Skoči na vsebino

Supermoto 2008


bladzo

Priporočene objave

Trening v Logatcu je vsako sredo od 15:30 do 20:00 / termin trening smo podaljšali za eno uro zaradi vročine.

od te srede naprej že nova postavitev proge ( asfalrni del ), ki so jo nekateri že testirali .

Se vidimo v sredo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je v Logatcu kaj dirta tudi?

Ja je ja...maš najpej en lev ovink pol eno 2-3 m mzo pol en dolg desn ovink spet ene jumpa pa lev ovink p desn ovink p jumpa na progo....se mi zdi no :whistle: :rolleyes:

Jst bi ful šou furat kje v logatec sam nimam obleke p škornjev....cist bedn...pol pa sam gledam Nastrana, p Habata p še ostale k se ganjajo... carji ej :worship: :OK: norci

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tanjuška se je prejšnjo sredo na prvem skoku v logatcu prav dobro razbila, je supermana naredila

poškodbe: plavo čelo, nos, veka in brada, modrice po stegnih, zaradi nasada na balanco se ji je naredil hematom na zgornjem delu stegna (predel medenice), pregriznjen jezik (na srečo ne odgriznjen), odrgnjena leva rama plus vse to, se je še opekla na auspuh. v glavnem, dobro je pobuškana in na srečo nič zlomljena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se ene par fotk od prejsnje srede v Logatcu... Sem pa okoli 18h sel domov, pa se z avtom sem bil :)

J0wfK1JZP9IGMq1U.v.jpg

8vr8M7I5ZIo_AqmI.v.jpg

TD65nDjZrHkk8eGb.v.jpg

2iXEKH00S2kCjoKG.v.jpg

1n8yt0H3h6hSfC_N.v.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si tanjuško tudi kaj ujel ko je padla? baje je zgledalo hudo boleče, sama sicer ne ve ampak pravi, da je rumenicestak rekel, da je mislil, da se ne bo pobrala :unsure:

Popravljeno . Popravil fastgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se ustavim z avtom pa mal pošnjofam, mogoče tudi kej poslikam s kišto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kdo napiše kakšna navodila, kako priti do te proge v Logatcu. Bi šel mal pofirbcat kdaj, ko se peljem v tistem koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kdo napiše kakšna navodila, kako priti do te proge v Logatcu. Bi šel mal pofirbcat kdaj, ko se peljem v tistem koncu.

če prideš iz vrhniške strani, potem zaviješ levo v industrijsko cono še predno prideš v tisti drevored. potem nadaljuješ skoz naravnost, do konca in prideš do ovinka levo in greš še nekaj metrov po tistem ovinku in na levi boš videl pisto. nimaš kaj zgrešiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prideš iz vrhniške strani, potem zaviješ levo v industrijsko cono še predno prideš v tisti drevored...

Super, hvala! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, hvala! :worship:

Drugače se pa drži modre stavbe na kateri piše Blago mix

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si tanjuško tudi kaj ujel ko je padla? baje je zgledalo hudo boleče, sama sicer ne ve ampak pravi, da je rumenicestak rekel, da je mislil, da se ne bo pobrala :unsure:

Je res zgledal zelo grdo, tako da sem prav vesel da ji ni nič hujšega in da bo v nedeljo spet na motorju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res zgledal zelo grdo, tako da sem prav vesel da ji ni nič hujšega in da bo v nedeljo spet na motorju :P

Trpežna deklina :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trpežna deklina :whistle:

o ja in to zelo, je rekla, da ko je bila na urgenci, ji je zdravnik rekel, da je prav čudno, da ni nič zlomljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja in to zelo, je rekla, da ko je bila na urgenci, ji je zdravnik rekel, da je prav čudno, da ni nič zlomljeno

sve če to narod pozlatiti je komantar na njene vožnje saj jke iz dneva v dan bolj hrabra in uspešnejša.Poškodbe so pa sestavni del tega sra........nja.Drž se pa ne popuščaj je moj nasvet. :worship: :worship: :worship: :worship: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo prosim pove kateri krog se vozi v Logatcu? Ker desne polovice gume skor ni več, leva je pa za skurit(nazadnje sem dosti vozil po pisti z desnim krogom....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo prosim pove kateri krog se vozi v Logatcu? Ker desne polovice gume skor ni več, leva je pa za skurit(nazadnje sem dosti vozil po pisti z desnim krogom... .)

desni, samo sedaj so nekaj spreminjali pisto, tako da ne vem, bom tanjuško vprašala, ona je zadnjič nekaj hodila gledat postavitev :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

desni, samo sedaj so nekaj spreminjali pisto, tako da ne vem, bom tanjuško vprašala, ona je zadnjič nekaj hodila gledat postavitev :unsure:

tanja nehaj zganjat šizofrenijo in piši v prvi osebi. tole je neizmerno butasto. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tanja nehaj zganjat šizofrenijo in piši v prvi osebi. tole je neizmerno butasto. :rolleyes:

hm... tebi pa očitno nekaj ni jasno :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si tanjuško tudi kaj ujel ko je padla? baje je zgledalo hudo boleče, sama sicer ne ve ampak pravi, da je rumenicestak rekel, da je mislil, da se ne bo pobrala :unsure:

Pozdravi jo, če jo kej vidiš, mrho črnolaso ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!