Skoči na vsebino

vzorniki,ljudje ki jih občudujete


metuljcica46

Priporočene objave

še ena tema ki spada v to kategorijo...

torej kdo so vaši vzorniki? ni nujno neki slavni ljudje, lahko tut ljudje ki vas obkrožajo in jih občudujejte zaradi tega kar so in kar delajo..

na dan z besedo...

jaz občudjuem našo forumašico Sončece (pa nej ti nau narodn zdj... :D )...resn ona je ena taka pozitivna osebica...večino časa dobre volje, širi tako pozitivno energijo, res nikoli prej nisem poznala take osebe...in že če se z njo pogovarjaš se moraš nasmejat....res ta njena pozitivnost in kako sprejema življenje :worship: bejba res te občudujem :winkiss:

pol moj vzornik...na nek drug način pa je Bode Miller-smučar.....zaradi svojeglavosti in trmasti...vedno ostaja zvest sam sebi..tako ga jaz dojemam no... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz občudjuem našo forumašico Sončece (pa nej ti nau narodn zdj... :D )...resn ona je ena taka pozitivna osebica...večino časa dobre volje, širi tako pozitivno energijo, res nikoli prej nisem poznala take osebe...in že če se z njo pogovarjaš se moraš nasmejat....res ta njena pozitivnost in kako sprejema življenje :worship: bejba res te občudujem :winkiss:

Hvala metulčk :OK: :blush:

Trenutno so mi za vzor nekateri ljudje s katerimi delam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tino Turner, predvsem glas in njeno energijo :worship:

Se pridružujem mnenju o Tini. Dodal bi še Robert-a Kiosaky-ja. Predvsem zaradi življenskega stila "Ni važno kolikokrat padeš, ampak kolikokrat se pobereš". Ne smemo pozabiti na Sv. Janeza Krstnika. Nenazadnje je potrebno omeniti še Jacques de Molay-a. Pa še kaj bi se našlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno občudujem svojega bratca...ni stvari, ki je ne bi znal in ni problema, ki ga ne bi mogel rešiti...moj vzornik je pa tk al tk Minnie miška! Vsi jo obožujejo! :P :wub: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Knapić, popolnoma prav imaš.

Pridi kaj na obisk, se bova malo pomenila. Ti je še vedno všeč tista naša kurirka Slavica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Knapić, popolnoma prav imaš.

Pridi kaj na obisk, se bova malo pomenila. Ti je še vedno všeč tista naša kurirka Slavica?

Zdaj je že njena hčerka v pravih letih! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The one and only: Lance Armstrong!!!! :worship:

Sjajno muzko špila, 7x je tour zmagal, pa še po Luni se sprehaja, ko mu je douhcajt. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..občudujem delavke in delavce v Muri (ipd.), ki z minimalno plačo cca 360 EUR preživijo družino in sebe skozi mesec, za to plačo vstajajo ob 5h zjutraj, cel dan opravljajo enolična dela, in se potem popoldan vračajo večinoma na kmetije, kjer jih čaka še več dela. Pa kljub temu ohranijo preprosta veselja, vrednote, življenjske radosti in optimizem. Predvsem pa dostojanstvo, v nasprotju z nekaterimi, ki ga prodajo za par evrov na raznih "reality showih", takih in drugačnih "bendih", nastopih, javnih prireditvah ipd.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil NN666
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz občudjuem našo forumašico Sončece (pa nej ti nau narodn zdj... :D )...resn ona je ena taka pozitivna osebica...večino časa dobre volje, širi tako pozitivno energijo, res nikoli prej nisem poznala take osebe...in že če se z njo pogovarjaš se moraš nasmejat....res ta njena pozitivnost in kako sprejema življenje :worship: bejba res te občudujem :winkiss:

Se popolnoma strinjam...srce, v tvoji družbi je dejansko nemogoče bit slabe volje :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!