Skoči na vsebino

Kvaliteta asfalta v Sloveniji


savo

Priporočene objave

Nekdo mi je omenil, da je bila neka oddaja proti koncu leta (ne vem, na katerem TV programu), kjer so omenili raziskavo, da imamo najslabše kvalitete asfalt od držav EU, ker imamo najdaljše zavorne poti. Kdo ve kaj več o tej (ali podobnih) raziskavah in kje bi se jih dalo dobiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so delal raziskave o kvaliteti podlage v predorih in je baje podn od podna, sicer pa nekje tema že obstaja.

Zanimajo me raziskave o asfaltu, ne o betonu v predorih (vem, da je že ta tema). Pregledal sem oddajo Trenja (zadnja v decembru 07), vendar nisem dobil vseh podatkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo mi je omenil, da je bila neka oddaja proti koncu leta (ne vem, na katerem TV programu), kjer so omenili raziskavo, da imamo najslabše kvalitete asfalt od držav EU, ker imamo najdaljše zavorne poti. Kdo ve kaj več o tej (ali podobnih) raziskavah in kje bi se jih dalo dobiti?

pozitivna stran tega je: če bomo znali voziti na slabi podlagi (doma) nas nič ne more presenetit v tujini :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in da ne bo ta tema po nepotrebnem in brez veze v "politiki", dajmo še kakšno reči o vplivu politike na asfalt.

Ali je okoli cerkev boljši ali slabši kot na tisti cesti, ki vodi v Kumrovec?

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če smo že pri cerkvi, le te delajo največjo nesnago s svojo umetno osvetlitvijo zvonika in ostalih cerkvenih jajc in kur ! da o hrupu pri zvonenju sploh ne razpravljamo !

cerkev je največji onesnaževalec okolja ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!