Skoči na vsebino

Supermoto 2008


bladzo

Priporočene objave

Zgleda, da on pa ne bo evropski prvak, tko kot ostali Slovenci pred njim?

Ja to mi pa letos res ne bo uspel,ceprov se trudm saj za kaksen lep rezultat! ce si pa lih tolk pametn bi pa lahko vedu kaksna je bla takrat konkurenca,kakšna pa zdej!letos so probal tudi ostali slovenci v TORINU,kaj pa je blo?niso se kvalificerali!no ti je zdej jasno,kako je postati prvak letos al pa v letu 05 ali 06 ko je celo prvenstvo vozilo le 5 ali 6 tekmovalcev,gomboc je bil pa skupno četrti,prav tako kot na DP!jest sem mel takrat manj izkušenj pa sem bil vedno na stopničkah,s tremi odpeljanimi dirkami pa skupno 9,smešno ane!letos mi pa nikakor ne uspe na stopnicke pridt,upam da mi bo kmalu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastran, ne obremenjuj se zaradi takih komentarjev. Kdor pozna supermoto sceno itaq ve, iz kakšnega testa si, tko da sam tko naprej :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmeri so najbl pametni tisti, k še nikol niso bli na nobeni dirki, niti kot gledalec ... ampak tko pač je :)

se pa popolnoma strinjam z Juretom ;) samo tko naprej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastran, ne obremenjuj se zaradi takih komentarjev. Kdor pozna supermoto sceno itaq ve, iz kakšnega testa si, tko da sam tko naprej :OK: :yea1:

Ja, sej v tem je fora ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmeri so najbl pametni tisti, k še nikol niso bli na nobeni dirki, niti kot gledalec ... ampak tko pač je :)

:nono: don't go there

dirkat pa manj lapat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nedeljo je v Hajdošah pri Ptuju dirka za DP!

Sam tok, da se pol ne bo kdo zgovarju, da ni prišel navijat, k ni vedu, da je dirka... :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to mi pa letos res ne bo uspel,ceprov se trudm saj za kaksen lep rezultat! ce si pa lih tolk pametn bi pa lahko vedu kaksna je bla takrat konkurenca,kakšna pa zdej!letos so probal tudi ostali slovenci v TORINU,kaj pa je blo?niso se kvalificerali!no ti je zdej jasno,kako je postati prvak letos al pa v letu 05 ali 06 ko je celo prvenstvo vozilo le 5 ali 6 tekmovalcev,gomboc je bil pa skupno četrti,prav tako kot na DP!jest sem mel takrat manj izkušenj pa sem bil vedno na stopničkah,s tremi odpeljanimi dirkami pa skupno 9,smešno ane!letos mi pa nikakor ne uspe na stopnicke pridt,upam da mi bo kmalu!

Ma ne se sekirat! Vse kar smemo pricakovat, je da se boris po najboljsih moceh in vseakor SE boris kot lev! Samo tako naprej!!! :worship:

Janez

P.S: Zadnjic sem sel mimo tvojega kombija na cesti proti Vrhniki, pa mahal kt nor, bi se se kmal zlozu :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. Mene pa zanima kdaj se danes začne tekma v hajdošah za državno prvenstvo Supermoto? Upam da čimprej dobim odgovor...

V Večeru je pisalo 12:15.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem samo to da zaradi poškodbe prsta nisem mogel voziti in sem zadnji na lestvici :cry: :cry: :cry:

AMPAK mrtve štejemo PO VOJNI!!! :010

Popravljeno . Popravil luksy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr štarta Nastran, vidt je že tko da ima Husa ravn tolk manj konj da Aprilia nima za burek na štartu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr štarta Nastran, vidt je že tko da ima Husa ravn tolk manj konj da Aprilia nima za burek na štartu :lol1:

Čista resnica...in že podatek, da je Škarja privozil prvo štartno pozicijo na tej progi z open motorjem je: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čista resnica...in že podatek, da je Škarja privozil prvo štartno pozicijo na tej progi z open motorjem je: :worship:

ja res ste dobri, letos boste celo državni prvaki... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!