Skoči na vsebino

MOTO BOOM- 10.04. - 13.04.2008


motoristek

Priporočene objave

Čaw vsem MOTOSVETOVCEM :-) tudi iz moje strani... le pogumno pridite do našega štanta na sejmu, bomo kakšno rekli in seveda naredili kakšno fotko.

Lep pozdrav, Anja in Špela (Motosvet hostesi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaw vsem MOTOSVETOVCEM :-) tudi iz moje strani... le pogumno pridite do našega štanta na sejmu, bomo kakšno rekli in seveda naredili kakšno fotko.

Lep pozdrav, Anja in Špela (Motosvet hostesi)

Bi prišel, pa moram vsaj 1x na teden bit v službi. In ravno danes je tak dan. Fajn se imejte :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaw vsem MOTOSVETOVCEM :-) tudi iz moje strani... le pogumno pridite do našega štanta na sejmu, bomo kakšno rekli in seveda naredili kakšno fotko.

Lep pozdrav, Anja in Špela (Motosvet hostesi)

to sta unidve k sm mogu stran gledat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta, vidim, da vas je veliko motosvetovcev, ki sploh ne pristopite.

Heh, ti kot moderator bi pa že lahko vedel, da je večina tukaj virtual bitch-ev, ki se upajo kurčit samo v virtualnem svetu.

In ne, ne pridem na motoboom, ker a) sem že vse videl, b ) se z dobro izgledajočimi ženskami lahko slikam vsak dan (čeprav ne vem, zakaj se bi z lepimi ženskami slikal -se dosti raje kaj pogovorim in spijem kakšno pivo z njimi), in c) ker imate samo male piksne piva, ostalo je pa Heineken.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem v nedeljo, a se da usest na kakšen motorček pa poslikat :photo:

slikaš lahk itq vse kar hočeš, vsedeš se pa lahk tut na skor vse motorje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor vse ja.. en pred mano se je na enga Benelija al kaj so vsedu, pa se mi je dopadu motor, pa sm hotu gor it, probat kak je filing na njem, pa me je stric prijezno poteral :lol1: Najbolj mi je bil všeč Duke 3 :kva2: :wub: poleg hostes.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol je ta sejm bl za oči, ne pa za nakupovat? Jz nameravam kupt kako čelado pa rokavice punci. Se da kj dobit? Grem pa jutr pogledat, prej nebo znesl nažalost.Sevede se pa ustavm na motosvetovmu štantu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk mate vsi za govort in sprašvat ..če bi..a je.. a bo.. :blink:

Enostavno greš tja, pa vidiš in pogledaš kar te zanima :yes:

Anja :004 , Špela :004 , Roky, Noise, hvala za prijazen klepet in nalepke :OK: ki so že na motorju(kufru)

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte,če boste kje videli kakšnega BMWja. Jaz jih zadnjič nisem zasledil.Sem najbrz preveč za babami gledav! :D Taka priznana firma, pa da ne bi imela kakega mopeda na sejmu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte,če boste kje videli kakšnega BMWja. Jaz jih zadnjič nisem zasledil.Sem najbrz preveč za babami gledav! :D Taka priznana firma, pa da ne bi imela kakega mopeda na sejmu? :hmm:

A jih sploh že kdo uradno prodaja pr nas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte,če boste kje videli kakšnega BMWja. Jaz jih zadnjič nisem zasledil.Sem najbrz preveč za babami gledav! :D Taka priznana firma, pa da ne bi imela kakega mopeda na sejmu? :hmm:

Edini, ki je bil, je bil beli BMW štirikolesnik(pa ne avto) KK tablice, viden že na kakšnem motozboru(lani v Celju) V hali L.

Privatna last, verjetno sposojen, ker je bil na čisto drugem mestu, katero bi mu pripadalo

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če povem po pravici, mi tale motoboom letos ni bil všeč. dosti boljši je bil pred dvema letoma.

Se pozna da je prišel :whistle:

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pozna da je prišel :whistle:

Pozna se tudi, da sta priša Moto Černe in Moto Igl :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Je kdo videl tisto klošarijo od 'razstavnega prostora' tam pr njih? "Der preis ist der Koenig"... Žaljivo za čudovite motorje, katere so 'razstavljali'.

Pljunem na tidve firmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če povem po pravici, mi tale motoboom letos ni bil všeč. dosti boljši je bil pred dvema letoma.

Meni tut! :grim

Pogrešal sem predvsem generalne, uradne uvoznike. Če ne bi bilo MotoIgl a, najbrž sploh ne bi mogel splezat na Kawija. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!