Skoči na vsebino

Supermoto 2008


bladzo

Priporočene objave

PS: če nimaš res konkretnga odgovora raj ne napiš ničersar, ker smetil si dost!!!

tega se pa kar vsi držimo, pa bo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je super hud. Edino originalni izpuh mi preveč vesoljsko deluje oz je grd :krneki: Še dobr da je Akrapovič :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo ve kje bi jst dobu pravilnik za Evropsko prvenstvo v Supermotu S3&OPEN ker na tej strani www.uem-online.org ga ni!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo ve kje bi jst dobu pravilnik za Evropsko prvenstvo v Supermotu S3&OPEN ker na tej strani www.uem-online.org ga ni!

LP

lej dobr vešda se evropa voz u skupni klasi seprev s1 in s2 skupi ,zadnji rok za prijavo je pa bil 13 februar.Buh luni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej dobr vešda se evropa voz u skupni klasi seprev s1 in s2 skupi ,zadnji rok za prijavo je pa bil 13 februar.Buh luni

ja dobr da si mi povedu veš k se nism prijavu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ici kakšen rok je biu 13.februarja za evropsko????? kaj oddat prijavnico za 1 dirko al kaj....??

Volčič a boš letos evropsko tut pelu?

aja pa še to: dr.lunatic kok pa hočeš za hondico...mogoče poznam enga pacienta k bi jo kaufnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to: dr.lunatic kok pa hočeš za hondico...mogoče poznam enga pacienta k bi jo kaufnu

Oglas je na >>>>OGLAS<<<

Možnost prodaje z original sklopko in 17x3.5, 17x5.0 feltnami za 3400€

Naj pacient pokliče :winkiss: (040-554-276)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ici kakšen rok je biu 13.februarja za evropsko????? kaj oddat prijavnico za 1 dirko al kaj....??

Volčič a boš letos evropsko tut pelu?

Dobili obvestilo AMZS-šport,da je zadnji rok za prijavo na EP 60 dni pred prvo dirko,videl sem navedenih veliko klubov in posameznikov,tako da ste ga verjetno dobili tudi vi,sicer pa najbolj da pokličete Erika na zvezo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ici kakšen rok je biu 13.februarja za evropsko????? kaj oddat prijavnico za 1 dirko al kaj....??

Volčič a boš letos evropsko tut pelu?

ja neki se trudmo da bi ja vsaj 4 dirke:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj 4? ste pa dobr zastavl.. to pomen skor use razen španije pa grčije??

ja neki tazga,ja...bomo vidl ej...pa sej se vidmo itak v soboto,a...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo kake izkušnje z Dunlop Mutant? Še posebej me zanima za spredaj. Zadaj bom zvozil to do konca(Pirreli Scorpion Sync)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!