Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

s sprejemnikom, Marko, s sprejemnikom!! oddajnik je na motorčku :whistle:

o shit, pa ste nas pogruntal!! jeb*nti, nič ne moremo skrit pred vašimi budnimi očesi :lol1:

alo, vas dvoje (troje?), kdaj se najdemo na Marofu??

Takoj ko (če) bo vreme ta teden. Ampak tokrat pa jaz ne bom tekel gor pa dol... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s sprejemnikom, Marko, s sprejemnikom!! oddajnik je na motorčku :whistle:

Je mel kar Marko prav.

Na motorju je sprejemnik :)

o shit, pa ste nas pogruntal!! jeb*nti, nič ne moremo skrit pred vašimi budnimi očesi :lol1:

alo, vas dvoje (troje?), kdaj se najdemo na Marofu??

Dajte vi en večer se skupaj vsest in napisat priročnik: "How do I do it".

Not pa ne rabite pisat o tem, kak čase dosegate, ampak kak ste dosegli, da imate tolko prostega časa, da ste se praktično preselili na piste.

Pa če mate še kako tako delovno mesto fraj mi na PM pošljite :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ greenninja: a ti to mal vadiš za predsednico SN Fan Cluba?? :hmm: :)

Da, in to s ponosom. Redke so kul in normalne punce, ki se znajo tak lepo peljat. Za izvajanje funkcije mi dajte sam mal peciva pa marelo da me ne ožge sonce pa leder lajbič z napisom El Presidente. :yes:

Drugače pa si grem ta teden po tablico za moped pa se me lahko ponuca doli še za vodenje turistov po SN KRUG OF FAME. :yes: :yes: :grim Ampak samo za turiste s časi 2:10:** +! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mel kar Marko prav.

Na motorju je sprejemnik :)

res je, mea culpa :blush: se opravičujem, Marko!!

Dajte vi en večer se skupaj vsest in napisat priročnik: "How do I do it".

Not pa ne rabite pisat o tem, kak čase dosegate, ampak kak ste dosegli, da imate tolko prostega časa, da ste se praktično preselili na piste.

Pa če mate še kako tako delovno mesto fraj mi na PM pošljite :)

ni treba en večer, samo en stavek, dve besedi: lanski dopust (ki ga je treba porabiti do konca junija, kot zihr veš) poleg tega pa midva sploh nisva tolk velik na pisti, v najboljšem primeru(!!) 2, 3 dni na teden, dostikrat pa sploh nič... Dream Rider rude je bil v 8 dneh 6 dni (pol se je šel pa domov za vikend mal spočit :) )

Da, in to s ponosom. Redke so kul in normalne punce, ki se znajo tak lepo peljat. Za izvajanje funkcije mi dajte sam mal peciva pa marelo da me ne ožge sonce pa leder lajbič z napisom El Presidente. :yes:

Drugače pa si grem ta teden po tablico za moped pa se me lahko ponuca doli še za vodenje turistov po SN KRUG OF FAME. :yes: :yes: :grim Ampak samo za turiste s časi 2:10:** +! :OK:

moj poklon, dečva :worship: (evo, mava klub v ustanavljanju :) ko bo kaj sponzorskih sredstev pa dobiš tud marelo in lajblč :yes: )

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki kdaj gres dol??? da pridem se jaz da mi kaj pametnega poves :worship: ker jaz mam se tudi ogromno starega dopusta :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola hilton,

kot sem napisal, najbrž v četrtek (če bo vreme)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola hilton,

kot sem napisal, najbrž v četrtek (če bo vreme)

se vidimo če bo vreme. aja mam oni čudni beli moped z 2 reflekorjema spredaj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, in to s ponosom. Redke so kul in normalne punce, ki se znajo tak lepo peljat. Za izvajanje funkcije mi dajte sam mal peciva pa marelo da me ne ožge sonce pa leder lajbič z napisom El Presidente. :yes:

Drugače pa si grem ta teden po tablico za moped pa se me lahko ponuca doli še za vodenje turistov po SN KRUG OF FAME. :yes: :yes: :grim Ampak samo za turiste s časi 2:10:** +! :OK:

Zelenčica :krneki: ful hvala za takele komplimente res....neki se sicer trudm pelat kt treba sm bo treba še viset pa viset pa še bo slajderjev šlo v franže predn bom res zaslužla vse tole :blush: . Od zdj naprej so tanajbolši pa tanajlepši zalogajčki zate rezervirani :yes: , dosmrtna renta. Marelo pa lajblč (enga mam sm je trenutno Kameradski znak gor, ampak teb bi dovolila d ga nosš :OK: , drgač je to sveto oblačilo k se ga ne posoja drugim) bomo pa zrihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola hilton,

kot sem napisal, najbrž v četrtek (če bo vreme)

V petek kaže bolje...

Kaj praviš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek kaže bolje...

Kaj praviš?

Hola mojster,

ja, zaenkrat res... četrtek je v igri zato, ker ima SN takrat morda eno "bližnjico", ki je v petek zagotovo ne bo, tko da ne bi mogla it :(

bomo videli, je rekel taslep tagluhemu, tik preden sta padla v naslednjo luknjo... zaenkrat nam urnik še najbolj narekuje vreme in če bo v četrtek ful dež, v petek pa lepo, bo pač moral bit petek dovolj dober .) upam pa da se bo vse poklopilo v četrtek :winkiss:

@PRObike Bojan: hvala, hvala mojster :worship: smo te pogrešali v soboto!!! se vidimo naslednjič?

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte vi en večer se skupaj vsest in napisat priročnik: "How do I do it".

Not pa ne rabite pisat o tem, kak čase dosegate, ampak kak ste dosegli, da imate tolko prostega časa, da ste se praktično preselili na piste.

Recimo jaz nisem bil na cestnem motorju od lanskega oktobra in sem šel prejšnjič prvič na pisto in voila - nov rekord... :D Zdaj ne grem več na pisto, ker bo samo še slabše... :lol1: (ok, ta drugi del je izmišljen, prvi je pa resničen - ne vem, ali se mi je utrgalo ali sem imel dober dan, pa fino smo se imeli, pa dva rejserja sta bila zraven, pa nisem smel preveč zaostati... moram biti za ta slabšim (po času) rejserjem manj kot dve sekundi, pa je v redu... ) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek kaže bolje...

Kaj praviš?

Itak! Če ne, pa po petku med tednom prvi dan, ko bo sonce... ;) Zdaj sva že ugotovila, da Zebra ne rabi grelcev cel dan, ker se lepo izmenjujeva.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok cajta pa vseeno ni imela, da bi tebe čakala, da boš prišel naokoli...

:lol1: To sem pa skoraj izpustil... Ja, kaj češ... sem pač pussy... če mi ne bi laptimerja premikali, bi res rabili koledar za moj čas... ahahahahahahaha..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak! Če ne, pa po petku med tednom prvi dan, ko bo sonce... ;) Zdaj sva že ugotovila, da Zebra ne rabi grelcev cel dan, ker se lepo izmenjujeva.... ;)

Kaj pol gremo v petek ? :bounce: Mogoče bo do petka že sintisajzer zrihtan. :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol gremo v petek ? Mogoče bo do petka že sintisajzer zrihtan.

Če bo v petek normalno vreme (beri: brez dežja in vsaj 15 stopinj), potem sem takoj za to, da se zategne prikolica in odfrči trenirat... :yea2: Le glej, da sintića zrihtaš, da ne boš na kareti take "slabe" cajte nabiral... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo v petek normalno vreme (beri: brez dežja in vsaj 15 stopinj), potem sem takoj za to, da se zategne prikolica in odfrči trenirat... :yea2: Le glej, da sintića zrihtaš, da ne boš na kareti take "slabe" cajte nabiral... ;)

Petek zabeležen, vreme bo! Če ne bo Johance, bom pa s Skretmobilom turizem zganjal. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima kdo kaj prostora na prikolici četrtek ali petek

Ej, kje si bil pa prejšnji torek? A nisi rekel, da prideš?

Za prikolico ti pa ne (še) znam povedati... Pa še to samo v LJ, ker se gre preko Zagreba do Marofa... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kje si bil pa prejšnji torek? A nisi rekel, da prideš?

Za prikolico ti pa ne (še) znam povedati... Pa še to samo v LJ, ker se gre preko Zagreba do Marofa... ;)

hja jaz bi prišel sam če ni blo kandidata da bi me naložil :rolleyes: , ker tja bi se še pripeljal nazaj pa ni šans ker si hin to pa tak veš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kje si bil pa prejšnji torek? A nisi rekel, da prideš?

Za prikolico ti pa ne (še) znam povedati... Pa še to samo v LJ, ker se gre preko Zagreba do Marofa... ;)

Js bi tud šla u petk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

današnja napoved pravi da bo petek edini normalen dan v naslednjih sedmih dneh :(

post-163-1211267470_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!