Skoči na vsebino

G točka


Sam dePihlja

Priporočene objave

ja, v žaklju cementa težko najdeš kako pametno točko whistle.gif

mal vode naliješ na cement in oblikuješ črko G ... im rečeš... evo najdu sem točko :lol1: ...

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

sej ste babe vse komplet zbluzene od teh točk...whistle.gif

Res! G točka,pa Tuševe točke,pa ŠParove točke,.....! Same neke točke! In pol smo moški prasci,ker se ne trudimo dosti okrog teh vaših točk! :evilgrin: :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pol smo moški prasci,ker se ne trudimo dosti okrog teh vaših točk!

Točno tak!!! Naj se babe same zajebavajo s točkami in podobnim sranjem. Meni vedno pride, če pa njej ne, pa si je sama kriva, ker cajta je mela glih tolk ko jaz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak!!! Naj se babe same zajebavajo s točkami in podobnim sranjem. Meni vedno pride, če pa njej ne, pa si je sama kriva, ker cajta je mela glih tolk ko jaz...

:lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Točno tak!!! Naj se babe same zajebavajo s točkami in podobnim sranjem. Meni vedno pride, če pa njej ne, pa si je sama kriva, ker cajta je mela glih tolk ko jaz...

:lol1::lol1::lol1: probi mau prbremzat učasih .) pa ne glih usazga uvinka do konca položit B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej zdej mamo tiste navigatorje od garmina pa je čist lahko od točke do točke vozit, če pa te navigira kakšen sexsy glas je pa uspeh itak zagotovljen :naughty: :naughty: :naughty: men ne paše, če je smrtna tišina :kva1: :xx: :P

Popravljeno . Popravil Greeny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pa sej zdej mamo tiste navigatorje od garmina pa je čist lahko od točke do točke vozit, če pa te navigira kakšen sexsy glas je pa uspeh itak zagotovljen :naughty: :naughty: :naughty: men ne paše, če je smrtna tišina :kva1: :xx: :P

Tudi meni ne paše tišina,pole sva lih za skupaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni ne paše tišina,pole sva lih za skupaj :whistle:

Anja :blush: na pa sem spet čist rdeč, pa še rdeča mi ni glih najbolj všeč :glare: razen če je ....... :whistle: pa pustmo podrobnosti no :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anja :blush: na pa sem spet čist rdeč, pa še rdeča mi ni glih najbolj všeč :glare: razen če je ....... :whistle: pa pustmo podrobnosti no :xx:

men tud rdeča ni pri srcu-črna... :grim se strinjam na podrobnosti ostanejo kjer so

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!