Skoči na vsebino

Kam naj postavim kamp prikolico????


Provokator

Priporočene objave

Zadeva je takšna:

Imam priložnost dobiti kamp prikolico, še prej pa bi rabil lokacijo, kamor bi jo lahko postavil za celo leto.

V poštev pride predvsem Bohinj, Bled, ali slovensko Primorje, pogojno tudi hrvaški del Istre.

Če kdo ve za kakšen naslov, ime, podatek, ceno, vsi predlogi so dobrodošli.

Saj bi si sam poskusil poiskati kaj primernega, vendar se moram odločiti še ta teden, časa pa je bore malo.

se vnaprej zahvaljujem za dobre predloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamp Oštro, v bivši jugi je bil to edn največjih kampov na hrvaškem. Po vojni jesamo poropadal, zadnjih nekaj let je prišel nov lastnik ki vse skupaj ureja in je v njem že zelo veliko prehodnih gostov pa veliko je tudi povšalistov ki so tam celo leto, precej je tudi Slovencev predvsem ljubljančanov in okolica. Cena je mislim da najnižja na Hrvaškem al pa med nižjimi ( cca 1000eur se pravi od 25.4. do 1.10 ). Lokacija kampa je cesta kjer se gre proti Krškemu mostu en kilometer pred mostom je odcep za kamp Oštro. V kampu je veliko dreves tako da je senca plaže je tudi dovolj. Pa iz lj do kampa je okol ure in pol ( nova hrvaška avtocesta od prehoda Jelšane pa do Rijeke) tak da se da skor vsak vikend dol pridit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje imamo sicer različen okus, osebno bi na tvojem mestu črtal iz seznama Bohinj in slovensko primorje. Na seznam bi raje dal Kolpo in Logarsko. V Bohinju imaš težave z parkiranjem in sparjenim pivom. Na naši obali pa z gužvo in nič kaj lepim morjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi rad na slovensko obalo pojdi v camp adria ankaran je namreč po urejenosti v evropskem vrhu pa pohiti, ker je precej gužve za sezono, morje ni bogvekaj imajo pa zato bazen na obali pa še pokritega in en kup prijetnih lokalčkov, ostalo na obali je še jadranka v izoli ki ti ne priporočam je namreč ob cesti in še poleg ladjedelnice, potem je camp v strunjanu ter luciji, ki pa sta oba trn v peti novodbnim bogatunom ki so olastninili pol slovenske obale tako da sta iz leta v leto bolj skrčena to je kar se obale tiče, po sloveniji pa ne poznam naj ti kak gorenjc al pa savinjčan kej napišeta

lp z obale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: res je v kampu ostro je fajn mi smo bili lani dol na pausalu tako da bomo tudi letos ze imamo rezervirano parcelo ce te zanima ti lahko dam mobitel od lastnika oz sefa Martin mu je ime pa se pozanimaj o zasedenosti v kampu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qurc

Pri nas so vse pametne lokacije zasedene, vsak vikend pa tudi ne bi rad 4 ure preživel na mejnem prehodu, tak da ne bo nič s prikolico.

naslednjič mogoče.......

pa hvala vsem skupaj za vaš trud........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qurc

Pri nas so vse pametne lokacije zasedene, vsak vikend pa tudi ne bi rad 4 ure preživel na mejnem prehodu, tak da ne bo nič s prikolico.

naslednjič mogoče.......

pa hvala vsem skupaj za vaš trud........

Lahko pa jo parkiraš v kakšno mesto in začneš hotdoge/bureke/kebab not pečt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qurc

Pri nas so vse pametne lokacije zasedene, vsak vikend pa tudi ne bi rad 4 ure preživel na mejnem prehodu, tak da ne bo nič s prikolico.

naslednjič mogoče.......

pa hvala vsem skupaj za vaš trud........

Nevem kje si dobil informacije 4 ure sej pa ne boš šov v Pulo al pa v njeni smeri, kjer se nahajajo vsak vikend te kolone. Če se oš v petek popoldne odpeljal proti krku in v nedeljo nazaj nebo nobene gužve. Ob nedeljah zna biti do reke malo zamaška ampak ne več kot deset minut ker se potem priključiš na avtocesto in je stvar rešena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa jo parkiraš v kakšno mesto in začneš hotdoge/bureke/kebab not pečt :)

OOOOOOOOOOOO

glej kdo je od mrtvih vstal......

pa še zmeraj iste bedarije klatiš

:)

Nevem kje si dobil informacije 4 ure sej pa ne boš šov v Pulo al pa v njeni smeri, kjer se nahajajo vsak vikend te kolone. Če se oš v petek popoldne odpeljal proti krku in v nedeljo nazaj nebo nobene gužve. Ob nedeljah zna biti do reke malo zamaška ampak ne več kot deset minut ker se potem priključiš na avtocesto in je stvar rešena.

Kje sem dobil informacije?

Če se izven sezone zjutraj peljem od MB do najbližjega mejnega prehoda eno uro.

Med sezono pa rabiš eno uro, da prideš iz MB, pa še dve, da prideš do meje.

Poleg tega moraš računati s tem, da bodo letos kolone na meji še daljše, kot so bile lani, saj imamo zverco, ki se ji reče schengen.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na tvoj vzdevek ti priporočam da se držiš maribora. že drugje bi lahko mel probleme, hrvatije pa se sploh izogibaj.

drugače pa mi je všeč ideja o kebabu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOOOOOOOO

glej kdo je od mrtvih vstal......

pa še zmeraj iste bedarije klatiš

:)

Kje sem dobil informacije?

Če se izven sezone zjutraj peljem od MB do najbližjega mejnega prehoda eno uro.

Med sezono pa rabiš eno uro, da prideš iz MB, pa še dve, da prideš do meje.

Poleg tega moraš računati s tem, da bodo letos kolone na meji še daljše, kot so bile lani, saj imamo zverco, ki se ji reče schengen.......

Za schengen se strinjam s tabo ostalo pa nevem kok je stanje zjutraj kr mi se dol vozimo pozno popoldne pa to sem že tud odzgori napisal tak da nevem kje si najdo jutranjo uro. Nevem kok je za druge prehode ampak mi gremo čez Jelšane oziroma Rupa in ni nobenga problema ne pred, v, in po sezoni. Js to govrim iz 7 letnih lastnih izkušenj pa smo od maja pa do septembra vsak drug vikend na tej relaciji. No zdej se pa sam odloč, pa itak vidm da si se že tak da imej se lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provokativni, a z motorom pa se ti ne da dol na morje vozit? Tako bi čas poti vsakič skrajšal za nekaj ur.

Potem bi rabil stransko prikolico, da bi froce noter zbasal, pa kakšno ribiško palico, pa če bila počitniška prikolica kje v Alpah, še kake pohodniške čevlje, pa.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem bi rabil stransko prikolico, da bi froce noter zbasal, pa kakšno ribiško palico, pa če bila počitniška prikolica kje v Alpah, še kake pohodniške čevlje, pa.....

S temi Alpami pa si zadel žebljico na glavico.

Tam okoli Corvare ali Arabbe bi se ziher kak pameten kamp našel :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi Alpami pa si zadel žebljico na glavico.

Tam okoli Corvare ali Arabbe bi se ziher kak pameten kamp našel :evilgrin:

Te pa se lahko pozimi še smučate ... :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi Alpami pa si zadel žebljico na glavico.

Tam okoli Corvare ali Arabbe bi se ziher kak pameten kamp našel :evilgrin:

...... da bi godyja imel vsak teden za vratom, ker bi me za ključ od prikolice fehtal.

Na koncu pa bi mu itaq naredil dvojnika........( od ključa se razume)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bi mi Dolomitaši prišli na račun... :whistle:

Torej Dolomiti it is.Najbolj vneti Dolomitaši ti lahko celo pomagamo (praznit pločevinke ob postavljanju),Provokator,kaj praviš? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ne več.

sem precej iskal, pa ni bilo pravega prostora, ki bi ustrezal vsem pogojem.

(možnost namakanja, ribolova, mir, dobra cestna povezava, brez čakanja na meji, .... )

da bi malo popustil pri pogojih, pa tudi ni imelo smisla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem precej iskal, pa ni bilo pravega prostora, ki bi ustrezal vsem pogojem.

(možnost namakanja, ribolova, mir, dobra cestna povezava, brez čakanja na meji, .... )

ja do JJ- a No. 2 pa nisi šel ! Joško Joras in sklad kmetijskih zemljišč iščejo zanesljive najemnike ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi Alpami pa si zadel žebljico na glavico.

Tam okoli Corvare ali Arabbe bi se ziher kak pameten kamp našel :evilgrin:

En zelo zelo poceni je v Colfoscu :whistle: :naughty: Jaz npr. bi bil zainteresiran v vseh letnih časih....... :D

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja do JJ- a No. 2 pa nisi šel ! Joško Joras in sklad kmetijskih zemljišč iščejo zanesljive najemnike ! :rolleyes:

je sicer :topic: ampak ti povem, da bi šel obiskat Joškota, če ne bi moral službeno večkrat na mesec na Hrvaško.......

Pa mislim, da bi letel v Dragonjo pa kaki hrvaški policaj z mano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!