Skoči na vsebino

Rab kdo modem?


Priporočene objave

Kaj se lojzi in vrtnica spet pogovarjata? :o :? :shock: :wink: :roll:

Ne se ne pogovarjava! Sm se skregana se zmer trmo kuham ... Sam modem pa dam ja lahko njegovi sestri! Sej itaq mu ga ne bom jz izrocila ampak cyc

O ti sment... lojzi samo lepo te prosim ne v jok pa na drevo, k motor bos bolj tezko gor spravil, pa se mi te bomo strasansko pogresal... :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se skregana se zmer trmo kuham ... ...Sej itaq mu ga ne bom jz izrocila ampak cyc

A cyc se pa pogovarja z lojzijem? Kakšna solidarnost pa je to? :? :shock: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se skregana se zmer trmo kuham ... ...Sej itaq mu ga ne bom jz izrocila ampak cyc

A cyc se pa pogovarja z lojzijem? Kakšna solidarnost pa je to? :? :shock: :wink:

Buh... :evil: :evil: :evil: ... mislm cist nc jima ne klapa... katastrofa... :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se skregana se zmer trmo kuham ... ...Sej itaq mu ga ne bom jz izrocila ampak cyc

A cyc se pa pogovarja z lojzijem? Kakšna solidarnost pa je to? :? :shock: :wink:

Hja pac kaj ce sm se skregala z Lojzijem to ne pomeni da se cyc ne sme z njim pogovarjat/druzit! Sej tko je men je Lojzi cist ured in je faca nimam ga za nekega takega kako naj recem men je cist cool sam me je pa prizadeu z uno izjavo in to bo se nekaj cajta preteklo da mu odmerim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tko je men je Lojzi cist ured in je faca nimam ga za nekega takega kako naj recem men je cist cool sam me je pa prizadeu z uno izjavo in to bo se nekaj cajta preteklo da mu odmerim!

Pa bomo kdaj izvedeli katera izjava je to bila? Zagotovo ni bila točna? Kolikor jaz lojzija poznam se ne moti velikokrat... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tko je men je Lojzi cist ured in je faca nimam ga za nekega takega kako naj recem men je cist cool sam me je pa prizadeu z uno izjavo in to bo se nekaj cajta preteklo da mu odmerim!

Pa bomo kdaj izvedeli katera izjava je to bila? Zagotovo ni bila točna? Kolikor jaz lojzija poznam se ne moti velikokrat... :wink:

Hja povedu je svoje mnenje sam bi ga lohko na normalen nacin! Ne pa tko k sm mela obcutek ku da se dere name! Ni vazno kaj sva mela uglavnem sm mu zamerla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti Cyc-pa -kdo ti je kriv če ne razumeš zajebancije...pa še mešaš se v pogovor  v katerega nisi vabljen !

Ah, tebe ne poznam dovolj oz. te sploh ne, da bi to vedel ... velikokrat imas izjave, za katere bi moral gruntat a je zajebancija al pa morda resno mislis :twisted:

Glede vabljenja pa ... heh, ne misli da bom pocakal, da me bos ti vabil :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti Cyc-pa -kdo ti je kriv če ne razumeš zajebancije...pa še mešaš se v pogovor  v katerega nisi vabljen !

Ah, tebe ne poznam dovolj oz. te sploh ne, da bi to vedel ... velikokrat imas izjave, za katere bi moral gruntat a je zajebancija al pa morda resno mislis :twisted:

Glede vabljenja pa ... heh, ne misli da bom pocakal, da me bos ti vabil :D :wink:

Žal te duhovitosti ne morem naučiti-lahko pa te naučim bontona..

Leta 1948 je bil na zidu Tobačne tovarne v Ljubljani napis:Kultura in prosveta-to naša bo osveta !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal te duhovitosti ne morem naučiti-lahko pa te naučim bontona..

Hehehe, moja duhovitost skupaj s sarkazmom niha zelo od mojega razpolozenja, to ti lahko pove kdorkoli, ki me bolje pozna :D :wink:

@Lojzi! Imam modem zate :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!