Skoči na vsebino

vzorniki,ljudje ki jih občudujete


metuljcica46

Priporočene objave

:yes: B)

Mal so me sposojene verige dol vlekle. Žal, pa Tera pa ni vlekla. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ljudje, ki jih obcudujete?

Moj fotr!

Sm mu to reku ene 20 let nazaj, ko sva sla na pivo (na vec podlage, vsaj pri meni).

Spomin na ta vecer je zelo ziv, fotr pa ni vec. Je sel v vecno poletje.

Ljudje odhajajo, spomini ostajajo. Cez 100 let bo pa itaq use boliu kurac za nas, k se nas ne bo noben vec spomnil.

In poletja postajajo prevroca zame....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

občudujem Mirana iz Črnomlja. Najbolj pa svojega očeta, ker je nardil v življenju tolko kot jaz nebom nikoli in se sam skrijem pred njim :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil Flatron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje, ki jih obcudujete?

Moj fotr!

Sm mu to reku ene 20 let nazaj, ko sva sla na pivo (na vec podlage, vsaj pri meni).

Spomin na ta vecer je zelo ziv, fotr pa ni vec. Je sel v vecno poletje.

Ljudje odhajajo, spomini ostajajo. Cez 100 let bo pa itaq use boliu kurac za nas, k se nas ne bo noben vec spomnil.

In poletja postajajo prevroca zame....

.....se strinjam oz, je tud pr men tko, samo jz bi to bolj lepo napisala....

...občudujem svojega očeta oz. on je moj vzornik....tud moj oče počiva v večnem in zasluženem miru....kaj pa občudujem, in kaj me vedno ''gor drži'' pa vem sama pri sebi....

:cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
.....se strinjam oz, je tud pr men tko, samo jz bi to bolj lepo napisala....

Pol pa napis.

Pa sploh ni treba tukaj na motoskretu. Napisi si kjer hoces. Jest sem malo delil. Malo tukaj, veliko v svojih spominih, se vec v svojih frustracijah in halucinacijah.

Fotr je le fotr. Hcere so baje bolj navezane na mater. Ampak nima veze. Starsi so eni sami. Ko jih pobere nisi vec otrok. Si stars (ce si naredil svoje otroke. Ce jih nisi, pa se to ne. En bebec izmed 6ih miljard golazni na zamlji. Aja, o "ljudeh" govorim, drugace jih je vec...)

In zakaj vsak misli, da je nekaj posebnega? Zato, ker je res. Samo obnasa se pa ne tako.

Pade v credo ovc, ki jih ustvarjajo mediji, in si misli, da je kul, ker....aaa....recimo nategne vec bab, kolikor imas osebnosti. Oz. se da dol z vec desci. Ali pa ima vec motorjev, kot ostali. Drazji avto, kot sosed. Joj, koliko je teh kriterijev :) Vsak ima svojega ali celo vec njih...

In sedaj se o vzornikih....

Jest sem sam svoj vzornik. Drugi so mi samo frustracije. Jest delam to, kar sam hocem, kar si zelim. Vsi ostali ste samo kamencki na moji poti. Ob nekatere se spotaknem, z nekaterih imam boljsi razgled, nekaterih pa sploh ne opazim....

No, jih, samo se ne zmenim zanje....

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Motoristek

Baje se pelje kot sam :devil: . Ga moram enkrat nafehtat, da me vzame s seboj

Danes na Golico... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Mamo, ki jo z vsakim letom več ki ga dopolnem bolj spoštujem in občudujem za vse kar je dala skozi življenje in da je zdej takšna kakršna je, pa da je vzgojila tok fajn punco :whistle:

Pa ljudi, ki stojijo za svojimi načeli ter željami in se ne ozirajo na mišljena drugih.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!