Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Sem danes bil v tem ...malem raju... (divjaki...pohvale... :worship: ) in sem bil zrajcan od gledanja :bounce: ... tako da ta teden, torek ali sreda se poštima dopust za igračkanje v tem raju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

evo tud jst doma, lačen ko zmaj... matr je blo luštno danes, dopoldne smo se drajsali celo trije, kasneje je uletela prijazna (in zgovorna) jata s CE registracijami, ampak gužve na pisti ni bilo nikoli... nič hudega, saj bo jutri :naughty:

spoznal v živo nekaj fac z onostranskega foruma, Marko hvala za prijazno pomoč :worship:

popoldne prišlo še nekaj kartov in smo se izmenjavali, na poti domov sem se na kratko ustavil še v Lanšprehu(?) pri Trebnjem, kjer so imeli SNjini Kameradi žur, glih tolk za :winkiss: , potem pa domov... to je pa tudi vse za danes... aja, a sem povedal da je blo ful luštno?? :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na četrtek???

Pejmo rajš u sredo, da boš dau za pijačo... ;)

No, tudi četrtek ni švoh... Bo pa baje preko 30 stopinja, tako da bo vroooočeeee.... :)

Se še zmenimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nasa skupinica se je udelezila v petek na pisti na Marofu. Vsi vozniki zacetniki (letos nabavili motorje) in vsi prvic na pisti razen enega, ki je bil letos na Grobniku. Blo je super le, da sem na zalost jaz padel z motorjem. Verjetno sem pretiraval za prvic. Meni na sreco ni nic :whistle: . Slike pa bom prilepil malo kasneje. Vsi, ki so bili tam so bili prijazni. Se 1x pa hvala tistemu, ki mi je pomagal dvignit motor.

Se se bomo vidli na Marofu, ker tam je vsaj za mene pravi uzitek. Se pa naslednjic priporocam, da mi nekdo od vas pokaze idealne linije :rolleyes: .

Lp, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozi se levi krog!

Poštena izgleda proga! Z Tomosom nebi delal prevelike gužve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštena izgleda proga! Z Tomosom nebi delal prevelike gužve?

Tudi s Tomosom bi užival...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu je proga zelo podobna Racelandu, samo malenkost bolj odprta, če se ne motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se mi stirje

Upam, da se bojo slike vidle, ker prvic nalagam :unsure:

Ce pa ima kdo za prodat poliesterske oklepe za Suzukija letnik 2005 jih kupim.

Lp, S

post-19643-1211737336_thumb.jpg

post-19643-1211737423_thumb.jpg

post-19643-1211737492_thumb.jpg

post-19643-1211737650_thumb.jpg

post-19643-1211737689_thumb.jpg

post-19643-1211737720_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu je proga zelo podobna Racelandu, samo malenkost bolj odprta, če se ne motim?

Je kar občutno bolj odprta.. In tisti glavni levi ovinek okoli proge leti konkretno bolj kot katerikoli del Racelanda.. Ampak kljub temu se da vozit s 125 4T, nisi sicer ravno konkurenčen močnejšim motorjem, kar pa še ne pomeni, da se ne moreš imet fajn in uživat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako gre kaj vožnja po pisti s sport turing gumami, na kaj je potrebno paziti?

bo držalo..je pa treba mal popazit da je ne pregreješ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako gre kaj vožnja po pisti s sport turing gumami, na kaj je potrebno paziti?

Na marofu pomoje kar gre, samo kot je bilo rečeno, paziš malo da ne pregreješ pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DeX: No, boš povedal kdaj boste šli, da se prštulim zraven pa dobim kakšno inštrukcijo. :)

@andrejba: Jaz sem vozil z Metzeler Lasertec na Racelandu, pa je šlo še kar OK. Iskreno povedano, so me kar malo presenetile, ker sem mislil, da bo slabše držalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo držalo..je pa treba mal popazit da je ne pregreješ..

Jo pol v lužci vode hladiš :lol:

S tem, da po hlajenju dalje je držalo enako nič. Kamen od gume :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo pol v lužci vode hladiš :lol:

S tem, da po hlajenju dalje je držalo enako nič. Kamen od gume :krneki:

sej pravim da je ni fajn pregret .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in _Vale_ bila včeraj. S slick gumami in novimi "rori" (ki te bolj vzpodbujajo k tiščanju :yea1: ) so se časi drastično izboljšali glede na prejšnji obisk.

Iz 1.21 na 1.17 pa drobiž :naughty: Temu primerna je bila tudi utrujenost na koncu dneva :yawn: :zzz:

Naslednjič napademo 1.15 :devil:

Popravljeno . Popravil moto_freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zaradi akrapovičev :D ludo je blo včeraj ja... pa niti gužve ni bilo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!