Skoči na vsebino

Supermoto 2008


bladzo

Priporočene objave

OU!!

jst bi sam vprašu če kdo ve kje na te strani od amzs-ja se dobi odjavnca iz derke za slovensko državno....???? ( v cerkle na žalost ne pridem ker me šola maal jebe- je treba ucene popravt d ne bo popravcev) :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja vmes se je že moj sin molo razhudil je pa res da Janicxa Kostelič in njen drugi sodržavljan Viktor B. zaslužita povsem novo temo kajti prepričan sem da na slo motosvetu ni cilj poveličevanje CRO voznikov ampak predvsem naših, oni imajo svoj svet in svojo državo.Ti bučman ki pa Viktorja verjet no sploh ne poznaš se pa prepiš na CRO in ga tam hval.Tu kjer zdaj pišem je SLO MOTOSVET in moji komenterji so le provokacija Viktor je pa le dečko ki ima 1.34 sek na grobnikuti genije pa ocen kaj to pomen za enga SLO dfirkača.On to dela z navadno CBR600.Lahko bi ti razložil veliko več vendar je to naš SLO motosvet zato CROjevce ppusti za CRO prvenstvo :alien1: :alien1:

Ici, saj bo. Zvečer na mamo skoči, da malo pomiriš živce.

Če nekoga, ki da v žep trenutno smetano SLO Supermota označiš za slabega, res ne vem več, kaj je prav in kaj ne. Hrvat gor ali dol.

P.S. A o Hladu lahko kakšno rečemo, glede na to, da je sedaj Bulgar? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda habat js sm mislu de boš ti odličn. sam če se z popravcam boriš pa na vem č bo kej. hahaha zajbavam se. jst tut nažalost nism glih "vzor" kar se učenja pa ocen tiče. eeeeeee sej bo. :yawn: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... odjavnca iz derke za slovensko državno...

Na fax ali po mailu jim pošlji sporočilo...pa navedi svoje podatke in razlog neudeležbe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej ni to fora... drgač BOM prav dobr sam bajla me jebe- sama piflarija pa 110 strani se za naučit, komu se pa da. zdej bo pa na žalost treba pupravt pa rajš ne grem na 1 derko kokr pa da si še počitnce za j..... :closedeyes: hja takla mamo.. se bo bolš pravjo

hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš falit!

Glede na to, da si že vozu na Mobikvadratu! V vasi Cerklje poišči vhod v vojašnico!

Sicer pa, danes bil na treningu! Fantje so bili "navdušeni" nad GP pisto... :whistle: :whistle: :whistle:

Težko si bodo le progo zapomnit, še dobro, da so vsi zavoji v levo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50$EeeEeEEE

50 eur. Mi je mali razgrajač vzel tipkovnico, zato je prišlo do pomote :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a maš še kakšno sliko od balance v full resoluciji, da bi bolje detajle vidu? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsako sredo od 15:00- 19:00 ( po potrebi podaljšamo tudi do 20:00 ) vas vabimo na trening super moto v Logatec.

NOVO!!! dve skakalnici na off roadu :naughty:

v septembru ponovno dirka za dp in pokal alpe adria

lps

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsako sredo od 15:00- 19:00 ( po potrebi podaljšamo tudi do 20:00 ) vas vabimo na trening super moto v Logatec.

NOVO!!! dve skakalnici na off roadu :naughty:

v septembru ponovno dirka za dp in pokal alpe adria

lps

Bi se dalo zmenit kaj za sobote in nedelje? Bi nas blo mogoče nekaj več(2,3 recimo). Čez teden študiram v Lj, za vikende je pa akcija. Ceste mi pa ne dišijo (pre)več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsako sredo od 15:00- 19:00

Bo kdo prisel to sredo? Ce bo vreme zdrzu pridem verjetno malo pogledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novičko ARTS o tekmi v Cerkljah najdete TUKAJ.

Kasti, spet mi brskalnik ne odpre tvojega linka. A je to kak problem z mojim Safarijem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kasti, spet mi brskalnik ne odpre tvojega linka. A je to kak problem z mojim Safarijem?

Safari je fajn dokler je z jeepom po Keniji :whistle:

Najboljše da še z Opero poizkusiš..

Probaj s TEMLE - je "tanartabolš"!

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na supermoto.si reklamirajo vožnjo g. Alana na "koperski progi" :alien1: :alien1: ta fant pa kot veliki talent še vedno ni odpeljal niti ene dirke v DP-ju :alien1: :alien1: .Zanima me ali nima motorja :whistle: (očitno ga ima če z njim snema progo)ali mu mogoče manjka nekaj med nogami :beer2: :beer2: :010 da ne gre na pravo pisto in med prave dirkače tako da bo celo življenje ostal najhitrejši in najboljši VAŠKI DIRKAČ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na supermoto.si reklamirajo vožnjo g. Alana na "koperski progi" :alien1: :alien1: ta fant pa kot veliki talent še vedno ni odpeljal niti ene dirke v DP-ju :alien1: :alien1: .Zanima me ali nima motorja :whistle: (očitno ga ima če z njim snema progo)ali mu mogoče manjka nekaj med nogami :beer2: :beer2: :010 da ne gre na pravo pisto in med prave dirkače tako da bo celo življenje ostal najhitrejši in najboljši VAŠKI DIRKAČ

Kot pravi rek: bolje prvi na vasi kot zadnji v mestu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pravi rek: bolje prvi na vasi kot zadnji v mestu :naughty:

Jur ti si car :worship: :worship: :worship: ker si zadel tisto srž ki je taprava :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!