Skoči na vsebino

Suzuki GSX-R 125


R1FREAK

Priporočene objave

to je sprobano dober začetniški motor...

Sprobano? Kje si ga pa vozil? 4T 125 je bolj težko lahko športen (vsaj meni se tako zdi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je sprobano dober začetniški motor... vejretno pa nemorem rečt da ej neka dobra oblika na hondi... so se pač malo igrali in naredli motor dokaj moderne oblike ki bo večim všeč in tako bojo eni prodajali eni pa bojo veseli da majo športni suzuki

tisti dve primerjalni sliki sta bili mišljeni če vidite podobnosti da je photoshop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti dve primerjalni sliki sta bili mišljeni če vidite podobnosti da je photoshop

Če je sprobano dober motor no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je sprobano dober motor no...

pa kaj si fukjen ti al kaj ti je??? če sn mislo da pač agregat je že dolgo v uporabi... misliš da bi sranje pordavali? no ti mogoče bi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stop the 2t vs. 4t war itak ma usak svoje prednosti.. toj tko k baba z velkim joški al pa majhnim... sam da tle usi rečejo neki umes.... 3t pa ne obstaja.. zakaj recmo nebi vanklovo mašino notr dal? tko ko mazna rx7 (al 8) ena od tehdveh ma to.. pa se nihce ne buni da ne dela.. pa nima mrtve lege pa popolni izkoristek, ker ni nihanje ampak vrtenje.. bi pa 50ccm vankl dol butnu 125 mitota sam nimajo jajc da bi bli tok inovativni, ker je šla ena firma že na račun te mašine u kurčič.. škoda :(

wankl ni tak dober kot se zdi, ker ma vlke težave zaradi tesnenja, slaba je tud porazdelitev momenta in njegova višina, pri rx-8 je treba generalke delat dokaj pogosto... drugač pa glede prostornine wankla se vsa zadeva računa drugače kot pri pri ostalih motrjih z premočrtnim gibanjem bata, da dobite nekjeprimerljivo vrednost pomnožite z 2,7, se pravi ma mazda rx-8, okoli 3,5l prostornine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Uf...tista prva slikica je kar :wub: . Če bo bil 2t bo pravi Cagiva-Aprilia killer :) Vsaj po obliki :) Sicer pa bo (če bo) skoraj 100% 4 takten. Upam samo, da ne zajebajo kot je Honda s CBRko :lol:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf...tista prva slikica je kar :wub: . Če bo bil 2t bo pravi Cagiva-Aprilia killer :) Vsaj po obliki :) Sicer pa bo (če bo) skoraj 100% 4 takten. Upam samo, da ne zajebajo kot je Honda s CBRko :lol:

Pa sej cbrka sploh ni slab motor, pač ima tanke gume, tudi zaradi manjšega trenja, pa tudi ostalo je tanko, sam je pa baje zelo zanesljiva in izmed hitrejših 4t (mala teža). Tale suzuki pa dvomim da bo prišu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa blo fajn če bi ga :) Se ga ne bi branil, saj mi oblika zmaga :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo guma pod 150 ga niti ne pogledam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!