Skoči na vsebino

Republika Kosovo


HHV

Priporočene objave

prosim podprite predlog da država sponzorira enosmerne železniške karte do Kosova :whistle:

Edini pogoj je, da ti sprevodnik za mejo Kosova odvzame potni list :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim podprite predlog da država sponzorira enosmerne železniške karte do Kosova :whistle:

Edini pogoj je, da ti sprevodnik za mejo Kosova odvzame potni list :worship:

Absolutno sem za! Pa ne na državne stroške. Na moje osebne. Zate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno sem za! Pa ne na državne stroške. Na moje osebne. Zate!

Žal se ne znajdem doli ... lahko pa ti greš pa javiš kak je :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzl kje si, da te sveznale gušterje popeljema v ta prečudoviti svet beloglavih orlov......

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzl kje si, da te sveznale gušterje popeljema v ta prečudoviti svet beloglavih orlov......

Sem v Shqiptaria, konzumiram burek i skenderbeg ter pišem formulare...

evo enega:

Formular za siptare...

· Ime : ____________________________________________

· Prezime (ako imate) ________________________________

· Starost: ______ ako niste sigurni zaokruzite: 20+ 30 + 40+ 50+ 60+ 70+ 80+ 90+ 100+

· Pol (zaokruzite): Muski Zenski Ne znam

· Broj cipelja: _____levih, ____desnih

· Zanimanje:

___ diljer

___ svercer

___ posljasticar

___ cistac

___ nezaposlen

· Ime supruznika ______________ ako ste musko navedite imena svih zena:______________ ______________ ______________ ______________ ______________ ______________ ______________ ______________ ______________ ______________ ______________ ______________

· Odnos sa supruznikom:

____ sestra

____ brat

____ otac

____ majka

____ stric

____ strina

____ rodjak

____ sin

____ cerka

____ kucni ljubimac

____ ne znam

· Broj dece u domacinstvu ____ ako niste sigurni zaokruzite: 10+ 15+ 20+

· Broj dece koja su vasa _____ ako niste sigurni zaokruzite: 5+ 10+ 15+ 20+

· Ime majke _________________

· Ime oca ________________ (ako niste sigurni ostavite prazno)

· Obrazovanje: (zaokruzite broj razreda koje ste zavrsili): 1 - 2 - 3 - 4

· Koljiko cesto se kupate:

____ jednom nedeljno

____ jednom mesecno

____ nije primenjivo

____ ne kupam se

· Boja zuba:

___ zuckasta

___ zuckasto-braon

___ braon

___ crni

___ bez zuba

· Koliko daleko vam je kuca on asfaltiranog puta:

___ 1 km

___ 2 km

___ ne znam

· Broj knjiga koje ste procitali u zivotu:

___ 0

___ sta je to knjiga

· Filjm koji vas uzbuduje

___ Ljesi se vraca kuci

___ Babe - svinja koja govori

__________________

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Penzl, ni sramota biti revež. Sramota je biti baraba, ropar in morilec! In zaradi teh, je marsikdo revež.

Pa da na tvoj po tvoji inteligenci umerjen formular podam primer iz moje jako kratke JLA avanturice.

Moj vodnik je bil univerzitetni profesor - Šiptar.

Sosednji vode so vodili Bosanec, ki je s palico čez okna ponoči kradel fazanom srajce, naslednji je bil zabit srbin, ki se je zaradi važenja z manevrsko bombo osmodil po obrazu, najvčja cvetka pa je bil zabit in agresiven dolenček, ki je za pič...no dlako odnesel celo kožo pred nami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Penzl, ni sramota biti revež. Sramota je biti baraba, ropar in morilec! In zaradi teh, je marsikdo revež.

Pa da na tvoj po tvoji inteligenci umerjen formular podam primer iz moje jako kratke JLA avanturice.

Pani glih to tak hudo biti reveš, se pač zgodi, tudi v boljših familijah...

Formular sn pa skopiral iz eniga od onih "jagrskih" forumov, ki jih je puno kot Kosovo šiptarof...

(jebeštišiptaregremarajšinapirpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
...

Formular sn pa skopiral iz eniga od onih "jagrskih" forumov, ki jih je puno kot Kosovo šiptarof...

...

Stric google mi je povedal, da lažeš in nakladaš. :trance_33_sleep:

Obenem pa še lepo pokazal na kakšnih forumih je najti ta formular. Začuda bi od vseh še tiste, ki v imenu nimajo YU, lahko po veliki verjetnosti lociral na Srbijo ipd.

Lepo ogledalo si kažete, kar tako naprej, da vas vidi cel svet!

Moderatorjem predlagam, da premislijo če ta objavljen formular ni v navzkrižju s pravili in zakonodajo RS (Republike Slovenije, da ne bo pomote).

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ogledalo si kažete, kar tako naprej, da vas vidi cel svet!

Moderatorjem predlagam, da premislijo če ta objavljen formular ni v navzkrižju s pravili in zakonodajo RS (Republike Slovenije, da ne bo pomote).

Hmmmm ... nimamo pravice do izražanja svojega mnenja ? :hmm:

Zaenkrat se še ni pojavlo TUKAJ kakršno koli namigovanje na bilokakšno politično vplivanje oz. gibanje ... tako da ... povemo pa lahko kaj si mislimo ...

Slovenija je itaq priznala Republiko Kosova včeraj ... da se pa vsi nemoremo z dogajanji strinjat je pa več kot jasno ... in specifika Slovencev je pač taka, da radi kontriramo vsemu kar se nam zdi ogrožajoče in kot je predsednik SNS stranke povedal, je možno da bomo v podobni situaciji mi čez 10 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in kot je predsednik SNS stranke povedal, je možno da bomo v podobni situaciji mi čez 10 let.

prosim razsvetli me, kako bedarijo je Plesnivi spet izjavil !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Hmmmm ... nimamo pravice do izražanja svojega mnenja ? :hmm:

...

Kulturno mnenje je eno, to kar se tu dogaja pa drugo.

Razpečavanje formularja, kakršen je nalepljen gori pa se lahko zelo hitro razume kot vzpodbujanje nacionalne nestrpnosti in žalitev.

Le da tu očitno od prizadetih nihče ne plačuje reklamne pasice, da bi se moderatorji zmigali. :evilgrin: :naughty:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, 11 strani postov, eni ste si pa res k srcu vzel ...

Bom povedal kar po njihovo, boli me k****c za tisto ciganarijo tam dol, katerokoli že, samostojno, nesamostojno, odepljeno, srbsko, šiptarsko, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi smo žrtve sistema, pa jaz sem čisto OK, jaz če nebi kadil bi komot nehal kadit :slap:

Spodbujanja k verskim in rasnim nestrpnostim jaz tudi ne podpiram. Še vedno apeliram na to da imajo "manjšine" pri nas preveč pozornosti in premalo prilagajanja k sistemu in okolišu ki so si ga izbrali za živeti ( če so že pri nas ).

Počakajmo kaj se bo zgodilo z Makedonijo v par letih :hmm:

HHV ... denar in oglaševalci tu ne igrajo vloge ... mislim da bi prej nastala pobuda k bojkotu če bi admin omejil in selekcioniral poste po forumih na tej ravni, sploh pri tako delikatni temi kot je to :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mir med vami bratje, kot med cigani.In kot pravijo moji sosedje lahi, si hotel bicikel, pedaliraj.Torej kosovari, veselo pedalirat nekam nekoč še pridete. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

HHV ... denar in oglaševalci tu ne igrajo vloge ... mislim da bi prej nastala pobuda k bojkotu če bi admin omejil in selekcioniral poste po forumih na tej ravni, sploh pri tako delikatni temi kot je to :whistle:

Bojkota na tem ciganskem forumu se je pa res bati, ja. :slap:

In ne bodi naiven, ravno za denar in oglaševalce gre! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojkota na tem ciganskem forumu se je pa res bati, ja. :slap:

če bi admin zbrisal temo ali blokiral člana ali pa onemogočil nametavanje našega sranja po tem postu bi se verjemi ziher tut dko izmed oglaševalcev začudil, saj se vidi kdo so oglaševalci in tut maile njihove se da dobit, druga kaj več pa nerabiš da pljuneš nazaj adminu v juho :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ne bodi naiven, ravno za denar in oglaševalce gre! :grim

čaki zdaj, jaz ne vidim da se oglašuje tu kakšna pekarna, slaščičarna al pa gradbeno podjetje :unsure: za ker denar in čigavo naivnost se torej gre? :headbang:

Dejstvo ostaja ... svet se je definitvno prehitro in v premali meri premišljenosti odzval na to dogajanje ... jaz dajem Rusom kar prav ... z tem k Evropski in svetovni narnosti že nismo pripomogli ... pomoje se tu negre za teritorialni interest ampak politično neodvisnost in možnost razmnoževanja in širjenja po svetu te nacije ... o priljubljenosti te nacije pa se dosti tu prebrat.

Jaz osebno imam kar nekaj znancev ki so Kosovski albanci in nemorem nič slabega za njih rečt, je pa res da presek in statistika kriminala po po nacijah na evropskem nivoju kaže da so brez konkurence ...

brezveze HHV ... nemislim se obadat z tabo ... bistvo smo povedli ... politične poteze so storjene ... spremenit nemoremo nič ... lahko izrazimo svoja mnenje in počakamo kaj bo dejanski rezultat in ne da se obešamno na predvidevanja. Je pa to pravica vseh nas ... to pa le ne pozabi :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno imam kar nekaj znancev ki so Kosovski albanci in nemorem nič slabega za njih rečt, je pa res da presek in statistika kriminala po po nacijah na evropskem nivoju kaže da so brez konkurence ...

Daj me, prosim, pouči kako stojijo stvari pri teh zadevah in mi podaj linke na te "preseke in statistiko". Res me zanima koliko kriminalnih dejanj in koliko obrnjenega denarja odpade na albansko mafijo in koliko od tega na Albance, ki so po poreklu s Kosova. Vse v primerjavi z italijanskimi, ruskimi, srbskimi, črnogorskimi in drugimi organiziranimi kriminalnimi združbami, seveda.

P.S.

Tvoje mnenje o manjšinah delijo tudi italijanski in avstrijski desničarji - kadar govorijo o Slovencih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam Albancem/Šiptarjem na Kosovu. Svaka vam čast.........

Šiptarji/Albanci so prvi in edini narod na svetu, ki mu je uspelo "dobiti" DVE (2) državi. Albanijo in Kosovo. Ko se bodo (ko, ne če) ti dve državi združili, bodo začeli še pohod na Makedonijo, (črnogorci jim bodo hitro "povedali svoje"), mogoče Bosno,Hrvaško, in Slovenijo....... In namesto Velike Srbije bomo priča Veliki Albaniji..........

Uouuuuuu ta civsha..........pasha zot.....

p.s.

Ne vem, zakaj Slovenija niti ne sliši prošenj Južne osetije glede priznanja......Imam občutek, da Ruplu ljubljeni amerikanci niso zainteresirani za to ???????

Predlagam priznanje Južne Osetije....!

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Predlagam priznanje Južne Osetije....!

LPD

Strinjam se z osamosvojitvijo vsake skupnosti, ki se čuti sposobna za samostojno življenje ali želi življenje izven okvirov, ki jo dušijo. Sami bodo morali prebroditi otroške težave.

Ravnanja naše politike niso noben smerokaz kaj je prav in kaj ne!

Konec koncev se pri nas strinjamo z vsako občino, ki ima dve gnojni jami, pasjo uto in enega petelina, ki se dovolj glasno dere vrh podrte strehe, zakaj ne bi imeli podobnih pravic milijoni zatiranih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iii, here we go again :doze:

Čestitam Albancem/Šiptarjem na Kosovu. Svaka vam čast.........

Šiptarji/Albanci so prvi in edini narod na svetu, ki mu je uspelo "dobiti" DVE (2) državi.

Nemčija-Avstrija, VB-Avstralija, Grčija - Ciper, Turčija - Republika Severni Ciper, Kitajska - Taiwan...tako na hitro. Arabci imajo cel kup držav. Kot nasprotje - v Afriki je cel kup ogromnih držav v katerih živi 10+ plemenskih skupnosti, ki so večje od slovenskega narodnega korpusa.

Albanijo in Kosovo. Ko se bodo (ko, ne če) ti dve državi združili, bodo začeli še pohod na Makedonijo, (črnogorci jim bodo hitro "povedali svoje"), mogoče Bosno,Hrvaško, in Slovenijo.......

Seveda, zatem bodo vpadli v Azijo, zaokrožili do Aleksandrije, posnemali Otomane in v Evropo udarili še skozi Španijo in...in potem svizec zavije čokolado... :grim

Obstajajo tudi druge projekcije. Recimo, da se Kosovo in Albanija ne bosta združili, ker je bil tak deal ob priznanju. Da ne bodo destabilizirali regije, ker je bil tak deal ob priznanju. Da bodo postali aspiranti in člani skupne obrambne in ekonomsko-politične skupnosti (Albanija je že) in bodo vse omenjene balkanalije postale zgodovina.

In namesto Velike Srbije bomo priča Veliki Albaniji..........

Uouuuuuu ta civsha..........pasha zot.....

Vsaj Hrvati in Bošnjaki bi se nedvomno strinjali, da jim je bolj všeč Velika Albanija s Kosovom, kot pa velika Srbija z njihovimi ozemlji. Sicer pa načrt velike Albanije obsega precej več kot samo Kosovo, le poglej Pikijeve slike. Torej smo do prave velike Albanije še precej daleč.

p.s.

Ne vem, zakaj Slovenija niti ne sliši prošenj Južne osetije glede priznanja......Imam občutek, da Ruplu ljubljeni amerikanci niso zainteresirani za to ???????

Predlagam priznanje Južne Osetije....!

Ne vem. Mogoče zato, ker je Čečenija preblizu, zgodba pa preveč podobna in bi potem šlo priznati tudi to državo, sedanjo republiko RF ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zaraziš iz uničiš en predel se seliša dalje ... to sem nekje že videl ... kobilice? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zaraziš iz uničiš en predel se seliša dalje ... to sem nekje že videl ... kobilice? :whistle:

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam Albancem/Šiptarjem na Kosovu. Svaka vam čast.........

Predlagam priznanje Južne Osetije....!

LPD

...pa južne Štajerske tudi...

aja odcepit smo se še pozabli...

grazjelepšikotlublanapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!