Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

No pa gremo od začetka :whistle:

Kdaj bo otvoritev? Nekaj gume mi je še ostalo za ponucat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko že kar ta vikend :rolleyes:

..mimogrede, ve mogoče kdo, če so že začeli stezo kaj širit, kot big boss obljublja že kar nekaj časa :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

o kriza, jst pa lahko šele naslednji vikend :(

kdaj bo širitev piste se pa zaenkrat še ne ve, je pa bila obljubljena že za lani, tko da... :unsure:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani na zadnje (okt/nov 2007) je bilo rečeno, da na tem mestu ne bo širjena. Ima jo namen zgraditi

čisto na novo, na povsem drugi lokaciji, naj pa ne bi bila prou daleč od že postavljene,

par km stran, kje točno, pa ne vem, naj pa bi bila cca 4k dolga :OK: . Vprašanje je samo, kdaj jo misli začeti graditi?

Kdaj ste mislil? A kej med tednom tudi planirate ali samo na weekend "čevačijado" from Gody & Big D.?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

jefe je meni lani jeseni kazal kje bo nova pista... povedal je da je zemljo že kupil in tudi planiral začeti z deli, le da je imel stroje ves čas zasedene, zato ni šlo... tisto kar je kazal je blo le malo naprej od "stare" piste, direktno za nasipom na koncu hitrega dela... bomo videli... (je rekel taslep tagluhemu tik preden sta padla v naslednjo luknjo... )

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, mal mi je še premrzl se pelat do tam ob 9 zjutraj. Res da nimam daleč, ampak vseeno :rolleyes:

Prikolice pa nimam :blush:

Ajde, vreme, naj grejo stopinje gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

pismo nehite me tkole grdo rajcat!!! .)

sem hotel napisat da bo tale mesec zihr še premrzlo, in po dokaz šel poklikat vremensko za Varaždin... in evo, kaj sem dobil :eek:

post-163-1203687274_thumb.jpg

kot vidite kaže da bo tale vikend bolj toplo kot na našem zadnjem obisku Marofa lani sredi oktobra, ko je bilo 11 Celzijev... jst pa šele čez 2 do 3 tedne dobim kombi... :headbang:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

pismo nehite me tkole grdo rajcat!!! .)

sem hotel napisat da bo tale mesec zihr še premrzlo, in po dokaz šel poklikat vremensko za Varaždin... in evo, kaj sem dobil :eek:

kot vidite kaže da bo tale vikend bolj toplo kot na našem zadnjem obisku Marofa lani sredi oktobra, ko je bilo 11 Celzijev... jst pa šele čez 2 do 3 tedne dobim kombi... :headbang:

Sej ti bomo par slikc sm gor zalimali, da boš lahko užival z nami. :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa izgleda, če bi se jaz en dan spomnil in bi šel rad dol vozit?

Verjetno najbolje, da se uštulim eni skupini slovencev? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti bomo par slikc sm gor zalimali, da boš lahko užival z nami. :P :D

Hola rude,

ja sej, samo še en dokaz da če maš dovolj dobre prijatelje sovražnikov sploh ne rabiš... :evilgrin: :D

ajde skašli se, kdaj gremo, si bom probal zrihtat prevoz :P

@ simonsi: IMHO ne rabiš nobene grupe in priključevanja če bi se rad peljal, dovolj je da pokličeš jefeta in vprašaš če je pista odprta za motorje (včasih jo zasedejo kartisti) in če je, greš :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da pridem pogledat... ampak vsaj do 15. marca ne bo nič (beri: ni motorja do takrat). Kolikor pa poznam sebe, razmere, voljo in ostalo, pa najbrž ne bo pred aprilom. Tako da... uživajte in poročajte! Seveda s slikovnim materialom...

In še to... ČIMMANJ padcev pa NIČ telesnih poškodb!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos pa tud jest pridem probat tole pisto :yea2:

Za 125ko bi znal bit tole zabavno,kolikor sem v živo videl :D

Mi (klapa iz 125-ke javite) bi lahko šli skupaj lepo vsi dol pa se še malo poštopamo pa tak :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi (klapa iz 125-ke javite) bi lahko šli skupaj lepo vsi dol pa se še malo poštopamo pa tak :)

Prvič grem sam oz. še s kšnmu Fiftyam k bo itak za akcijo, da se spoznam s stezo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi (klapa iz 125-ke javite) bi lahko šli skupaj lepo vsi dol pa se še malo poštopamo pa tak :)

To se jas tut strinjam, bi šou zraven. Sam nekje konc marca bi blo za mene, prej ne grem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kdaj ste mislil? A kej med tednom tudi planirate ali samo na weekend "čevačijado" from Gody & Big D.?

lp

Hola mojster,

spregledal tole, sorči... ja v glavnem bo vse dogajalo med vikendi, ja, saj :krneki: žal ne more dobiti dopusta kr tko...

jst ga pa lahko... :whistle: se bova kej zmenila. ko boš za akcijo :naughty:

@ PROBIKE Bojan: lep pozdrav, fotomojster! lepo da se bomo tudi letos videvali na Marofu, pravzaprav komaj čakam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rude,

ja sej, samo še en dokaz da če maš dovolj dobre prijatelje sovražnikov sploh ne rabiš... :evilgrin: :D

ajde skašli se, kdaj gremo, si bom probal zrihtat prevoz :P

Takoj, ko dobimo vzmetenje za Johanco nazaj. :P Do takrat bom pa slikce gledal. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mimogrede, ve mogoče kdo, če so že začeli stezo kaj širit, kot big boss obljublja že kar nekaj časa :hmm:

šefe je meni lani jeseni kazal kje bo nova pista... povedal je da je zemljo že kupil in tudi planiral začeti z deli, le da je imel stroje ves čas zasedene, zato ni šlo... tisto kar je kazal je blo le malo naprej od "stare" piste, direktno za nasipom na koncu hitrega dela...

B) evo i mene...

PRObike Bojan bi ti znal kaj več povedati, če so začeli kaj širit oz. dodatno gradit :hmm: ???

p.s. Mogoče se pa v nedeljo malo zapeljem počekirat .) jose :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

spregledal tole, sorči... ja v glavnem bo vse dogajalo med vikendi, ja, saj :krneki: žal ne more dobiti dopusta kr tko...

Ne praskej se kjer te ne srbi, d te res ne bo kj zasrbel :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga pa lahko... :whistle: se bova kej zmenila. ko boš za akcijo :naughty:

Jst ga tut lahko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!