Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Lepe slikce :D :worship:

@mojgap, vidim da si ljubico preoblekel :) a gre kaj bolj :P............ še vedno pobožno zbiram za eno podobno :whistle:

Upam da se vam kmalu pridružim..... sam da gre to izpitno obdobje mimo :)

Lp Burnout

Ja, bolj gre samo zaradi nove preobleke. :whistle:

No, ko boš pa ponovno aktiven na tem področju, se pa kaj vidimo, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljen kdaj z nami. Kolikor te poznam bi se peljal po ušesih na tej pisti :naughty:

če bo kdaj kaj prostora v kombiju z veseljem :)

............ še vedno pobožno zbiram za eno podobno :whistle:

Lp Burnout

vem za eno zelo lepo....... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrota ja, to je navadno norčevanje iz obogega začetnika, ki pa se ne spodobi za takšnega "profija" kot je on.

Fazerman, vsi smo se samo malo šalili.... ;)

Škoda, ker nas v živo ne poznaš, ampak ti garantiram, da smo sami zafrkantje in nihče ni nič slabega mislil. Vsak od nas ti bo z veseljem pomagal z nasveti, če boš želel. :grim Brezplačno, seveda... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo tebi ko maš obilico navora, pri 600ss japoncih lahko o tem samo sanjaš hehe

Tudi 600 gre brez težav lepo... samo prednji zobnik menjaj, pa bo... ;) CBR 600 RR ima sedaj namesto 16 zobnik 14 in se to občutno pozna pri pospeševanju... pa tudi pri gumah... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani (Biker77) 1.14.73 (upam, da nisi hud, ker sem povedu)

moja malenkost 1.15.23 :

Čestitke... fantastično, fanta... :yea1:

... je pa zihr rekord z supermoto še boljši ampak tega pa žal ne vem kolk....

Nekaj čez 1:08,xx je rekord s supermotom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se vam kmalu pridružim..... sam da gre to izpitno obdobje mimo

...mesto na prikolici te še vedno čaka... enkrat... :whistle: ... /po koncu obdobja/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz danes prišel dokaj pozno na marof... ravno tolk da sem postavil svoj nov najbolši čas 1.16.8** pa nek drobiž =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani (Biker77) 1.14.73 (upam, da nisi hud, ker sem povedu) :unsure:

moja malenkost 1.15.23 :rolleyes:

No jaz sem pa četrtič ever v lajfu bil gor.

Sem pa še zmer pussy (2 pa 3 prestava).

AjA pa Gigsrčka bi se pa kr navadu, ampak bi kr trajal. Aprilijo mam pa že v sredincu če že v mezincu ne. :whistle:

Skratka super dan na pisti.

Čestitke :OK: :OK:

Drugače pa tudi jaz komaj čakam, da gredo tile izpiti mimo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ta teden kaksen interesent iz LJ in okolice? Mi je blo prejsn teden tok vsec da bi su ta teden se 1x :) Sam sodec po vremenski je bl zalost. Torek delno oblacno drugac pa so pa neki oblacki s kapljami.

No ce je kdo.. let me know.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne so pa prehranjevalne navade tam dol (tisto o piknikih sem prebral, kako pa drugače)?

ješkarprinesešssabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne so pa prehranjevalne navade tam dol (tisto o piknikih sem prebral, kako pa drugače)?

Al pa nekje najdeš eno deklco, ki ti bo naredila sendviče "to go". Če jo pa vzameš še s sabo, pa jo lahko ponucaš za pomoč pri menjavanju švicnatih majc, za natikanje in snemanje grelcev (v primeru da jih seveda imaš). Da se pa ne bo počutila izkoriščene, jo na koncu pelješ še nekam na pizzo. S tem si zagotoviš, da se bo podobne naloge lotila tudi naslednjič. In tako ne Marofu ne boš nikoli lačen. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne so pa prehranjevalne navade tam dol (tisto o piknikih sem prebral, kako pa drugače)?

Manj kot 500 m od drkališča imaš fast food objekt (med vikendom imajo v ponudbi tudi malega kralja živali in malo ofco) in tudi bencinsko za nafutrat tvoje žrebe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bolj gre samo zaradi nove preobleke. :whistle:

No, ko boš pa ponovno aktiven na tem področju, se pa kaj vidimo, a ne?

Hehe, verjamem ja :) Itak da se vidimo, mislim da letos ne bom skakal napol nag okol motorja :headbang: :whistle: .....no če bo kaka fletna tam okol :whistle:

...mesto na prikolici te še vedno čaka... enkrat... :whistle: ... /po koncu obdobja/

Lepo lepo to slišat :worship: :) Komaj čakam :D

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, samo da vemo. Zdej ta teden bo bl tako vreme, drug teden bi pa se jaz tudi en dan prdružu. Da sprobamo kako to zgleda in se kaj novega naučimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, samo da vemo. Zdej ta teden bo bl tako vreme, drug teden bi pa se jaz tudi en dan prdružu. Da sprobamo kako to zgleda in se kaj novega naučimo.

Jest tudi čakam sončka....bi šel že ta teden,pa......tale vreme,joj.....drug teden pa šele po četrtku(izpiti)

Kake ste kej imeli čase,ko ste prvič šli gor.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake ste kej imeli čase,ko ste prvič šli gor.......

Prvi ogrevalni krog ene 1:50, konec dneva pa 1:19,8x. :D (Honda CBR 600 F, original, športne cestne gume).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi ogrevalni krog ene 1:50, konec dneva pa 1:19,8x. :D (Honda CBR 600 F, original, športne cestne gume).

A mata z bladzotom kake plane dol it....če ne druzga,suzukija zih ujagam :whistle: ....pa upam da še SN....človek mora kej sladkega v usta dat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

bv da še karkoli rečem, tlele maš današnjo vremensko za naslednjih 7 dni:

post-163-1212741679_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!