Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Ej ljubljančani.....a se bo dal kdaj dogovorit za plac na prikolci, da me poberete sprot. Če bo možn

No 2 placa bi rabu.....matr sem zahteven

Res si zahteven.... :D

En prostor je teoretično kdaj možen, dva pa prav gotovo ne... ;)

Tako da boš moral kar prileteti direktno ali pa si organizirati svoj prevoz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, marofoljupci!

kriza tole, današnja vremenska pravi da bosta četrtek in petek OK... a zdaj je treba it za dva dni, al kako

Suzuki, dva dni sta že pregrešno lepa... tako da bo en dovolj.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ju3 bo čisto vredu glede na to da mamo praznik :naughty: :naughty: aja v avstriji mislim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

hja, če bo praznik tudi tu potem bo pa najbrž res gužva :hmm: eh, kaj bi se tu mač sekirali, gremo pač (samo) v petek :OK: saj bodo še drugi dnevi (Gregs ma prav, ne smemo se preveč razvadit :) ) itak nas v ponedeljek in torek čaka Panonija :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, danes, ZG dež.

Ja ampak jutr so pa samo oblacki :) Samo da ne bojo spremenil... tako kot so za danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ufff, dobro da nismo šli že danes!! in če bo jutri res suho vsaj do 15 ure bo tud čist OK, ker mora SN takrat že domov :friend2:

pa še današnja vremenska

post-163-1211441527_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Pa ka si ti nor.....kako vreme :worship:

Grem tkoj šefu najedat za fraj dan pa kako stimulacijo :whistle:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst bi jutr su pa nimam prevoza. Ce ma kdo kak plac frej iz Ljubljane se priporocam. Ce pa je se kak nesrecnez, ki bi tud su pa nima prevoza nj pa pove pa lahko skupi kombi vzameva. Hertz pravi da je 72 EUR za en dan.. Al pa ce ma kdo avto k lahko vlece prikolico (jst zal ne)...

PM ali 031 377 187

lp Ales

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na tole vremensko in kako se spreminja se tudi moj obisk marofa prestavi na naslednji teden..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka si ti nor.....kako vreme :worship:

Grem tkoj šefu najedat za fraj dan pa kako stimulacijo :whistle:

ejga, mojster Frips, a si zihr da je čist navadno oblačno vreme za :worship: ?? meni se bolj zdi da je srbenje kolen že tko hudo da ti je usekalo na možgane :lol1: ja nujno k šefu po dopust, takoj, prec, ta hip, ker si res čist na koncu :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

odločitev je padla, jutri zjutraj ene tri jatice startamo v smeri Marofa... se vidimo, uživači :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorji naloženi... samo še Kat en ples izvede za brezdeževen dan, pa smo zmagali... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorji naloženi... smao še Kat en ples izvede za brezdeževen dan, pa smo zmagali... :naughty:

Bom poskrbel, da bo celo noč plesala. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom poskrbel, da bo celo noč plesala.

...samo da ne bo po (v) postelji, ker potem ne boš postavil novega najboljšega časa... ;) :naughty:

/Johancapress/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

odločitev je padla, jutri zjutraj ene tri jatice startamo v smeri Marofa... se vidimo, uživači :naughty:

Sedaj mi bo pa ves šiht/dan hudo, ker nisem član katere od teh jatic :krneki: ; saj to niso kakršnekoli jatice....

Imejte (po bladzotovo) en res "dolgočasen" dan, pa suho podlago/vreme! :worship:

Mogoče pa naslednji teden :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

svo kratko poročilce... danes se je na Marofu zbrala ena mala MotoMarsovska četica uživačev (vse sami pussyji): Dream Rider rude s Katko, Dani (še z nekaj prijatelji), Bladzo, Gregs, Tamau s prestolonaslednikom, marko55 in midva s SN :)

najpussy rude sploh ne zna uživat, je vozu neke leve čase npr 1:11.81, čisti podn, npr jst ki sem tazadn pussy sem se vozu bistveno dlje naokoli, ker znam uživat ne samo v vožnji ampak tud v naravi, pa včasih SN tud mal rožic prnesem s furce :winkiss:

tud bladzo in Dani sta bila čist pri rudetu, skoz se jima je nekam mudilo... bladzo je čist novo zadnjo gumo znucal v šestih krogih, da je mel pol mir in se je lahko vozil kot normalen človek...

ostali smo pa uživali mal na motorčkih, mal na sončku, mal v senčki, mal v SNjinih dobrotah :worship: ... skratka krasen, zabaven dan je bil, vsem hvala za prijetno družbo!!!

mal kasneje pa bo še mal slikc, zdele morm neki pojest!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kera beeeeedaaaa" :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva1: :kva1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!