Skoči na vsebino

kje dobiti kajlo oz zagozdo za magnet


maggio

Priporočene objave

-Gilera Arizona RX200

danes se je motor kar na enkrat ustavil in sem ga potem nekaj časa probaval prižigat ampak nič.

in nekako se mi je zazdelo da bi lahko bilo kaj v zvezi z magnetom potem odprem pokrov pri magnetu in vijak, ki drži magnet sem lahko na roko odvil, magnet je pa skoraj, kar padel dol potem pogledam hitro kaj je z utori in na veliko srečo sta čisto nepoškodovana in ni nobenih sledi niti na blajerici, konusu ali utoru kot tudi na magnetu ni. -zagozda je počila na pol, morda zato, ker ni bil magnet slabo privit ali zaradi slabega materijala.

-vem da original ne bom dobil več nikjer zato sprašujem, če mi lahko naštejete trgovine v ljubljani kjer bi lahko nabavil to zagozdo je pa klasična spodaj polkrožna zgoraj ravna (v obliki lunce) polomljeno sem pospravil za vzorec

prosim če mi naštejete čim več trgovin v ljubljani, kjer bi lahko nabavil takšno zagozdo ali če bi jo kdo lahko naredil in iz katerega materijala je zadeva narejena, da nebi bilo več skode kot koristi

hvala za pomoč

lp

post-18702-1203625189_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil maggio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to boš težko kje kupil oz. nemogoče, bo treba dat kar delat, dobro da si staro spravil..........zadeva pa mislim da je narejena iz mesinga (vsaj tko pri nas rečemo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar bom povedu tio ne bo nč pomagal :P

ampak jst sm v trstu kupu hehe :P dolomiti racing je zakon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to boš težko kje kupil oz. nemogoče, bo treba dat kar delat, dobro da si staro spravil..........zadeva pa mislim da je narejena iz mesinga (vsaj tko pri nas rečemo)

saj razumem da zadeva ne sme biti preveč trda, ampak a ni mesing malo premehak za tako težak magnet :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!