Skoči na vsebino

DILEME


klimbra

Priporočene objave

Sem pred nerešljivo dilemico.

Ker so moji požeruščki vedno lačkani.....sem se spravil mal za štedilniček, pa začel s čarovnijicami.........preprosto rečeno, začel kuhat rižotiko, ker jo imajo vsi tako radi......hihihiiiiiiii..požeruščki.

Ampak, sedaj ne vem........a naj poleg česnčka dodam tudi čebuliko.......ali naj raje pripravim brez nje.

Zakaj........v tej kombinaciji tih dveh zadvščin.......potem celi dan.......pa celo nočko......vsi tko, vsak na svoje intervalčke........poprdavčkamo.

Ma.......dragi moji sončki.....sej veste kako neprijetno je pančkat v sobici, ki rahlo diška po čreveskovih vetrčkih.

Ma res.....to je moja trenutna dilemica????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta temica.....ni bila odprta z namenom......da bi mi pomagal iz dilamice......pač pa zato, da se iz vaših dilemic tudi drugi naučimo..........da naše dilemice niso najhujše zadevice s katerimi si belimo možgančke.

Torej......kaj pa vam trenutno kravžla možgančke?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta temica.....ni bila odprta z namenom......da bi mi pomagal iz dilamice......pač pa zato, da se iz vaših dilemic tudi drugi naučimo..........da naše dilemice niso najhujše zadevice s katerimi si belimo možgančke.

Torej......kaj pa vam trenutno kravžla možgančke?????????

Aaaaaaa!!!

Errr, mmmm, no, naj grem takoj na WC ali še dva ali tri poste prej "poserem"? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oknčka.....sem že prej odprl.........na "oberlihteka".......zgolj preventivno.

Sedaj pa imam novo dilemico.........ali naj okenček odprem v cloti, pa v sobico spustim sončka.......al naj kar ostane na "oberlihtka".... :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!