Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Jaz se nisem štopal, sem se mislil popoldan, potem pa so nastopile neke težave s sprednjo bremzo in se tudi nisem nič poštopal, ker niti ni imelo smisla ob dejstvu, da mi je prednja ročka zagrabila šele pri ročki in še to bolj bogo... Bom naslednjič :)

Kdaj si pa nazadnje bremz olje menal? najbrž je že kr dolg notr...

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si pa nazadnje bremz olje menal? najbrž je že kr dolg notr...

Pred enim tednom :) Pa ajnliftal sem tudi dobro, mislim, da zraka ne bi smelo bit noter :) Bom peljal ta teden na servis na Aprilio pa naj poštimajo motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub pričakovanju gužve nas je le okoli 10 krožilo po pisti, pa še to skoraj sami motosvetovci :OK: . Sosedje so namreč včeraj imeli Motohappening.

Eni so motorje doma pozabli: Decaf in Greenninja :blink:

Pozabo si omenit da je šlo za manjši Kawa zbor. :OK:

IN eni nismo nič doma pozabili, obisk NM je bil zgolj naključen oz. u prolazu posloven. :yes:

@ SharpNinja in Suzuki: HVALAAA!!! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Sma pa včeraj naletela na same racerje na Marofu, s katerimi se še nekaj časa ne bova mogla primerjat (Tapajner, Dani, Danijev kolega na 636 itd itd), sma bolj začetnika :P "

S kod pa so slučajn tile trije??? mogoče šempeter? :whistle:

Popravljeno . Popravil biker125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem natančno od kod so :) Dani in Marko menda nekje Ptuj oziroma okolica (?), Tapajner pa je menda bolj severovzhodno, če se ne motim, Prekmurje (?)..

@SharpNinja: tisti rogljički s tuno in sirom so pa noro dobri :D Naslednjič bom s sabo pripeljal mamo ko se bom vozil, ti pa jo kr kontaktiraj pa ji malo povej kak pa kaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem natančno od kod so :) Dani in Marko menda nekje Ptuj oziroma okolica (?), Tapajner pa je menda bolj severovzhodno, če se ne motim, Prekmurje (?)..

aha, pol sn pa mislo js ene druge, ko se drgac ornk pelejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ SharpNinja in Suzuki: HVALAAA!!! :wub:

Ej Tazelena :krneki: , ni za kj....si vsaj mal asfalt sprobala, če si že svojo zverino doma "pozabla" :rolleyes:

@SharpNinja: tisti rogljički s tuno in sirom so pa noro dobri :D Naslednjič bom s sabo pripeljal mamo ko se bom vozil, ti pa jo kr kontaktiraj pa ji malo povej kak pa kaj :P

Hvala :blush: ....je pač tko d se v kuhni zaenkrat še zmer bolš znajdem kt na dveh kolesih (babše je najbl varn za šporhet postavt :whistle: ). Sj smo že neki razmišljal, da bi v tist gromozanski kombi vgradl kuhnco s pečico in bi kr sprot mal mesila, valjala, pekla :naughty: , itak dva jahava en motor in sm zmer eno rundo frej....pa by the mim za vse zainteresirane organiziram še šnelkurs iz nastajanja sladkih in slanih redilnih zadev :evilgrin: .

Drgač je blo v soboto kr uredu :whistle: ....glih prov rahlo oblačno na trenutke d nism spet k paradajz, neki novih obraščkov spoznala, mal hitrej pelala k nazadne (hvala The Master S. za inštrukcije pa za motor k me je tok hitr pelu :worship: ......sicer bi ble lohk cifre na laptimerju še mal nižje, sm ni dalo), pa tlele še hvala Daniju, d me je tist krog prehitu in me potegnu.....Dones k je bil čas za revanšo je pa vreme zahinavlo :angry: (moj dežni oblak me je najdu :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven mene je bil SIMON, ne Marko in vozil ni 636 ampak Ninjo 599 :P

No tank pa je le imel od 636 :P

hmmm... Kaj pa je z Nejkootom? Nic ne komentira sobote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci!

ja tale sobota je bla res finofajn, še boljša kot so sobote na Marofu ponavadi, tudi doseženei osebni rekordi niso bli čist "navadni", saj je lap-timer prvič pokazal manjšo številko pr SN kt pri meni :worship: tko da sem se moral kar potrudit da sem spet (za zlo tenko dlako) spredaj :naughty: sem pa ful vesel, dobro leto truda je obrodilo sadove, in to še prej kot sem pričakoval; moj poklon, bejba :winkiss:

@ greenninja: hej, veš da z veseljem... ampak drugič prosim uletita z motorčki!!! se vidimo na Panoniji čez en teden??

@ :krneki: : a ti nism reku, a ti nism skoz govoru da bo tko?!?!?! :naughty: še enkrat bravo... zdaj bova začela zares :winkiss:

danes je pa vreme zahinavilo, ful... ponoči sva slišala šumenje dežja, a ko sva se zjutraj zbudila je že nehalo; na pisto sva cincala al počakava da se posuši, al domov gledat MotoGp dirko, sej so se oblaki trgali, tu in tam se je videlo modro nebo... ko se je iznenada spet usulo, in pol ni blo kej :-( škoda, škoda, danes sem mel ful dobr feeling :naughty: nč, grem slikce zDLat iz fotiča, pa če bo kaka fajn jo bom prilepil tlele... najprej pa večerja :)

vsem udeležencem hvala za prijetno družbo, škoda ker ste nekateri tako hitro zbežali domov

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven mene je bil SIMON, ne Marko in vozil ni 636 ampak Ninjo 599 :P

ojej zdaj pa sem malo zamešal, sem mislo da je Marko :P No, zdaj vem, da je Simon :D Hvala za popravek :P To pa vem, da je imel 599 ampak sem se zmotil, oziroma sem tak navajen teh 636, ki jih imajo vsi, da sem očitno pozabil na RR verzijo s 599cc, ker vedno beseda teče o 636 :) Najbrž sem hotel napisati z ninjo šestko pa sem potem pač pomotoma napisal 636 :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekjko si prezivel :unsure:

no danes na marofu bolj mala udelezba. nekjo pa malo probava kak gre ninja po ofroudu :naughty: aja mene prevec glava bolela da bi se pol na marofu kotal trumfa :krneki:

hehe preživel ja, ninja pa je tud pokazala da se dobro znajde na offroudu pri okol 100 kmh, celo brez padca (še vedno nevemkako sicer...hehe)

Čamac, Nejko, kakšni so bili pa vajini časi ob 2. obisku Marofa?

am...jaz sem vozil najhitreje 1:20:06, ampak merjeno z ročnim lap timerjem gor na števcu, tak da kaj prida natančno tole ni ne, ampak tak pač da vidimo kje smo, pol popoldan pa si nisem več štopal, je pa blo konstantno okol 1:21- 1:22, včasih malo manj, včasih malo več, ampak za pod 1:20 bom rabo druge gume (navadne qualifier so namreč pokazale svoj pravi obraz, in jih ob prvi priliki menjam, ker so podn), predvsem pa bom rabo malo več prevoženih kilometrov na pistah, bil sem namreč zdaj komaj drugič na pisti sploh...

jaz sem tudi bil drugič na pisti in je bil čas 1.20.1

lepo lepo, za kaj več pa raje daj poliestre gor, da bo šlo bolj na nož, ker še meni bi blo hudo, da bi vido tisto tvojo lepo r6-ko celo spočohano hehe

aja, drugač pa super je blo, nimaš kaj, svaka čast daniju, simonu, suzukiju, tapajneru, in ostalim racerjem, ki so vozili res tako da so se nam samo sline cedile, bomo mi še mogli fejst fejst trenirat, da se bomo lahko z njimi primerjali, hvala tudi vsem za koristne nasvete glede same vožnje na pisti, svaka čast tud sharpninji, ki poleg tega da nas je vse mlade neizkušene nadobudneže nažgala na pisti kot za šalo, poleg tega še kuha dobro :worship: ...skratka super je blo, skuril sem cel tank (okol 120-130 km), tak da sn bil na koncu že kar utrujen hehe, glede cajtov na pisti, pa bo treba kupit malo bolj konkretne gume, ker te qualifier so me resnično razočarale, čeprav sem bil prej nad njimi navdušen, kar se tiče cestne uporabe, so pa zaj na pisti ko je šlo malo bolj zares, pa je blo malo bolj toplo, totalno odpovedale proti koncu, pa tud treba bo še malo kilometrine pridobit, pa izboljšat tehniko vožnje, pa bo šlo konkretno pod 1:20...tak da se vidimo spet kaj, proti koncu junija, ko bo evforija z izpiti proti koncu hehe...super družba ste bli :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe preživel ja, ninja pa je tud pokazala da se dobro znajde na offroudu pri okol 100 kmh, celo brez padca (še vedno nevemkako sicer...hehe)

Kje? Na koncu dolgega levega ovinka?

am...jaz sem vozil najhitreje 1:20:06, ampak merjeno z ročnim lap timerjem gor na števcu, tak da kaj prida natančno tole ni ne, ampak tak pač da vidimo kje smo, pol popoldan pa si nisem več štopal, je pa blo konstantno okol 1:21- 1:22, včasih malo manj, včasih malo več, ampak za pod 1:20 bom rabo druge gume (navadne qualifier so namreč pokazale svoj pravi obraz, in jih ob prvi priliki menjam, ker so podn), predvsem pa bom rabo malo več prevoženih kilometrov na pistah, bil sem namreč zdaj komaj drugič na pisti sploh...

Ah saj niso tak slabe. So nekateri vozili z njimi kar nekaj hitreje. Pa ne mislim samo sebe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejkooo z navadnimi Qualifiercami gre po Marofu komot 1.16.0 Preverjeno ;)

PS: Glede cajtov Sharpninje pa Suzukija: Jaz sem bil v soboto le do 15h, tak da sem napisal neprave čase.

Zgleda da je popoldan še bolj letelo... 1.16.9x :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejkooo z navadnimi Qualifiercami gre po Marofu komot 1.16.0 Preverjeno ;)

Da ne bom imel pol slabe vesti pa seveda priporočam, da montiraš bolj racing gume, ker je takrat že precej drselo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejkooo z navadnimi Qualifiercami gre po Marofu komot 1.16.0 Preverjeno ;)

PS: Glede cajtov Sharpninje pa Suzukija: Jaz sem bil v soboto le do 15h, tak da sem napisal neprave čase.

Zgleda da je popoldan še bolj letelo... 1.16.9x :worship:

heheh, ja itak da tebi gre 1:16, si kar precej precej boljši od mene, ampak vseeno so tud že meni proti koncu dneva pošteno drsele, pa tud suzuki mi je priporočal naj gor dam raje bt 002...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje? Na koncu dolgega levega ovinka?

Ah saj niso tak slabe. So nekateri vozili z njimi kar nekaj hitreje. Pa ne mislim samo sebe :P

ma men so zaj ful drsele, tud pol ko sem jih še malo bolj spustil, čeprav zadnjič ko smo bli so ble super, res pa je da je blo zaj vsaj za 10 stopinj bolj toplo...kolk si pa mel ti rekord z qualifirkami???, ker kolk sn vido sma mela kar približno nekje enake čase, sekunda gor dol kakšen krog...

drugač pa ja, letel sem ven na koncu onega levega ovinka, pred tisto ravnino za tem ovinkom, je spustla guma in me je vrglo ven iz linije, nisem pa mogel več poravnat, tak da sn po tangenti leto ven na travo, pri krepko čez 100 kmh, mislo sn da bo me katapultiralo dol z motora, tako je delalo z belanco, ampak mi je po nevemkakem čudežu ratalo da sn ostal na motorji in ga končno umiril in spravil nazaj na asfalt...hilton in ostali ki so vidli prizor, lahko potrdijo da je blo kar veselo hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejkooo, niso vse samo gume, mal se bo treba zapičit v nastavitve vzmetenja ;)

vsaj približne nastavitve za pisto dobiš na sportrider.com (ali .net :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejkooo, niso vse samo gume, mal se bo treba zapičit v nastavitve vzmetenja ;)

vem ja, to morn tud uredit, ampak dobro zaj za drugič na pisti še nimam nekih ultra dirkaških ambicij, bo treba še xxx kilometrov nardit, da bomo primerljivi s totimi dečki, je pa kot prvo treba met konkretne gume, pa tudi vzmetenje porihtat ja, pa še kak stabilizator kupit da nebo tolk pajtlalo, pa crash pade, pa poliestre, da se neomo sekirali če malo podrsamo, ker kolk vidim se to lahko zelo hitro zgodi,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma men so zaj ful drsele, tud pol ko sem jih še malo bolj spustil, čeprav zadnjič ko smo bli so ble super, res pa je da je blo zaj vsaj za 10 stopinj bolj toplo...kolk si pa mel ti rekord z qualifirkami???, ker kolk sn vido sma mela kar približno nekje enake čase, sekunda gor dol kakšen krog...

drugač pa ja, letel sem ven na koncu onega levega ovinka, pred tisto ravnino za tem ovinkom, je spustla guma in me je vrglo ven iz linije, nisem pa mogel več poravnat, tak da sn po tangenti leto ven na travo, pri krepko čez 100 kmh, mislo sn da bo me katapultiralo dol z motora, tako je delalo z belanco, ampak mi je po nevemkakem čudežu ratalo da sn ostal na motorji in ga končno umiril in spravil nazaj na asfalt...hilton in ostali ki so vidli prizor, lahko potrdijo da je blo kar veselo hehe...

V soboto sem imel prvic laptimer gor in pa seveda tudi že kar obrabljeno qualifierko odzadi in se bolj obrabljeno bt014 spredi :P. No na laptimerju pa je najmanjša številka pokazalo 1:18:31 :closedeyes:

Je pa res kar je k0ci rekel da je potrebno nastavit tudi vzmetenje. To še mene tudi čaka. No najprej pa še zamenja gum... no še enkrat bo odzadi qualifierka gor... jo imam še na zalogi, ker sem jo dobil po smešno nizki ceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

evo nekaj sobotnih slikc, tokrat sem zelo malo slikal (ker se je blo treba vozit :) ), "uradnih" fotografov pa (žal) ni bilo :(

post-163-1211143320_thumb.jpg post-163-1211143336_thumb.jpg

dve Ninji, Oštra in Zelena :naughty: (Zelena praznuje)

post-163-1211143354_thumb.jpg post-163-1211143371_thumb.jpg

Zelena piha, mi jemo :)

post-163-1211143385_thumb.jpg post-163-1211143446_thumb.jpg

SN v akciji :winkiss:

post-163-1211143465_thumb.jpg post-163-1211143496_thumb.jpg

Čamac in SN tik pred koncem hitrega dela; SN se uči postavljat 7of 9 na stojala...

post-163-1211143520_thumb.jpg

ne da bi kap sunla ubogo 7of 9 :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem imel prvic laptimer gor in pa seveda tudi že kar obrabljeno qualifierko odzadi in se bolj obrabljeno bt014 spredi :P. No na laptimerju pa je najmanjša številka pokazalo 1:18:31 :closedeyes:

Je pa res kar je k0ci rekel da je potrebno nastavit tudi vzmetenje. To še mene tudi čaka. No najprej pa še zamenja gum... no še enkrat bo odzadi qualifierka gor... jo imam še na zalogi, ker sem jo dobil po smešno nizki ceni.

a včeraj si to tolko vozo, al pač osebni rekord od kdaj prej???...drugač pa ja, sej bi valda šlo še hitreje, ampak vseeno ne, z konkretnimi gumami je čist drugo ne...ne gumah pa res nima smisla šparat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!