jim še ni jasno, da ni važna glazba ali izgled, pač pa politika...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to kar sem danes gledal (posnetek)... :SS :SS

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bil pa kar všeč komad in izvajalka seveda. Gledal pa sem v seloti vse, sicer v oštariji. Mario je bil prav v redi :worship: . Sicer ne obožujem take glasbe ker sem bolj v rock/metal usmerjen ampak meni se je dopalo nimaš kej.

lahko rečem le tole: :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

dr.looney :alien1:

Ah dej no, ne sprenevedanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tako pesmijo grejo na evrosong! za kozlat! spet se je dokazalo, da slovenci nimate posluha! :headbang: :alien1: :angry: :slap: :doze:

mislim halo! meni sploh ni všeč, muflon babji pa tud ne. se mi zdi da ma več sreče ko pameti.

langa je pa itak zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se je dokazalo, da slovenci nimate posluha! :headbang: :alien1: :angry: :slap: :doze:

Kako nimamo posluha, saj za vsako Mađarico žvižgamo? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja verjetno za vsako!

Az égen milliónyi csillag ragyog, de én mégis magányos vagyok. Nincs senki aki csillagom lehetne, nincs senki aki őszintén szeretne.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Az égen milliónyi csillag ragyog, de én mégis magányos vagyok. Nincs senki aki csillagom lehetne, nincs senki aki őszintén szeretne.

:)

persze :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!