Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Hola Port Folio,

hehe, sej vem da samo iščeš neki, k ne moreš it z nama :whistle: tale Accuweather se je že velikokrat zmotil...

sej bova šla naslednji teden tudi, ko boš lahko zraven, kr nabrusi špageta :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst zdanjič z 25 prišu čez :P

Kurc za kofe je:D

25 bi lahko bila gužva saj je praznik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

uradna cena je 27 € - ker baje na tolk € razpade 200 živali... ampak jst je nisem še nikoli plačal, vedno sem "zaokrožil" na 25 :whistle:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm nazadne dala 27 ojrov, nč popusta.

jaz sem tolk plačal samo ko je bla ženska tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ SN :winkiss: : hja, morš mal... bom šel jutri jst plačat :)

@ Valetski: ja, uradna cena je 27 €, ampak do sedaj se je vedno dalo zmenit :whistle:

zgolj v vednost in ravnanje: če bo jutri kdo uletel na Marof, se vidimo :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se recimo 25. junija ( praznik med tednom ) pač tam ob ene 9h naslikaš daš 25 € in vozi miško?

Ali je treba kaj rezervirat / poklicat prej.

Ali zna bit na 25. gužva tam?

VEDNO pokliči, preden greš, da se prepričaš, če je prosto.

Cena je od takrat, ko smo bili nazadnje tam (cca. 14 dni nazaj), vedno 27 EUR (brez popustov). Za vse ostale stvari glede cene se dogovarja z lastnikom/co, prav tako glede celodnevnega najema. Cena 27 EUR je zato, ker je to 200 kun, kot je uradna cena.

Poldnevnih najemov ni, samo 1 urni. Cena: 100 kun.

Za rezervacije je potrebno poklicati že omenjeno številko, vendar računaj s ceno za vikend na dan 1500 EUR za zakup piste. Mislim pa, da te to ne zanima. Rezervacije za vožnjo po stezi ni.

25.6. zna biti relativno prazno oz. Hrvatov ne bo nič več kot običajno, za Slovence pa ne vem... ti bodo najbrž kar tule povedali, a pridejo ali ne... ;) Mene ne bo. :P Vsaj planirano ne... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ SN :winkiss: : hja, morš mal... bom šel jutri jst plačat :)

Suzuki..lani se ti je uspel zdilat za 20€...daj še letos to naredi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist simpl. Se pelješ po avtocesti proti dolenjski, mimo Krškega, čez mejo, do Zagreba, zaviješ na avtocesti proti Varaždinu in se držiš te smeri, prevoziš še kar en kost poti (poglej na zemljevidu) in potem ene 20-25km pred Varaždinom vidiš izvoz za Novi Marof. Ko prideš iz avtoceste zaviješ desno proti Novem Marofu (je tabla) in že takoj na desni zagledaš pisto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist simpl. Se pelješ po avtocesti proti dolenjski, mimo Krškega, čez mejo, do Zagreba, zaviješ na avtocesti proti Varaždinu in se držiš te smeri, prevoziš še kar en kost poti (poglej na zemljevidu) in potem ene 20-25km pred Varaždinom vidiš izvoz za Novi Marof. Ko prideš iz avtoceste zaviješ desno proti Novem Marofu (je tabla) in že takoj na desni zagledaš pisto :)

Hvala........upam, da bo kaj vremena konc tedna! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist simpl. Se pelješ po avtocesti proti dolenjski, mimo Krškega, čez mejo, do Zagreba, zaviješ na avtocesti proti Varaždinu in se držiš te smeri, prevoziš še kar en kost poti (poglej na zemljevidu) in potem ene 20-25km pred Varaždinom vidiš izvoz za Novi Marof. Ko prideš iz avtoceste zaviješ desno proti Novem Marofu (je tabla) in že takoj na desni zagledaš pisto :)

In od bencinske na Barju (Lj) pa do Novega Marofa je po tej poti natanko 205 kilometrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marof se že širi od 2005 ali 04 ko smo začeli hodit tja :whistle: takrat je že Krešo kazal načrte in imel velike ambicije :trance_33_sleep:

mogoče se pa le kaj premika :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki..lani se ti je uspel zdilat za 20€...daj še letos to naredi :whistle:

Hola mojster,

glih danes sem plačal za naju 40 € :whistle: ... najbrž zato, ker je blo tko skrajno bedno, sonce, vroče, prazna pista, nikjer nikogar, niti firbcev, samo midva s SN :winkiss: ... kriza... na trenutke je blo tko mučno da skor ni blo za zdržat :lol1: malo pred eno je na srečo uletel Senjor Tapanjero, okoli treh še Marko - tisti Marko ki ima menda (cestni) rekord Marofa (1:10.xx) pelje pa res :worship: ... sem se poskusil malo naučit od njiju :hmm: sej se mi zdi da mi je še kar šlo, ampak nism zihr, ker je lap-timer štrajkal... ma ni blema, bomo preverili naslednjič (naslednji teden :naughty: ) SN :winkiss: je pa itak spet tko vozila da s(m)o vsi samo gledali, z odprtimi usti :worship:

potem so uleteli še neki prijazni in zabavni Štajerci z Dolenjske (če sem prav razumel situacijo) in smo imeli žur... 3,4, max 5 motorjev hkrati na pisti, uživancija do krova, res smo se prav imenitno zabavali, najprej na pisti, na koncu z omamno dišečimi kremenatli, vmes pa z dobrotami iz SNjine :winkiss: pečice... kot sem rekel, tko je blo grozno da smo komaj zdržali, vsak od trpečih zasluži najmanj red Srebrne Zvezde z dvojnimi slick gumami :)

slikc ni pa nič, najprej je bilo prevroče da bi slikal, potem je bilo preluštno, ko smo zaključili - natančno ob sedmih oz 19:00 - pa so začele z neba padati redke debele kaplje, da smo s ful brzino pospravili motorček in se preoblekli v civilke, ob 19 deljeno z 10 se je pa v hipu tako ulilo da se ni videlo niti metra daleč!! noro, noro... , a se nismo nič sekirali, saj smo medtem že vse pospravili in smo ta marofovski potop mirno opazovali iz tavelikega šotora, duhali umetnine z žara in zadovoljno podoživljali najboljše trenutke s piste in se ob njih prav samovšečno hahljali, saj smo bili v glavnem vsi celi in zdravi... ah ja, danes je bil res a day to remember... ja nč, zdej pa hitr tušnt pa spat... vsem sotrpinom hvala za prijetno in zabavno družbo!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

uradna cena je 27 € - ker baje na tolk € razpade 200 živali... ampak jst je nisem še nikoli plačal, vedno sem "zaokrožil" na 25 :whistle:

Ekola zdej vas pa res ne razumem, kako lahko na Marofu barantate za 2 €, OK zdej že 7€ po drugi strani pa jokcate, da lastnik ostaja le pri načrtih za razširitev piste :headbang:. Mi počasi postaja jasno zakaj imajo hrvatri alergijo na nas :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola zdej vas pa res ne razumem, kako lahko na Marofu barantate za 2 €, OK zdej že 7€ po drugi strani pa jokcate, da lastnik ostaja le pri načrtih za razširitev piste :headbang:. Mi počasi postaja jasno zakaj imajo hrvatri alergijo na nas :doze:

če se da..zakaj pa ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola zdej vas pa res ne razumem, kako lahko na Marofu barantate za 2 €, OK zdej že 7€ po drugi strani pa jokcate, da lastnik ostaja le pri načrtih za razširitev piste :headbang:. Mi počasi postaja jasno zakaj imajo hrvatri alergijo na nas :doze:

Ta si z 2€ ne bo opomogel, ker je itak poln dnarja :P

Če bi se on bolj tržno obnašal, tudi mi ne bi "fehtal" popust :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola zdej vas pa res ne razumem, kako lahko na Marofu barantate za 2 €, OK zdej že 7€ po drugi strani pa jokcate, da lastnik ostaja le pri načrtih za razširitev piste :headbang:. Mi počasi postaja jasno zakaj imajo hrvatri alergijo na nas :doze:

Hola dečva,

en mal (pri meni) vpliva npr to, da je urnik piste uradno od 9 - 19, odklenit pridejo pa ob 11 uri - če jih pokličeš, seveda :whistle: ... pa da je bil nekoč celodnevni zakup 500 € in je bilo velikokrat zakupljeno-polno, zdej je pa 1500 € in je večinoma prazno... itd, kot je povedal Frips...

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!