Skoči na vsebino

Supermoto 2008


bladzo

Priporočene objave

Ej vi SM Rejserji mene zanima kakšen položaj rok mate ko ga nagnete na polno (a veš: do konca :worship: )

To pa mislim tako: recimo da je ovinek v levo- a imate levo roko čist stegnjeno/ mal pokrčeno al kako ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej vi SM Rejserji mene zanima kakšen položaj rok mate ko ga nagnete na polno (a veš: do konca :worship: )

To pa mislim tako: recimo da je ovinek v levo- a imate levo roko čist stegnjeno/ mal pokrčeno al kako ?

Caki ce se peles v levo nevem kako je mozno da mas levo roko cist stegnjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viktor Bolšec pred vsemi našimi... potem pa le ni tako slab, kot ga nekateri hočejo prikazati...

ZELO dober je ne slab :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Caki ce se peles v levo nevem kako je mozno da mas levo roko cist stegnjeno

Zdej sm neki pomešu pa res ne vem kva... :whistle:

Pa dejte še useen povedat no :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viktor Bolšec pred vsemi našimi... potem pa le ni tako slab, kot ga nekateri hočejo prikazati...

In zakaj bi ga kdo hotel prikazati, kot da je slab???

Ne samo, da je bil pred našimi...imel je prvo startno pozicijo, zmagal v prvi vožnji, v drugi zasedel sedmo mesto in skupno stal na stopničkah kot tretji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm neki pomešu pa res ne vem kva... :whistle:

Pa dejte še useen povedat no :unsure:

Pridi kdaj na kakšen trening in ti bodo dirkači z veseljem pomagal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj bi ga kdo hotel prikazati, kot da je slab???

Ne samo, da je bil pred našimi...imel je prvo startno pozicijo, zmagal v prvi vožnji, v drugi zasedel sedmo mesto in skupno stal na stopničkah kot tretji...

Mogoče zaradi tega... (12. stran...)

QUOTE (gremilo @ 22 Apr 2008 @ 11:56) *

LP

Veliko presenečenje Avtriskega pokala INTERCUP Viktor Bolšec bivši motokrosist pred več leti na Hrvaškem pometel z hudo konkurenco na njegovi 2 dirki v karieri Supermota S2 preveril od Hrvaškega kolega

KAPO DOL worship.gif worship.gif worship.gif

REZULTATI INTERCUP http://www.kart-data.de/LT08/S081/

...in posledično tega...

dej preden nalagaš prever konkurenco,več al men nula :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte, da ne bo pol na dirkah kir mene grdo gledu al pa bilokej. da ne bo kakšnih mešanj med vzdevki na motosvetu in vzdevki v realnosti. :nono: moj oče ima na motosvetu vzdevek "ici" ok!? :rolleyes: Jst sm pa tist k se voz. A vm je zdej vsem jasno??? al vm morm narisat de bote zastopl mat k....!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte, da ne bo pol na dirkah kir mene grdo gledu al pa bilokej. da ne bo kakšnih mešanj med vzdevki na motosvetu in vzdevki v realnosti. :nono: moj oče ima na motosvetu vzdevek "ici" ok!? :rolleyes: Jst sm pa tist k se voz. A vm je zdej vsem jasno??? al vm morm narisat de bote zastopl mat k....!!!

mat kurja ane :evilgrin:

sem slišala, da si kar dobro padel v castellettu, te kaj boli? kaj pa je sploh bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah z nekom sem zapel in potem se je vse to tako odvil de sem se razmonteru tja v tisto plastično pregrado al kaj je sploh to ne vem no.

PS: Mogoče res nisem najhitrejši ampak skoraj vedno "najlepše" padem. :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah z nekom sem zapel in potem se je vse to tako odvil de sem se razmonteru tja v tisto plastično pregrado al kaj je sploh to ne vem no.

PS: Mogoče res nisem najhitrejši ampak skoraj vedno "najlepše" padem. :rolleyes: :naughty:

hahahaha ti pa si faca

mogoče pridem v soboto in nedeljo kaj gledat v cerklje, da te še v živo vidim, kako dirkaš. boš v cerkljah?

sem slišala, da bodo še neke drift dirke z avti, da se vam je zato razvleklo na dva dni, je res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

hahahaha ti pa si faca

mogoče pridem v soboto in nedeljo kaj gledat v cerklje, da te še v živo vidim, kako dirkaš. boš v cerkljah?

sem slišala, da bodo še neke drift dirke z avti, da se vam je zato razvleklo na dva dni, je res?

nneee kje pa...mi smo itak vsi profesionalci veš...pa od dirkanja živimo tko da pridemo že v petek....k mamo čas :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

nneee kje pa...mi smo itak vsi profesionalci veš...pa od dirkanja živimo tko da pridemo že v petek....k mamo čas :lol1:

Kot na Gp-ju in formuli...Tam tud 3 dni dirkajo :naughty: :rolleyes: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

nneee kje pa...mi smo itak vsi profesionalci veš...pa od dirkanja živimo tko da pridemo že v petek....k mamo čas :lol1:

a ti tudi tekmuješ?

ja tanjuška gre dol že v petek je čisto resna. pa odkar je bla v castellettu se ji totalno trga :wacko:

ne zna več od drugih stvareh govoriti kot samo o supermotu in cestakih :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče zaradi tega... (12. stran...)

...in posledično tega...

No ja vmes se je že moj sin molo razhudil je pa res da Janicxa Kostelič in njen drugi sodržavljan Viktor B. zaslužita povsem novo temo kajti prepričan sem da na slo motosvetu ni cilj poveličevanje CRO voznikov ampak predvsem naših, oni imajo svoj svet in svojo državo.Ti bučman ki pa Viktorja verjet no sploh ne poznaš se pa prepiš na CRO in ga tam hval.Tu kjer zdaj pišem je SLO MOTOSVET in moji komenterji so le provokacija Viktor je pa le dečko ki ima 1.34 sek na grobnikuti genije pa ocen kaj to pomen za enga SLO dfirkača.On to dela z navadno CBR600.Lahko bi ti razložil veliko več vendar je to naš SLO motosvet zato CROjevce ppusti za CRO prvenstvo :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo razpored

zgleda da bodo res avtomobili :naughty:

30.05.2008

08.00 vhod na dirkališče

11.00 12.30 prosti trening »super moto«

13.00 19.00 prosti trening avtomobili

razpored bo objavljen naknadno

31.05.2008

07.00 08.00 verifikacija in teh. pregled »supermoto«

07.00 10.00 verifikacija in teh. pregled avtomobili

razpored bo objavljen naknadno

08.30 10.00 uradni treningi »supermoto«

09.50 10.10 ogled proge: Pokal starodobnikov RS-TOČNOST

10.15 10.35 1.uradni trening Polo kup

10.45 11.15 uradni trening DP RS »SPTA – NIL MOTORSPORT CUP 2008«,

Pokal starodobnikov RS-ŠPORT

11.25 11.55 uradni trening DP RH

12.05 12.20 2.uradni trening Polo kup

12.30 13.00 uradni trening FIA – CEZ

13.15 14.45 1.dirka »supermoto«

15.00 15.25 1.dirka DP RS »SPTA – NIL MOTORSPORT CUP 2008«

Pokal starodobnikov RS-ŠPORT

15.40 16.05 dirka DP RH

16.20 16.40 1.dirka Polo kup

17.00 17.30 1.dirka FIA – CEZ

17.45 18.15 vožnje Pokal starodobnikov RS-TOČNOST

01.06.2008

09.00 09.45 warm up »supermoto«

10.00 10.10 warm up Polo kup

10.20 10.30 warm up DP RS »SPTA – NIL MOTORSPORT CUP 2008«

10.40 10.50 warm up FIA – CEZ

11.00 11.15 trening Seicento VIP

11.30 13.00 2.dirka »supermoto«

13.15 13.30 dirka Seicento VIP

13.45 svečana otvoritev dirk

14.00 14.25 2.dirka DP RS »SPTA – NIL MOTORSPORT CUP 2008«

14.40 15.00 2.dirka Polo kup

15.15 15.45 2.dirka FIA – CEZ

Prosti treningi v petek so plačljivi!

Priklop na elektriko:

220v= 20€

380v= 50€

Smeti:= 15€

Varnostne ograje: = 50€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha ti pa si faca

mogoče pridem v soboto in nedeljo kaj gledat v cerklje, da te še v živo vidim, kako dirkaš. boš v cerkljah?

sem slišala, da bodo še neke drift dirke z avti, da se vam je zato razvleklo na dva dni, je res?

dirka SM DP in PP bosta popestritev na SPTA NIL pokalu...

mišji kurac so to speak..

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja vmes se je že moj sin molo razhudil je pa res da Janicxa Kostelič in njen drugi sodržavljan Viktor B. zaslužita povsem novo temo kajti prepričan sem da na slo motosvetu ni cilj poveličevanje CRO voznikov ampak predvsem naših, oni imajo svoj svet in svojo državo.Ti bučman ki pa Viktorja verjet no sploh ne poznaš se pa prepiš na CRO in ga tam hval.Tu kjer zdaj pišem je SLO MOTOSVET in moji komenterji so le provokacija Viktor je pa le dečko ki ima 1.34 sek na grobnikuti genije pa ocen kaj to pomen za enga SLO dfirkača.On to dela z navadno CBR600.Lahko bi ti razložil veliko več vendar je to naš SLO motosvet zato CROjevce ppusti za CRO prvenstvo :alien1: :alien1:

ja, pustimo hrvate na miru, pa čeprav dirkajo na istih dirkah kot slovenci in za isti pokal. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirka SM DP in PP bosta popestritev na SPTA NIL pokalu...

mišji kurac so to speak..

kaj pa je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!