Skoči na vsebino

MOTO BOOM- 10.04. - 13.04.2008


motoristek

Priporočene objave

Šit, a majo samo tamale pixne

post-5241-1207928195_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :rolleyes: :whistle: :rolleyes: :whistle: :rolleyes: :whistle: :rolleyes: :whistle: :rolleyes: :whistle: :rolleyes: :whistle: :rolleyes: :whistle: :rolleyes: :whistle: :rolleyes:

post-18986-1207931857_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da sma bila danes z bratom edina z motorji na sejmu :whistle: . lepo naju je pralo od Bistrice dalje. :headbang:

Sejem pa pod pričakovanji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih dam pršu je blo pod pričakovanji sm mislu da bo kej več sam motsvetov štant je biv pa najbolš :naughty:

Aneda !!! :D

Fantje in dekleta, vidim, da vas je veliko motosvetovcev, ki sploh ne pristopite. Le pogumno pristopite, da malo poklepetamo, se spoznamo, se fotkate z našimi hostesami in seveda prejmete nalepke! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem jutri mimo,če me kdo spozna,naj me pocuka za rokav dobi za pijačo,upam da vas nebo preveč.Sem pa cel dan na sejmu imamo,kar par predavanj v okvirju izobraževanja avtoremontarjev in mojstrov iz avtobranže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo. Smo bili tam sigurno do 18:45 ! ;)

Prav imaš, zgleda da je frips v napačno stran gledu :unsure: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bli vidli in šli.......na MS-ovem štandu ni bilo nobenga....ehm....ok šli mim šele okol 18:25 :D

No, glede na to, da si gledal v napačni konec, imaš ju3 popravni izpit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: so me dekoncentriral :P

Jutri me pa ni :krneki:

Dj jutr prid k nam no... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil pri Motosvetom štantu. Bilo lepo. Hostese so mi lepo razložile kako bo prenovljena spletna stran. Še sliko sem s hostesami in dobil nalepke:D Same pohvale!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, glede na to, da si gledal v napačni konec, imaš ju3 popravni izpit :whistle:

Bi mogli druge hostese nabavit ker za iste se pa frips ziher neu še enkrat v Celje pelu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!