Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Ali kdo razmišlja, da bi si vzel to soboto za Marof dan :rolleyes: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani je predelal svojega Kawlna?! Nič več moder, temveč poliestrskobelomoder? :hmm:

Mogoče gdo jutri (četrtek) ?

Plan je bil, vendar se premakne na drugi teden.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani je predelal svojega Kawlna?! Nič več moder, temveč poliestrskobelomoder? :hmm:

Dani = biker77, in ne dani tuki s foruma.

:) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani = biker77, in ne dani tuki s foruma.

A, to je pa nekaj povsem drugega.... :D Vse jasno.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kako moreš zamenjat 750 z 10-ko? :whistle:

sej najbrž bi dani z MS-ja isto rekel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kako moreš zamenjat 750 z 10-ko?

sej najbrž bi dani z MS-ja isto rekel

Videl sem samo nekaj modrobelega, pa besedo Dani, pa niti nisem gledal, kak motor natančno je... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če bi imel kdo kej vole seveda tak ko obvlada vožnjo na Marofu in bi si vzel en dan časa za inštrukcije. Plačam mu vstopnino za na pisto. Pa to bi blo fajn če bi blo sredi tedna ko ni gužve.LP

Če bi bil gdo tak dober mi nej pm. pošle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če bi imel kdo kej vole seveda tak ko obvlada vožnjo na Marofu in bi si vzel en dan časa za inštrukcije. Plačam mu vstopnino za na pisto. Pa to bi blo fajn če bi blo sredi tedna ko ni gužve.LP

Če bi bil gdo tak dober mi nej pm. pošle.

Se javim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se javim...

Dejva vsak pol.... najprej mu jest za 1:15, potem pa še ti za 1:13.... ;) Saj motor bo isti.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če bi imel kdo kej vole seveda tak ko obvlada vožnjo na Marofu in bi si vzel en dan časa za inštrukcije. Plačam mu vstopnino za na pisto. Pa to bi blo fajn če bi blo sredi tedna ko ni gužve.LP

Če bi bil gdo tak dober mi nej pm. pošle.

Jaz bi se žrtvoval za te inštruirat Pannonio, Brno, Grobnik,... Samo povej kdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se žrtvoval za te inštruirat Pannonio, Brno, Grobnik,... Samo povej kdaj.

Hvala za tvojo dobro voljo, te inštrukcije lahko opravma s tvojim motorjem pa tvojimi gumami seveda na tvoje stroške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za tvojo dobro voljo, te inštrukcije lahko opravma s tvojim motorjem pa tvojimi gumami seveda na tvoje stroške.

Hvaležnost pa taka... :rolleyes:

Bojč, dobrota je sirota. :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrota ja, to je navadno norčevanje iz obogega začetnika, ki pa se ne spodobi za takšnega "profija" kot je on.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ja bogi noooo :winkiss:

Enkrat pojdi gor, ko so tudi drugi. Ni vrag, da ti ker ne bo dal kakšnega koristnega nasveta :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvaležnost pa taka... :rolleyes:

Bojč, dobrota je sirota. :slap:

D.

Ja kaj čš. Vedno znova to izvem.

Pa človeku sm sam hotel pomagat.

pies: ne delaj tok-te bo še fršlok v tej vročini!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol pa hvala za pomoč, jo bom pa mogoče potreboval pri naslednjem motorju. Zaenkrat bo Marof al pa Raceland kr dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V drugi polovici junija imam jaz planiran Raceland. Če boš hotel se komot zmenimo pa gremo skup, pisto si bom pa kar sam plačal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pa očitno mate preveć dnara hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne.. Ampak, ko sem jaz bil prvič na pisti, pa tudi vsakič pozneje mi je tudi kar nekaj folka pomagalo z nasveti in jim nisem nič plačeval. In tudi sedaj sem še daleč od tega, da bi bil kakšen poznavalec teh stvari, ampak na srečo poznam kar nekaj precej bolj izkušenih oseb, ki so vedno pripravljeni pomagat in dat kakšen nasvet. Če pa lahko tudi jaz nekomu naredim uslugo in mu pokažem linijo na Racelandu in dam kakšen napotek, pa to več kot z veseljem naredim, brez da mi karkoli plača :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!