Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Hola marofoljupci,

svo kratko poročilce... danes se je na Marofu zbrala ena mala MotoMarsovska četica uživačev (vse sami pussyji): Dream Rider rude s Katko, Dani (še z nekaj prijatelji), Bladzo, Gregs, Tamau s prestolonaslednikom, marko55 in midva s SN :)

najpussy rude sploh ne zna uživat, je vozu neke leve čase npr 1:11.81, čisti podn, npr jst ki sem tazadn pussy sem se vozu bistveno dlje naokoli, ker znam uživat ne samo v vožnji ampak tud v naravi, pa včasih SN tud mal rožic prnesem s furce :winkiss:

tud bladzo in Dani sta bila čist pri rudetu, skoz se jima je nekam mudilo... bladzo je čist novo zadnjo gumo znucal v šestih krogih, da je mel pol mir in se je lahko vozil kot normalen človek...

ostali smo pa uživali mal na motorčkih, mal na sončku, mal v senčki, mal v SNjinih dobrotah :worship: ... skratka krasen, zabaven dan je bil, vsem hvala za prijetno družbo!!!

mal kasneje pa bo še mal slikc, zdele morm neki pojest!!

Mi ne privoščiš aaaa, si mi še mal dodal. :naughty: Tud prow. :P :D

Drugače pa užival maximalno še posebej v družbi. Upam, da kmalu ponovimo. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.11.81?? :kva2: :kva2: :kva2: Vsa čast :OK:

Če prav vem je šel še nekoliko hitreje.

Danes je bilo sprva na nebu nekja oblakov, popoldne pa se je pokazalo sonce in ostalo z nami vse do konca. Vozil sem se s krajšim prestavnim razmerjem, kot zadnjič in gumami Dunlop gp racer slick (medium). Na moje presenečenje je guma odpovedala po 10 hitrih krogih, kar gre verjetno pripisati tudi nepravilni nastavitvi vzmetenja. Do konca dneva sva z Gregsom in ostalimi kompanjoni uspeli popolnoma uničiti sprednjo in zadnjo gumo v cca 250 km.

Kasneje sem preizkusil še Rudetov sintesajzer in že v nekaj krogih izboljšal svoj čas še za nekaj desetink brez večjega naprezanja. Res se je užitek peljati z dobro pripravljenim mopedom. Hvala Rude...

Pozitivno sta me presenetila Dani, ki odlično kroti svojo zverino z veliko konjušnico s kar nekaj kg in pa SN, ki je izredno napredovala od kar sem jo videl nazadnje (še s FZ6) in se je ne da kar tako prehiteti.

Super se je peljal tudi Tamau mlajši, ki še pred manj kot letom dni ni znal niti speljti z motorjem, danes pa je že nagibal, kot da motor vozi že od nekdaj.

Osebni rekordi so padali, kot za stavo, kasneje, ko pa so se tekači z odajniki utrdudili in se jim ni dalo več prestavljati le teh, so se časi ustalili.... :naughty: :naughty: :evilgrin:

lp, nasnidenje čimprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi ne privoščiš aaaa, si mi še mal dodal. :naughty: Tud prow. :P :D

...

a sem res dodal :eek: neskončno osramočen v opravičilo globoko sklanjam (prazno) glavo :blush:...

(čeprav, po drugi strani, kaj maš pa tko mejhno številko, pismo!! mej tako kot vsi normalni drajsači pa se bom zapomnil!!)

...in pa SN, ki je izredno napredovala od kar sem jo videl nazadnje (še s FZ6) in se je ne da kar tako prehiteti.

tole je že čist nenormalno... če bi jst nekoč, ko sem začel, lahko takole napredoval, bi zadnjih 10 let Vale k meni hodil na inštrukcije... :krneki: :worship: :winkiss:

...

Super se je peljal tudi Tamau mlajši, ki še pred manj kot letom dni ni znal niti speljti z motorjem, danes pa je že nagibal, kot da motor vozi že od nekdaj.

res, ne za verjet!!! tale današnja mladina je od :devil:

...

lp, nasnidenje čimprej

ja, čimprej!!! Panonina sicer čaka, ampak šele v ponedeljek in torek... a gre kdo jutri na Marof?? :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater mate eni cajt hodit na marof hehe sem vam res fouš, jaz pa če bom ju3 lahko šou za kako urco malo na motor po naših "prelepih" cestah bom kuj zadovoln hehe... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ Danci: kaj te bega, mojster?? najbrž ker te že res dolgo časa ni bilo na Marofu, ja...

@ VaLe: hja, v nedeljo bo (zelo verjetno) tud gužva... poleg tega gremo v nedeljo popoldne na Pannonia ring...

nekaj obljubljenih slikc:

post-163-1211576561_thumb.jpg

ena skupinska, žal manjkajo bladzo, prestolonaslednik in Danijeva jata, so bili na pisti ko sva odhajala

post-163-1211576603_thumb.jpg

Dream Rider rude

post-163-1211576641_thumb.jpg

:wub:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Danci: kaj te bega, mojster?? najbrž ker te že res dolgo časa ni bilo na Marofu, ja...

Da se je steza tu pa tam malce pogreznila - to sem opazu. Nisem pa opazu, da se je tudi skrčila... :slap:

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Danči,

hja, to je pa zato ker te ni nič tle - če bi bil, bi se (tako kot mi) tudi ti krčil skupaj s stezo :whistle: ...

ja nč, grem jst zdej... sej grem čist na silo, samo zato k mam že glih vse spakirano od včeraj, če ne sploh ne bi šel... :whistle: :lol1:

pa še dve slikci od včeraj, ker bom nekoga pogrešal danes :wub:

post-163-1211606227_thumb.jpg

post-163-1211606238_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na začetku me je dajal mal skepticizem v moje nedežno indijanske plese, saj je lilo od Jelšan do Delnic :wacko: .... pa je na koncu le zmagal optimizen :) .... bilo fino in fajn, itaq ob odlični družbi in dobrotah by SN, fotke & filmčki (Bladzo z metlo :) :evilgrin: sledijo ...

@ Danci nč se sekirat .... premikanje lepih timerjev in gum ob stezi :whistle:

@ Bladzo & co. A ste že izbral mojga nadomestnga driverja za pondelkovo Panonijo ??? Sem mal v skrbeh da mi ne bo kvaril/la imiđa :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fajn je blo spet!

Sicer smo najprej skoraj cel dopoldan po okolici N. Marofa iskali vulkanizerja, ki bi lahko porihtal Mičotovega supermota a je pol blo tolko boljše.

Malo smo tudi zamenjali motorje in sem se kar precej navdušil nad lahkotno vožnjo s supermoto.

Čas rudeta do našega odhodu je bil 1.11.6x :worship:

Bladzotova kondicija omogoča tudi cca. 20 krogov konstantno 1.13.3 do 1.15 :eek:, tak da po njegovem in Gregsovem tempu vožnje ni čudno, da sta uničla nov komplet gum :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je res fino... še večkrat tako... :OK:

Očitno pa te gume niso za te nastavitve motorja in tako moč novega zobnika, tako da bomo poskusili spet stare, pa da vidimo... ;)

Mogoče že naslednjo sredo... če bo šlo po uri še kaj manj... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super smo se mel, prestolonaslednik prehitu izvorne celice in začel po kolenu vozt :worship: . Še dobr da mu je tko hit ratal, k je Bladzo zagrozu, da ne gremo prej domou. Super družba, hvala za izposojo motorinov, kr kmau opazš, da tvojmu neki manka. Hvala za okusne sladkosti iz SN pečice. No de nam dolgovezla, js bi spet...pa kmal!! :rolleyes:

Še mal slik:

post-3626-1211657893_thumb.jpgpost-3626-1211657925_thumb.jpg

post-3626-1211657967_thumb.jpgpost-3626-1211658101_thumb.jpg[

attachment=124926:Marof_maj_08_019.jpg]

post-3626-1211658202_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Bladzo & co. A ste že izbral mojga nadomestnga driverja za pondelkovo Panonijo ??? Sem mal v skrbeh da mi ne bo kvaril/la imiđa :P .

Nadomestnega driverja ?

Nekaj sem na koledarju opazil, da imam v ponedeljek dopust. Ma bi se kar javil za nadomestnega, če ga še nimate :)

Mogoče na PM ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo kako sliko od te proge?

Vozi se levi krog!

post-570-1211661366_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadomestnega driverja ?

Nekaj sem na koledarju opazil, da imam v ponedeljek dopust. Ma bi se kar javil za nadomestnega, če ga še nimate :)

Mogoče na PM ?

Sam, če boš mjavku in predel na stezi :naughty: ... PM prihaja .... jest bom pa doma ostala suhe žemlje ribala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!