Skoči na vsebino

Supermoto 2008


bladzo

Priporočene objave

čestitke vsem ki so zmagalii v svoji klasi..sploh če so bil v njej tudi edini.. :010

tole cefranje na 500-miljavžent razredov je komično. Po pisti se pelje 5 dirkačev v 3h klasah ...špica :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška je zmagovalka v svoji klasi :worship:

V konkurenci koliko udeleženk??? :naughty: Ups, verjetno je že Nagaya odgovorila.......

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V konkurenci koliko udeleženk??? :naughty: Ups, verjetno je že Nagaya odgovorila.......

moja opazka ni letela na tanjuško..ampak na modrost AMZSjeve odločitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni to dobro, samo pripilotirati moraš do cilja in zmagaš :yes:

škoda, ker ni več pilotov v S3 klasi, saj mogoče se bo pa še razvila ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Bladzo, druga vožnja je bla pa kar uredu, po polomoji v prvi. Bi mi lahko mal motor napimplal, da me nebojo fantje na ravnionah prehladl! Pa seveda še mal velik off-road treninga pa bo! A bo v Logatcu tud of-road? A maš kakšno mojo slikco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni to dobro, samo pripilotirati moraš do cilja in zmagaš :yes:

škoda, ker ni več pilotov v S3 klasi, saj mogoče se bo pa še razvila ;)

Apak je treba do cilja pridet!!! Ene par jih je pokosilo, pa pol tud pokala ni! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni to dobro, samo pripilotirati moraš do cilja in zmagaš :yes:

škoda, ker ni več pilotov v S3 klasi, saj mogoče se bo pa še razvila ;)

1. ne to ni dobro

2. škoda ker je razen S1 in delno amaterjev vse skupaj malo žalostno letos

premalo je da se ven vrže en pravilnik, podeli organizacije tekem ostalo pa vsak (organizator) dela kakor se mu zazdi..

zadeva zna (na žalost) zamret če se krovna organizacija ne bo malo bolj zavzela da bo vse skupaj bolj odmevno in zanimivo..

tudi gledalcev je bilo dokaj malo kljub lepemu vremenu..

supermoto je zelo fin šport, atraktiven, sploh ko se doda off-road..

kot pa sem že rekel..taka organizacija, nevaren skok (pristanek na ravnini - kdo je to že videl) se nikakor ne sme več dogajat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub vsemu ... tanjuška, carica si :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo letos res najbolj zabavno gledat s1 ter amater klaso. Malo me je presenetila s2 klasa, sem pričakoval malo več dirkačev. S3 pa je po moji pričakovanjih. Nagaya pohvale za slikice. Komaj čakam Logatec pa upajmo na lepo vreme, če bo volje bo tudi nekaj slikic iz moje strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati?

Imaš na Amzs-sport.

Knifla čestitke!!!! :worship:

Samo pazi se, jaz tudi še nisem rekel zadnje besede. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sreča, da so za amater klaso tako stroga pravila, saj bi drugače vozili v A in B skupini. :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... počasi uspeva zvezi uničit še to panogo, supermoto namreč!

...Gidl je imel spet prav...

Zveza se vsako leto okrepi z novimi člani ki prodajajo meglo!

Odraz preureditve razredv ste videli v Ptuju...čestitam! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Gidl je imel spet prav...

Zveza se vsako leto okrepi z novimi člani ki prodajajo meglo!

Odraz preureditve razredv ste videli v Ptuju...čestitam! :worship:

hahaha :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sky 21 kaj tebe ni bilo na Ptuju? Sem mislil da boš letos tekmoval v s1 oz s2 klasi z tisto Aprilijo, ki si jo vozil na kart stezi v Kopru. Podobno vozi V2 racing team v Italijanskem prvenstvu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :worship: :worship:

Kaj se pa smeješ???

A podeljevanje pokalov za tretje (zadnje mesto!!!) v 125 klasi se ti zdi OK, al kaj!

Veš v S1 so se fantje za pokal mogl mal potrudt in s takim načinom se priznanja popolnoma razvrednotijo!

Sicer pa vam spodaj pripenjam PR od Nastran, ARTS in od Štern racing klub SRSQUAD YAMAHA!

Nastran PR:

Nastran razred zase

V nedeljo, 20.04.2008, je na kartodromu Hajdoše potekala prva dirka za državno in pokalno prvenstvo v Supermotu. Uroš Nastran je nastopil v kategoriji Supermoto S1 (do 450 ccm). Po dolgem času so organizatorji pripravili Supermoto stezo v pravem pomenu besede – vsebovala je tako asfaltni del kot tudi offroad.

Vreme je bilo sončno in prijetno toplo. Precej vroče pa je bilo tekmovalcem, ki so se z offroadom na stezi srečali prvič. Imeli so težave tako pri sami tehniki vožnje kot tudi pri izbiri pnevmatik. Uroš Nastran je veljal za favorita, kar je upravičil na kvalifikacijah, saj si je privozil prvo štartno mesto, z naskokom pred zasledovalcem za več kot sekundo. Uporabil je svoje znanje iz motokrosa in mednarodnih dirk, kjer offroad vedno predstavlja del steze.

Uroš je v prvi dirki dobro štartal in si takoj privozil veliko prednost pred zasledovalci. Brez težav je prednost obdržal vse do konca dirke in prepričljivo zmagal. V drugi dirki je ponovno vodil od štarta do cilja. Tako je dosegel skupno zmago in vodi v državnem prvenstvu.

Zaradi premajhnega števila konkurenčnih tekmovalcev se Uroš v tej sezoni ni odločil nastopiti v razredu Supermoto S2 (Open). Predvsem se želi bolj posvetil dirkanju v razredu Supermoto S1, v katerem tekmujejo najboljši tekmovalci tako na domačih kot na mednarodnih tleh.

Uroš je potrdil odlično formo in je s svojim rezultatom zelo zadovoljen. Odločil se je tudi popestriti svoj dirkalnik, tako da ga med v sezono preoblačil v različne barvne kombinacije. Tokrat se je odločil za različico »Pink Panter.«

ARTS PR:

Aprila smo vajeni muhastega vremena in tudi letošnji ni nič drugačen... pa vendarle nas je na prvi dirki za državno supermoto prvenstvo, ki se je odvijala 20. aprilia na karting pisti v Hajdošah (Ptuj), presenetilo prelepo, že kar poletno vreme.

Za pravo SM vzdušje je poskrbel tudi organizator, saj je pripravil v preteklih letih državnega prvenstva zelo pogrešane offroad vložke, ki so končno prikazali ta šport v vsej svoji atraktivnosti. Pohvalno!

ARTS je imel svojega predstavnika v razredu S2 (Marko Škarja), novi član ekipe, Alan Pfeifer, se je nastopu na prvi dirki na žalost moral odpovedati, saj mu pripravljalec agregata iz tujine (V2 racing) ni uspel dobaviti agregata do prve dirke.

Marko zaradi velikega osipa tekmovalcev v razredu S2 praktično ni imel prave konkurence in povedel v obeh preizkušnjah in osvojil skupno prvo mesto. Pogrešali smo predvsem Uroša Nastrana, ki se je nastopu v tem razredu iz neznanega vzroka odpovedal. V pretekli sezoni sta namreč skupaj z Markom poskrbela, da je bila vsaka dirka borba »na nož«, od začetka do konca posamezne preizkušnje.

Veseli nas da so se našemu povabilu v velikem številu odzvali lastniki motociklov Aprilia SXV. Gostili smo namreč 4 dirkače, od katerih je eden nastopil v razredu S1, trije pa v razredu AMATER. Boštjan Repar je s svojo SXV 5.5 osvojil skupno 3. mesto v razredu amater.

Čestitke vsem zmagovalcem!

Štern PR:

Danes 20.4 ,je potekala prva tekma na Ptuju v supermotu 450 ccm katera šteje za državno prvenstvo Slovenije. Na nekoliko prenovljeni stezi dodan peščeno-makedamski del z skoki se je najbolše odrezal naš drugi tekmovalec Jernej Gomboc, saj je že na kvalifikacijah nakazal dobro formo z četrtim mestom. V prvi tekmi je dosegel četrto mesto, v drugi pa celo drugo mesto, to pa je zadostvovalo za skupno tretje mesto.

V prvi tekmi je imel celo najhitrejši krog tekme, kar kaže tudi dobro formo na novo pripravljena Yamaha.

Iztok Živko je tokrat dosegel peto in šesto mesto na tekmah in skupno peto mesto .

post-570-1208821585_thumb.jpg

post-570-1208821626_thumb.jpg post-570-1208821686_thumb.jpg

post-570-1208821540_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Noise
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!