Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Suzuki.....sva vaju učer z Laro čakala :angry: Še po dežju letela domu, da sva bila "točna".

To te bo drago stalo. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Frips,

sorči, sem te klical da bi ti povedal da prestavimo zaradi vesoljnega potopa, pa nekak nisi slišal... itak da me bo koštalo :beer2: drug teden na Marofu??

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola dečva,

en mal (pri meni) vpliva npr to, da je urnik piste uradno od 9 - 19, odklenit pridejo pa ob 11 uri - če jih pokličeš, seveda :whistle: ... pa da je bil nekoč celodnevni zakup 500 € in je bilo velikokrat zakupljeno-polno, zdej je pa 1500 € in je večinoma prazno... itd, kot je povedal Frips...

ja, samo s takimi posti sprožaš masovno cenkanje :rolleyes:, sej veš če je Suzukiju uspelo bo tudi meni ;) ..... in potem se postavi v vlogo gazdarice :unsure:

... ne vem zakaj se tega športa ne gremo na dirkališčih za 100/120 € .. pravzaprav vem, ker bi nas Franc takoj nekam poslal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Frips,

sorči, sem te klical da bi ti povedal da prestavimo zaradi vesoljnega potopa, pa nekak nisi slišal... itak da me bo koštalo :beer2: drug teden na Marofu??

Sem mel telefon na vibro, pa švoh vibra....nism nč čutu :krneki: .

Mogoče....ne morem oblubit....časovna stiska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Djte prosm če bo kdo šel nasledni tedn dol pa bo mel plac na prikolci za še enega me PM-jat. Se z veseljem pridružim, da še sam izkusim tole pisto. Z slik zgleda zlo zlo fajn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, samo s takimi posti sprožaš masovno cenkanje :rolleyes:, sej veš če je Suzukiju uspelo bo tudi meni ;) ..... in potem se postavi v vlogo gazdarice :unsure:

... ne vem zakaj se tega športa ne gremo na dirkališčih za 100/120 € .. pravzaprav vem, ker bi nas Franc takoj nekam poslal :grim

Hola dečva,

maš res, ne bom več pisal tega :blush:

pri Franzih nam to (IMHO) ne pride na misel ker se držijo obljubljenega - če pa bi ga morali ob 11 tretjič klicati zakaj ni prišel ob 9 pa najbrž bi, kajne? :hmm: :grim

mimogrede, tudi za naslednji teden ni glih fajn napoved... pismo, kot bi gledal aprilske napovedi :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede, tudi za naslednji teden ni glih fajn napoved... pismo, kot bi gledal aprilske napovedi :(

Ne nisem hotel nič speljevati na kriva pota s prejšnim postom, da naj bi "accu" kej krive napovedi delil, ker nekaj je

pa vseen uganil, da bo dež, bil je, a ne :ninja: ? Samo malo je čas za je... he he :yea1: .

Super, da sta se fajn imela pa da je vreme zdržal :yes: .

Obeti :BUA: :

Mi deluje, da mi/nam hoče nekdo/nekaj zagrnit še tako kratko življenje na tem/ali v tem vele-obširnem vesolju :wacko: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SN :winkiss: je pa itak spet tko vozila da s(m)o vsi samo gledali, z odprtimi usti :worship:

Usta rajš zapri pa mej zaprta, ker lapaš na veliko :angry: , je bl varno, če ne zarad drzga ti lohk kaka žvau prleti not, al te pa clo kj druzga zadane :krneki: . K pr vseh tistih "norcih" s ketne strganih včer na pisti, se človk kr mal bedno počut, k padajo mim :unsure: (tko d Lara, Port Folio, nehejta štrajkat in me puščat samo s temi divjaki :( ). No ja, vsaj šipco sm si prslužla :rolleyes: , če že ni blo nobenga učinka druzga od včerejšnjega dne. Hvala, Igor "4RACE" :yes: , pa še kdj, rezervni deli zmer prov pridejo, sploh če se odločš agrarno se udejstvovat z motorjem :krneki: . Vroče je blo pa za znort, dobr d men ni nikol vroče vroče, tud včer me je mraz tresu :xx: , sm res....ktera fora :slap: .

ja, samo s takimi posti sprožaš masovno cenkanje :rolleyes: , sej veš če je Suzukiju uspelo bo tudi meni ;) ..... in potem se postavi v vlogo gazdarice :unsure:

... ne vem zakaj se tega športa ne gremo na dirkališčih za 100/120 € .. pravzaprav vem, ker bi nas Franc takoj nekam poslal :grim

Tole maš pa tko prov :yes: , sj nismo na kaki orientalski tržnci d bi barantal, vsi enaki vsi enakopravni, ne pa takale anarhija :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

v silni evforiji zares imenitnega dneva na Marofu sem pozabil poročati še o novem "incidentu" na meji - in to glih zdej, ko sem po petih čist "normalnih" prehodih meje že hotel pohvaliti carinike da zdej pa ne težijo več :rolleyes:

ko sva s SN :winkiss: prišla na mejo (Obrežje), je bilo na naši strani vse OK, mina je čakala (kot vedno do sedaj) na hrvaški strani... tudi hrvaški policaj je bil čist korekten, carinika pa sta bila dva in... tu se začne zgodba:

carinik1: imate šta za prijavit?

jst: motor peljem tu zadaj (pokažem s prstom) greva na pisto Novi Marof, mal trenirat...

carinik1: otvorite

jst: seveda, takoj (zlezem ven, odprem vrata, onadva gledata...)

carinik1: a imate dokumente za ta motor?

jst: seveda, je registriran (dam papirje - prometno in tablico)

carinik1 (strogo): a gde vam je ATA karnet??

jst: khm... ga ne rabim, saj vidite da je motor registriran...

carinik1 (me prekine): ako vozite motor preko granice treba vam ATA karnet!!

jst: hja, veste... pravzaprav ne, ker je motor registriran...

carinik1 (me spet prekine, jezno): pa je li vi slušate mene šta vam ja govorim?!?!?!

carinik2 (se muza)

jst: seveda poslušam, veste, ampak RES ne rabim ATA karneta če je motor registriran...

carniki1 (spet prekine, še vedno jezno): okrenite kombi i nazad!

carinik2 (se hahlja)

carinik1: idite tamo (pokaže s prstom) i napravite privremeni uvoz vozila!

jst (vljudno trmast): ampak, poglejte, motor je registriran... kaj pa če bi se peljal z njim čez mejo?? bi tudi moral narediti začasni uvoz??? (na silo zatrem zmagoslavni nasmešek, ker sem ga zayebal)

carinik1 (niti ne trzne): ne, to ne treba ako se vozite, ali kad je motor u kombiju, morate imati ATA karnet!!

carinik2 (se vedno bolj reži - zdej sm zihr, da me Enka samo zajebava ker mu je dolgčas ali mu žena ni dala ali se mu samo fajn zdi ali whatever)

jst (še vedno vljudno trmast): poslušajte, RES, ČIST RES ne rabim tega, no, motor je registriran in zato...

carinik1 (me prekine): zapeljite tamle desno in počakajte! (in gre z mojimi dokumenti)

jst zapeljem 10 metrov naprej, ugasnem mašino

čakava ene 5, 10 minut...

pol mam dost in grem ven iz kombija, in proti hiški

carinik1 (me zagleda, pride nasproti in tko zviška, milostno reče): neka vam bude ovaj put, srečno (mi da dokumente, se obrne in gre, carinik2 se reži ko blesav)

jst vzamem papirje, se zahvalim in grem... in se sprašujem WTF je blo tole??? hja, najbrž impotenca, al mata pa mejhne tiče :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ The_Punisher: copy/paste iz HPja Gospodarske zbornice:

Zvezek ATA lahko kupite na Gospodarski zbornici Slovenije v Ljubljani, Javne listine, ali na območnih zbornicah.

@ Frips: po vsakem takem dogodku začnem razmišljt o "tamalem" prehodu, ja... samo še najt ga moram :)

@ ostali: letos 4x čez isti mejni prehod brez najmanjšega problema, šele petič zadetek... sej je logično, tud srečko je treba večkrat kupit... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba, je pa priporočljivo, ker je v primeru prometne manj komplikacij. Se lahko pa legalno voziš po Hrvaški tudi brez zelene karte.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dons k so dirke gre tud kdo dol.....pogoji so več kt idealni :evilgrin: ......reve gremo sm gledat kako se tapravi borci koljejo :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

evo naju doma... kot je že SN :winkiss: napisala, sva šla gledat dirke, ki so jih danes na pisti v Marofu organizirali člani MK Baroker (upam da sem prav napisal) v sklopu svojega motozbora; moram takoj povedat da se je ob pisti kljub tmurnemu vremenu in slabi napovedi zbralo nekaj sto ljubiteljev motodirk :OK: (mimogrede: je bilo pa zanimivo, da so prireditelji avtomobilistom zaračunavali 10 živali/grlo, a ko sem začudeno vprašal če se na Hrvaškem take zadeve plačujejo, naju je spustil, s komentarjem da se to tudi njemu zdi slaba ideja :BUA: )

magnet ki naju je zvlekel tja pa je bila seveda pričakovana huda borba med našim Miljanom in domačim Markom :worship: :worship: v klasi Open... na treningu je bil sicer najhitrejši Miljan, a z zelo majhno prednostjo pred Markom, zato smo vsi izjemno nestrpno pričakovali dirko in boj dveh Titanov :yea1: vendar bi lahko rekli le, da se je sicer tresla gora, rodila pa se ni niti miš, kajti v ogrevalnem krogu je začelo deževati, najprej zelo rahlo, zato so tekmovalci odpeljali še nekaj ogrevalnih krogov, ko pa so se postavili na startne pozicije, se je ulilo :headbang: dirko so zato najprej prestavili, čez dobro uro pa dokončno odpovedali, saj se je vreme samo še slabšalo - lilo je vedno bolj :( (supermotoristi pa so odpeljali svojo dirko, z dežnimi gumami)

to pa je bilo tudi vse za to pozno popoldne, tako da tudi drugi Slovenec, Andrej iz Ormoža (s katerim smo bili prejšnji teden skupaj v Brnu), ni mogel pokazati kako na Marofu drvi njegov Triumph Daytona 675... škoda!!!

na koncu še posebna zahvala Marku ker naju je povabil v svoj "box", in za kosilo - hvala, mojster, naslednjič si ti najin gost :beer2:

uspela mi je le ena slikca, (po)nesreč(e)ni start Open klase

post-163-1213481757_thumb.jpg

Miljan in Marko v prvi vrsti - dirka bi bila verjetno odločena v naslednjih 200 metrih, kajti tisti ki bi prvi zavil v enko bi bil najbrž tudi končni zmagovalec, saj sta oba izredno izenačena borca, pa tudi pista zaradi svoje majhnosti ne dopušča več linij...

pozoren opazovalec bo opazil tudi novo, samo za to dirko postavljeno "šikano" na vhodu v ciljno ravnino in drugače, "ožje" postavljene gume od vhoda v ciljno ravnino pa vse do prve startne vrste; njena posledica so bili za približno 3 sekunde slabši časi - najhitrejša na treningu, Miljan in Marko, sta vozila v 13kah in 14kah :worship:

evo tolkle, zdej grem pa spat, sm čist :yawn:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

magnet ki naju je zvlekel tja pa je bila seveda pričakovana huda borba med našim Miljanom in domačim Markom :worship: :worship: v klasi Open... na treningu je bil sicer najhitrejši Miljan, a z zelo majhno prednostjo pred Markom,

Pozdrav! Kolega Suzuki samo da te ispravim da je na treningu hitrejsi ipak bil Marko :worship: koji je na kraju dobil pokal za prvo mesto a kolega Miljan :worship: za drugo, a za tretje mesto pokal je dobil isto jedan Marko...(domaci decko) Samo da velim trening se vozio na vrijeme mjereno transponderom...

Rezultate svih trka budemo stavili na progress stranicu...

LP-Bojan

Popravljeno . Popravil PRObike Bojan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola PRObike Bojan,

:oops: hvala za popravek, se opravičujem vsem, včeraj narobe razumel!!

extra čestitke vazonoscem :hooray: :worship: komaj čakamo tvoje fotke, Bojan :grupni:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, že na sliki se vidi, da je Marko prvi, Miljan drugi... če ju nisi prepoznal, poglej MIljanov kombinezon... /drsnečrtepress/.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!