Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

vem ja, to morn tud uredit, ampak dobro zaj za drugič na pisti še nimam nekih ultra dirkaških ambicij, bo treba še xxx kilometrov nardit, da bomo primerljivi s totimi dečki, je pa kot prvo treba met konkretne gume, pa tudi vzmetenje porihtat ja, pa še kak stabilizator kupit da nebo tolk pajtlalo, pa crash pade, pa poliestre, da se neomo sekirali če malo podrsamo, ker kolk vidim se to lahko zelo hitro zgodi,...

dirkaške ambicije gor ali pa dol, to je treba nastavit, se je potem tudi veliko varneje voziti........ker guma preko vzmetenja komunicira z celotnim motorjem, in le tu vmes nekaj ne štima veš kam to pripelje

PS: a sta ostra in zelena ninja sestri....sta si ful podobni :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirkaške ambicije gor ali pa dol, to je treba nastavit, se je potem tudi veliko varneje voziti........ker guma preko vzmetenja komunicira z celotnim motorjem, in le tu vmes nekaj ne štima veš kam to pripelje

se strinjam ja, bomo porihtali

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

PS: a sta ostra in zelena ninja sestri....sta si ful podobni :hmm:

Hola mojster,

ne, nista :blink:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a včeraj si to tolko vozo, al pač osebni rekord od kdaj prej???...drugač pa ja, sej bi valda šlo še hitreje, ampak vseeno ne, z konkretnimi gumami je čist drugo ne...ne gumah pa res nima smisla šparat...

Ja to je čas od sobote. Kot pravim sem tokrat prvič meril z laptimerjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je čas od sobote. Kot pravim sem tokrat prvič meril z laptimerjem.

aha, ja bo treba čez cajt tut to zadevo nabavit, do takrat bomo pač stiskali hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac in SN tik pred koncem hitrega dela; SN se uči postavljat 7of 9 na stojala...

post-163-1211143520_thumb.jpg

ne da bi kap sunla ubogo 7of 9 :)

Hja kwa pa maš neka zvita stojala :krneki: .

PS: a sta ostra in zelena ninja sestri....sta si ful podobni :hmm:

Nop :grrr , oz. vsaj d bi jz vedla ne :krneki: .....Ninje smo si pa vse podobne :krneki: ne glede na barvo smo vse nabrušene :ninja: .

@Suzjuki....kwa se pa greš nelojalno konkurenco :angry: , tkole med tednom na Marof, k jz ne morem, k je treba delat....to ne vela, d veš :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop :grrr , oz. vsaj d bi jz vedla ne :krneki: .....Ninje smo si pa vse podobne :krneki: ne glede na barvo smo vse nabrušene :ninja: .

E daj no seka, ne skrivajve več. Se lepo vidijo podobnosti: visoka/suha > mala/okrogla, hitra > okorna, najboljšapecivopekačica v evropi > kaj je pečica,...

Mam te na sumu, da si mi res v žlahti. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kwa pa maš neka zvita stojala :krneki: .

zvita stojala :lol1:

@Suzjuki....kwa se pa greš nelojalno konkurenco :angry: , tkole med tednom na Marof, k jz ne morem, k je treba delat....to ne vela, d veš :fight1:

kwa se spet pritožuješ?!?! rajši nehi komplicirat, sej greš lahk z mano k maš "frej"... zjutri sva že na rampi ko odprejo in greva ob štirih domov, to je 7 ur na pisti, pa s sabo mej za trening, pa bo :004

itak si čist sama kriva, kwa si pa tok hitra ratala (popravila 10 sekund v dveh Marofih, matr :eek: ) a mislš da bom to kr mimo gledal?? e neće to tako lako, macana :naughty:

@ VaLe: ja, res je bilo (spet) carsko pecivo, ampak zahvala gre SN, mojster :)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola VaLe,

zaenkrat zgleda da bova midva dol najbrž v četrtek :whistle:

držimo pesti za vreme

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Katkaaaa.... A mene na Sljadoljedmobilu nimaš nič ali ni ratalo?

Saj si prtiskala ko nora... pa ne samo na gas... :P ;)

Ekola :) ..... bom drugič raj kamero in stojalo vzela s sabo ;)

post-698-1211183365_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja opevajo te že po tujih forumih :naughty:

:worship:

Popravljeno . Popravil moto_freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja opevajo te že po tujih forumih :naughty:

:worship:

Jim je bilo treba vrčt kost za glodanje.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa se spet pritožuješ?!?! rajši nehi komplicirat, sej greš lahk z mano k maš "frej"... zjutri sva že na rampi ko odprejo in greva ob štirih domov, to je 7 ur na pisti, pa s sabo mej za trening, pa bo :004

Hola VaLe,

zaenkrat zgleda da bova midva dol najbrž v četrtek :whistle:

držimo pesti za vreme

Trenutno kaže vse slabš, zgleda ne bo nč s "takeaway" delom v četrtek, bo treba it kr v službo sedet :headbang: :headbang: :headbang: .

Ja itak, pr tvoji brzini :whistle: ne bom nkol do treninga nazaj, tud če mam sabo vse....zafrkancije pa ni več,če hočem pas bl na temno obarvat :krneki: .

Tko d upam d bo v četrtek scal k iz škafa pa d bodo gnile žabe z lešniki zravn padale :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola moto_freak,

itak da :naughty: sej so jo že lani - ker nekaj naših forumašev/ic "kuri" tudi na njihovem forumu, pa tud najboljši motofotograf PROBIKEbojan objavlja slika na našem in seveda tudi njihovem forumu... škoda ker ga v soboto ni bilo :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno kaže vse slabš, zgleda ne bo nč s "takeaway" delom v četrtek, bo treba it kr v službo sedet :headbang: :headbang: :headbang: .

Ja itak, pr tvoji brzini :whistle: ne bom nkol do treninga nazaj, tud če mam sabo vse....zafrkancije pa ni več,če hočem pas bl na temno obarvat :krneki: .

Tko d upam d bo v četrtek scal k iz škafa pa d bodo gnile žabe z lešniki zravn padale :evilgrin:

u pismo :-( ampak hej, šele ponedeljek je, mogoče pa vseeno uspe takeaway, prišparaj žabe in lešnike za drugič! (dans je 7of 9 dobila krajši gas in drug zobnik, ma da trga v četrtek :naughty: )

hja, moja brzina res ni več kej dost večja od tvoje :naughty: :winkiss:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja opevajo te že po tujih forumih :naughty:

:worship:

No fajn, in pol se čudte d skoz dž pada, pa neki bluzite d tipi ne "opravlate".....pa da :baa: . Pa sj nism tok dobra......mogoče pa bom k bom velika :whistle: ....pa nerodn mi ratuje že :blush:

Jim je bilo treba vrčt kost za glodanje.. :whistle:

Kost ja :lol1: , špeh prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pismo :-( ampak hej, šele ponedeljek je, mogoče pa vseeno uspe takeaway, prišparaj žabe in lešnike za drugič! (dans je 7of 9 dobila krajši gas in drug zobnik, ma da trga v četrtek :naughty: )

hja, moja brzina res ni več kej dost večja od tvoje :naughty: :winkiss:

Že začelo se je "lepo". ja, pa šele pondelk je :headbang:

Pa dj že nehi šraufat ta motor k je tempirana bomba :slap: .....leti k blesavo že zdj, pa je čist zadostpreveč :wacko:

Mečkač :evilgrin: (offroad)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Pa dj že nehi šraufat ta motor k je tempirana bomba :slap: .....leti k blesavo že zdj, pa je čist zadostpreveč :wacko:

no zdej bo še mičkenmalbl letela :naughty:

Mečkač :evilgrin: (offroad)

ja sej veš da to rad počnem :P (offroad)

@ greenninja: a ti to mal vadiš za predsednico SN Fan Cluba?? :hmm: :)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Takle ko vi rekorde letos podirate se mi že kar dozdeva, da so za par 100 metrov progo skrajšali :)

Al se je pa vsem vtrgalo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola gody,

to je pomlad, veš... vse brsti... rožice... gume... lap-timerji... :wub: :lol1:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle ko vi rekorde letos podirate se mi že kar dozdeva, da so za par 100 metrov progo skrajšali :)

Al se je pa vsem vtrgalo ...

Sej veš, spet ista finta. En vozi, en pa teče po ciljni z oddajnikom Lap-Timerja v roki... :naughty:

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola gody,

to je pomlad, veš... vse brsti... rožice... gume... lap-timerji... :wub: :lol1:

Aha,

Delay = 0

Pa en oddajnik na začetku ciljne in drugi na koncu ?

Torej so to časi, v katerih se gre preko ciljne ?

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej veš, spet ista finta. En vozi, en pa teče po ciljni z oddajnikom Lap-Timerja v roki... :naughty:

s sprejemnikom, Marko, s sprejemnikom!! oddajnik je na motorčku :whistle:

Aha,

Delay = 0

Pa en oddajnik na začetku ciljne in drugi na koncu ?

Torej so to časi, v katerih se gre preko ciljne ?

:worship:

o shit, pa ste nas pogruntal!! jeb*nti, nič ne moremo skrit pred vašimi budnimi očesi :lol1:

alo, vas dvoje (troje?), kdaj se najdemo na Marofu??

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!