Skoči na vsebino

Stopalke za NRG MC2


valen

Priporočene objave

Povsod iščem zadnje-sopotnikove stopalke za NRG MC2,vendar zaman.Klical sem celo uvoznika Piaggio v Koper in pravi da se to ne da dobiti.Prosim vas za kakršnokoli info kje bi to dobil in ali je sploh to mogoce montirati in koliko stane.Na skuterju ni videti nobenih nosilcev za montazo.Hvala za nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol to pač ne gre. Razn če se ti da rezat plastiko pa na geštel prišvasat kakšne nosilce, sicer ma pa lahko sopotnik noge itak še na plastiki od podna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre, gre.

Kupi taki zadnji stopalki, seveda levo in desno, kot jih imajo drugi piaggiotovi skuterji (v trgovini poglej kakšnega NRG3).

Z namestitvijo desne stopalke ne bo težav, dva vijaka in je gor.

Z namestitvijo leve pa je nekoliko težje, a ne nerešljivo.

NRG2 ima levi nosilec iz pločevine, ukrivljene v obliko U ojačan tako, da je vtisto prazno stranico Uja točkovno privarjena ojačitvena pločevina z vsekanimi luknjami. In ta pločevina preprečuje, da bi nosilec stopalke namestil k za to pripravljenima luknjama na dnu Uja.

Izsekaj dodatno pločevino med luknjama nad pritrditvenim mestu za toliko, da boš notri spravil nosilec leve stopalke. Vzemi kar sekač in kladivo in tolči, se ti bo pločevina odpirala kot pokrov konzerve. Če se boš nad pločevino spravil s kotno rezalko, lahko še kaj zažgeš (vsake toliko piše v časopisih, da je komu avto zgorel, ko je kaj delal tam okoli rezervoarja za gorivo!). Ko gre nosilec stopalke notri ga pritrdiš tako, kot si pritrdil tistega na desni strani. Robove izsekane pločevine zaščiti z barvo, da ti ne bo po nepotrebnem rjavelo.

Zato se najprej loti tistega na desni strani, da boš ugotovil, kaj si moraš pripraviti na levi strani.

Seveda moraš predhodno sneti oba plastična boka. Ko ju boš nameščal nazaj, boš moral v vsakega izrezati polkrožni urez, tam kjer nosilec stopalke pokuka na plano.

V dveh urah boš imel vse narejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

evo jst mam velik problem pri namescanju stopalk

ne grejo gor :BUA:

ka so sploh prave?

se slike:

post-3370-1138563567_thumb.jpg

post-3370-1138563576_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so prave, se ne spomnim več, ker sem jih nameščal pred 4 leti.

Skuter pa je tudi že šel od hiše, da bi lahko pogledal.

Zdijo pa se mi podobne.

Mora iti gor, ni :devil:

Luknjice pašejo kot ata na mamo, vsaj v mojem primeru so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!