Skoči na vsebino

Da ne boste preveč delali!


Codeine

Priporočene objave

Simpatično, vendar nelogično in to vsaj iz 2 razlogov:

1. Če je v državni upravi 30.000 zaposlenih, kako je potem lahko 40.000 zaposlenih v policijih, če vemo, da spada policija v državno upravo (MNZ)!

2. Da 30.000 zaposlenih v državni upravi ne dela?! Kdo si upa to trditi. Delam vsaj jaz, saj se to vidi iz mojega števila postov! :oops: Veliko delam, zato nimam časa pisati! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simpatično, vendar nelogično in to vsaj iz 2 razlogov:

1. Če je v državni upravi 30.000 zaposlenih, kako je potem lahko 40.000 zaposlenih v policijih, če vemo, da spada policija v državno upravo (MNZ)!

2. Da 30.000 zaposlenih v državni upravi ne dela?! Kdo si upa to trditi. Delam vsaj jaz, saj se to vidi iz mojega števila postov! :oops: Veliko delam, zato nimam časa pisati! :lol:

Kaj se razburjaš ? Tako kot v vsako študijo se je tudi v to tehtno poročilo prikradla nepomembna napakica. Ki niti ni napaka, se pa policaji v kakšni drugi rubriki ločeno vodijo pa je.

:wink:

Važno je da je vse to res in preklemano res.

Nabutal smo ene ljudi v take in drugačne inštitucije da živ krst tega ne obvlada več in za marsikoga se ne ve kaj tam počne.

Mar res mislite da je biti direktor vzajemne kreativno delo. To je samo prekladanje številk iz levega stoplca v desni, pa kakšno sumo potegnit, pa redno zasledovat, da ne bo rdečih številk ter hitro davkoplačevalce za dodatne dnarčke orabutat, da se bodo plačice lahko skromno povečale še za kakšen milijonček.

Tako je to. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mar res mislite da je biti direktor vzajemne kreativno delo. To je samo prekladanje številk iz levega stoplca v desni, pa kakšno sumo potegnit, pa redno zasledovat, da ne bo rdečih številk ter hitro davkoplačevalce za dodatne dnarčke orabutat, da se bodo plačice lahko skromno povečale še za kakšen milijonček.

Tako je to. :cry:

Jaz naivc sem pa mislil, da mu to tajnica nardi. Ja sej pol se pa revež še matra! :cry: :? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz naivc sem pa mislil, da mu to tajnica nardi. Ja sej pol se pa revež še matra! :cry: :? :lol:

Tudi občasno podpisovanje je lahko ZELO utrudno. :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delam vsaj jaz, saj se to vidi iz mojega števila postov! :oops: Veliko delam, zato nimam časa pisati! :lol:

:shock: :D :D :D ..................hehehehe...............pridna.......... :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Ministrstvo za pravosodje je objavilo, da je v državnih zaporih okoli 529.998 ljudi :shock: :shock: :shock:

Pa kaj je Slovenija, država ali zapor :?: :?: :?: :idea: :? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi slučajno rad kaj povedal?! :evil: :shock:

Ja, da si pridna, če tolko delaš.........pa malo te zajebavam :twisted: :D :D

lp dave_tw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je Slovenija, država ali zapor  :?:  :?: :?:  :idea:  :?  :wink:

Je že premajhna. Vse polno, so morali Hrvati Joškota zapret. :wink: :evil: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je Slovenija, država ali zapor  :?:  :?: :?:  :idea:  :?  :wink:

Je že premajhna. Vse polno, so morali Hrvati Joškota zapret. :wink: :evil: :lol:

Nič niso morali, dogovoril so se.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Ja, da si pridna, če tolko delaš.........pa malo te zajebavam :twisted:  :D  :D  

lp dave_tw

Škoda, da "zajebavaš". Jaz pa sem mislila, da me morda vsaj nekdo ceni. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!