Skoči na vsebino

Nova mašana?


Serg

Priporočene objave

Živjo! Mam Gilero DNA 50 2001. Cela mašina mu je šla u k.... cilindr, bat, gred, ležaji, blok motorja počen...in sm se odloču da bi kr kupu nek dobr ohranjeno celo mašino po možnosti vse original pa me zanima če mogoče kdo ve kje je to za dobit pa če mi zna kdo povedat kašna je cena tega.

Pa še eno vprašanje a mašina od ranrce paše na dna?

Lp Sergej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, toliko ali še več pa bi dal za kit, se prav cilindr, bat, gred, kaki fergazer.. samo če maš blok počen, potem res boljše da menjaš komplet. Se pa tudi švasan blok obnese, preverjeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je cela mašina v k... naprimer štarter tut ne dela več uredu pa pumpa olna tut ne vem če je sploh dobra tko da najbol komplet vse pa je...

Edit: Še to a je zihr da od ranrce mašina gor paše na dna?

Popravljeno . Popravil Serg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh neče pokazat uglavnm motor sm najdu od gilere runner 50 2006 nekje 700km prevožnih 270€ se vam zdi predrago?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm se še nek pozanimat za 100% če paše na dna. Na kaj morm bit pa pazljiv k bom šu mašino gledat. Tip mi je napisu tole:

"Mašina je v brezhibnem stanju. Jaz sem se vozil z njo do septembra. Namreč na aprilii je bla ta mašina namesto original mašine. Jaz to nisem vedel ko sem kupil skuter. Vendar sedaj sem kupil mašino original od aprilie sr 50factory in to mašino prodajam! "

Se vam kej čudn zdi? Kako bi vedu da ma mašina 700km če še vedu ni k je skutr kupu da ni od aprilije mašina gor?

Edit: in pa zakaj bi menjal za original če je ta v brezhibnem stanju in mu dobr dela?

Men to mal smrdi.

Popravljeno . Popravil Serg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, on ma mašino dol z motorja, ko boš tam boš tak vidu v kakem stanju je, tud če mu boš reku da bi pokaže cilindr pa bat, pač odšraufata glavo dol pa boš tak vidu. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!