Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Brez kosilnice pa ne smem? :unsure: :P

Lahko tudi brez pa ti bomo mi eno posodli. .)

nope, ni me zahaklala :rolleyes: :winkiss:

aha... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta!

Danes je na Marofu bilo fuuuuul bedno. Bilo je vroče, sonce je žgalo (mi tudi), živ dolhcajt (ni blo nikjer nobenga, razen trije mopedi + kasneje še en) in le 5 pritiskačev.

Še dobro da nas je bilo več kot mopedov, da nam v improviziranem boksu ni bilo preveč dolgcajt.

Upam, da bomo še kdaj tako trpeli.

Aja, Kat je po nekaj inštrukcijah postavila fenomenalen osebni rekord 1.19, 88. Z njo na Marofu ni več heca!

lp

Matr ste se razpisali, nč čudnga da je dež napovedan :rolleyes:

Bladzo ne pletilavi, res da si excellent inštruktor :winkiss:, ampak za ta cajti bi me mogu s štrikom velčt, oči prevezat pa še b se drla ;) .. in glej kaj si s svojim postom sprožu .... množično romanje na Sv. Marof, v upanju da se bodo bogim verujočim bolši cajti pokazal :D

post-698-1210938935_thumb.jpg

post-698-1210938954_thumb.jpg

post-698-1210938975_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko tudi brez pa ti bomo mi eno posodli. .)

japajade, če nimam svoje zrihtane si ne zaslužm piste :D

tnx useen :worship:

aha... :photo:

:whistle: mer dej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Kat :worship: in vsi ostali seveda, a boš men tud zaupala inštrukcije :naughty:

nč lažjega :D .... 2 kroga me je Bladzo preganjal enga pa vleku :evilgrin: .... vmes se je pa Gregs z laptimerji igral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste se razpisali, nč čudnga da je dež napovedan :rolleyes:

Bladzo ne pletilavi, res da si excellent inštruktor :winkiss:, ampak za ta cajti bi me mogu s štrikom velčt, oči prevezat pa še b se drla ;) .. in glej kaj si s svojim postom sprožu .... množično romanje na Sv. Marof, v upanju da se bodo bogim verujočim bolši cajti pokazal :D

No, no...ne bit skromna, letela si "k sneta skera", lap timer pa tudi ne laže.

a tale šotor ste sami postavl al je zdej pač tam? al je bil za ktm pripravljen?

Ja, mislim, da je to dediščina od oranžnega dneva. Bilo je super, saj smo imeli senčko ves dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Katkaaaa.... A mene na Sljadoljedmobilu nimaš nič ali ni ratalo?

Saj si prtiskala ko nora... pa ne samo na gas... :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Katkaaaa.... A mene na Sljadoljedmobilu nimaš nič ali ni ratalo?

Saj si prtiskala ko nora... pa ne samo na gas... :P ;)

Tok cajta pa vseeno ni imela, da bi tebe čakala, da boš prišel naokoli... :evilgrin: :evilgrin: :whistle:

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok cajta pa vseeno ni imela, da bi tebe čakala, da boš prišel naokoli... :evilgrin: :evilgrin: :whistle:

Hehe bo nekaj resnice na tem :whistle:, vse tvoje fotke so nekam stresene, ker me je tok v roke navijal :D .. bom prilimala kako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok cajta pa vseeno ni imela, da bi tebe čakala, da boš prišel naokoli... :evilgrin: :evilgrin: :whistle:

Hehe bo nekaj resnice na tem :whistle: , vse tvoje fotke so nekam stresene, ker me je tok v roke navijal :D .. bom prilimala kako :)

Gregsič, ne se pustit, sam fouš so ti. Slike so stresene zaradi brzine. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nvm...sem vceraj zasledil, da je en spraseval po satelitski sliki Marofa pa sm dans mim grede nekaj nasel, kar bi moralo zadostovat in upam, da je taprava slikca :P

marof.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še ena satelitska slika v malo slabši resoluciji, pa je videti, kot da bi bilo narisano ... :rolleyes:

post-12027-1211038537_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekjko si prezivel :unsure:

no danes na marofu bolj mala udelezba. nekjo pa malo probava kak gre ninja po ofroudu :naughty: aja mene prevec glava bolela da bi se pol na marofu kotal trumfa :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bilo super. Na pisti samo motorji in še to v malem številu. Mi je žal da sem lahko prisostvoval samo dopoldan.

Dani, Simon a je šlo še pol popoldan kaj hitreje kot 1:14:17?

Za Tapajnerja je bil kateri laptimer dovolj hiter?

Popravljeno . Popravil DenisR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldan sta se pridružila še dva gokarta in dve supermoto petardi tak da smo se menjavali na 20 minut.

Če potegnem črto - bottom line - bilo je super :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub pričakovanju gužve nas je le okoli 10 krožilo po pisti, pa še to skoraj sami motosvetovci :OK: . Sosedje so namreč včeraj imeli Motohappening.

Ja DenisR, pa je res šlo še par stotink hitreje. Po kroženju v družbi g. Tapajnerja je šlo najbolje 1.14.12 :)

Ob pisti fajn družba. Spoznal sem še par novih racerjev: Nejkoo, Čamac, Frk

S Sharpninjo tudi ni več heca -vozila je namreč 1.17.1, Suzukiju pa laptimer ni hotel merit :hmm:

Eni so motorje doma pozabli: Decaf in Greenninja :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja DenisR, pa je res šlo še par stotink hitreje. Po kroženju v družbi g. Tapajnerja je šlo najbolje 1.14.12 :)

Cestiam. :worship:

S Sharpninjo tudi ni več heca -vozila je namreč 1.17.1, Suzukiju pa laptimer ni hotel merit :hmm:

:eek: 1:17?!?! :wacko: :worship:

No Suzuki je verjetno videl, da ima slabše čase kot njegova boljša polovica zato je raje rekel da mu ne dela laptimer :P O:-)

Popravljeno . Popravil DenisR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Sharpninjo tudi ni več heca -vozila je namreč 1.17.1, Suzukiju pa laptimer ni hotel merit :hmm:

No Suzuki je verjetno videl, da ima slabše čase kot njegova boljša polovica zato je raje rekel da mu ne dela laptimer :P O:-)

Ne bo čisto držalo :P Sharpninja je odpeljala 1.16.99 :worship:

Suzuki pa kmalu za njo odpeljal 1.16.95 :worship: 4 stotinke :P

Lep dan, spoznal veliko ljudi, predvsem motosvetovcev :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo čisto držalo :P Sharpninja je odpeljala 1.16.99 :worship:

Suzuki pa kmalu za njo odpeljal 1.16.95 :worship: 4 stotinke :P

Lep dan, spoznal veliko ljudi, predvsem motosvetovcev :P

hja enako :winkiss:

ki pa nejko je?? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac, Nejko, kakšni so bili pa vajini časi ob 2. obisku Marofa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se nisem štopal, sem se mislil popoldan, potem pa so nastopile neke težave s sprednjo bremzo in se tudi nisem nič poštopal, ker niti ni imelo smisla ob dejstvu, da mi je prednja ročka zagrabila šele pri ročki in še to bolj bogo... Bom naslednjič :)

Nejko bo pa sam povedal :)

Sma pa včeraj naletela na same racerje na Marofu, s katerimi se še nekaj časa ne bova mogla primerjat (Tapajner, Dani, Danijev kolega na 636 itd itd), sma bolj začetnika :P

@hilton: ne vem kje je :P

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!