Skoči na vsebino

Supermoto 2008


bladzo

Priporočene objave

Od kdaj pa KTM nima SM specialk?

Razen če se je ta del nanašal samo na japonce, kar je pa res nekoliko čudno in bedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj pa KTM nima SM specialk?

Razen če se je ta del nanašal samo na japonce, kar je pa res nekoliko čudno in bedno.

Ne ne smo se slabo razumeli. Jaz sem mislil homologirani ready to race supermotov. Ktm ima modele smr 450 ter 560, katera sta namenjena samo za na pisto ter bolj ``not ready``modele če lahko tako rečem smc 625,640, 660 ter nove smc 690,duke 690 in smr 690. Jaz sem mislil, da ni homologiranih ready to race modelov, to bi bili pri ktmju stari exc oziroma novi exc-r, ki so hard enduro s supermoto opremo, pri yamahi wr s supermoto opremo, kawasaki klx-r z supermoto opremo. Edine znamke, ki ponujajo take modele so husqvarna z smr modeli, husaberg fs, gas gas sm, sherco 4.5/5.1, tm racing smr, aprilia svx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to maš pa prav. Nebi se branu KTM SMRja z lučmi. Škoda, kaj čmo rečt...

Nekaj postov nazaj je en spraševal kako se v ovinkih drži roke... Se mi zdi da vem kaj misli. V ovinku, se pravi v polnem nagibu, držite motor čimbolj v tla(se pravi "notranjo" roko stegnjeno) al držite motor manj v nagib, pa sebe bolj v tla(pokrčena roka)? Ponavadi se iz cestakov visi na koleno...

Pa še neki... Kako pospešujete iz ovinkov da ne dviguje? Meni 1. in 2. zmerej dviguje in morm pazit kako gas obračam. Se to delno rešti s tršim vzmetenjem zadaj in pa nižanjem motorja v križih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to bi jst sam dodau da zaribana mašina ni problem, da spustiš celo sezono pa tut popravilo ne more trajat pol leta, če pa je že tko nej pa te italijani začnejo raj frčote predelvat za vaške lige, ker če se grejo neke hude predelave more bit zaribana mašina popravlena medtem k ti spiješ eno kavico iz smetano pa nč več!!

v ptuju nm je zaribala CFRa pa je zjutri za prosti trening že delala k urca tko da to po moje ne more bit tok velik problem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ptuju nm je zaribala CFRa pa je zjutri za prosti trening že delala k urca tko da to po moje ne more bit tok velik problem :whistle:

Boštl gate trga :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

04_02_XX_001_CLA.pdf

04_02_XX_002_CLA.pdf

Evo rezultate iz italijanskega prvenstva v Pomposi. Blo je zelo zanimivo sploh v soboto zvečer, ker takrat šele vidš kaj te zmešani italijani počnejo po boksih.

Na derki od "ta dumačih" smo bli samo Hlad in sosed Bolšec pa naša ekipa...

hlad je imel obe vožnji ful smole sej je obakrat kresnu in ostal čist zadaj, tut jst sem se prvo vožno kar dobr raztresu na off-roadu, drugo je šlo pa malo bolje..

rezultate si pa lohka gor pogledate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja boštjan je kr faca pa kr dobr zna poštimant na hitrco pa use rešt..

vreme dol je blo kr uroče, zjutrej se je sicer uscalo sam je blo do warm upa že vse suho.. tko da je blo kr vroče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke Živkotu za zmago na AA!! Iztok a maš mogoče kšne rezultate, pa če jih lohka gor daš?! :worship:

Silvi bomo probal najt link z erikom da bojo uradni drgač je pa blo super sploh JAN klju poškodbi in brez kondicije drži sceno,tko da napamet:PRESTIGE:1 živko.2Mađar?',3Nastran AA:1Živko,2Nastran,Slovak(solik) .....gomboc....jan ne vem ostalih ,ko bom imel rezulte oz.link bom posredoval.V vsakem primeru smo SLOvenci vse zmagal :whistle: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke Živkotu za zmago na AA!! Iztok a maš mogoče kšne rezultate, pa če jih lohka gor daš?! :worship:

Spodaj so končni rezultati iz Madžarske (Alpe Adria)

post-570-1213701903_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati iz odprtega prvenstva avstrije!

S1: 1. Uroš Nastran (SLO)

2. Rene Esterbauer (AUT)

3. Jurgen Kunzel (D)

21. Silvester Habat (SLO)

S2: 1. Mauno Hermunen (FL)

2. Christian Schreyer (D)

3. Heinz Hochreiter (AUT)

11. Marko Škarja

VEČ IZ DIRKE V POROČILU UROŠ NASTRAN PR

post-14442-1214208567_thumb.jpg

post-14442-1214208655_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuuuu čestitke, čestitke :worship: :worship: :worship: :worship:

kar tako naprej, držim pesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake mate kej izkušnje s prisilnim hlajenjem sprednjega diska? Tisti "tulec" kot ga ima Nastran.

Na treningih se mi namreč nekoliko pregreva vse skupaj, sej za vikend menjam olje, samo vseeno me zanima

Aja, pa če kdo ve koliko stane(ne karbonski).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uroš le tako naprej! :worship:

pokaži da slovenci nismo od muh :evilgrin: :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati iz odprtega prvenstva avstrije!

S1: 1. Uroš Nastran (SLO)

2. Rene Esterbauer (AUT)

3. Jurgen Kunzel (D)

21. Silvester Habat (SLO)

S2: 1. Mauno Hermunen (FL)

2. Christian Schreyer (D)

3. Heinz Hochreiter (AUT)

11. Marko Škarja

VEČ IZ DIRKE V POROČILU UROŠ NASTRAN PR

VEČ IZ DIRKE V POROČILU UROŠ NASTRAN PR

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima v kratkem dobim SUPERMOTO revijo iz Anglije, bom poskeniral pa dal na net. Nisem čisto prepričan katera je, ampak nima veze. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!