Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Suzuki, že na sliki se vidi, da je Marko prvi, Miljan drugi... če ju nisi prepoznal, poglej MIljanov kombinezon... /drsnečrtepress/.... :whistle:

No, na sliki se vidi ravno obratno, saj bi moralo biti prvo štarno mesto postavljeno desno, kjer je idealna linija za v prvi zavoj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ Gregs in bladzo: tud jst sem si tko razlagal kot bladzo, plus Marko mi je v pogovoru povedal da ni mogel prehitet Miljana, prišel "le" vštric... oboje sem napačno razumel :blush: ...

@ PRObike Bojan: hude fotke, ti si res car :worship: res škoda da je glih pri Open dirki začelo deževati :headbang:

koga mika petek?? vreme zaenkrat kar dobro kaže, morda uletiva s SN :winkiss: če bo dobila frej... in če bo lepo lahko ostanemo še v soboto :naughty:

post-163-1213696306_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ Gregs in bladzo: tud jst sem si tko razlagal kot bladzo, plus Marko mi je v pogovoru povedal da ni mogel prehitet Miljana, prišel "le" vštric... oboje sem napačno razumel :blush: ...

@ PRObike Bojan: hude fotke, ti si res car :worship: res škoda da je glih pri Open dirki začelo deževati :headbang:

koga mika petek?? vreme zaenkrat kar dobro kaže, morda uletiva s SN :winkiss: če bo dobila frej... in če bo lepo lahko ostanemo še v soboto :naughty:

Oj

Pošl mi sms, če boš šel, pa če boš imel taprav kombi in plac za moj motorin......bi se mrbit pridružil....danes opravil en izpit, pa grem zvečer proti morčku...mislil do nedelje, ampak rade volje skrajšam :naughty:

Smo na slišanju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, na sliki se vidi ravno obratno, saj bi moralo biti prvo štarno mesto postavljeno desno, kjer je idealna linija za v prvi zavoj...

Vse to je lahko res, vendar je notranja linija potegnjena naprej, ima številko ena in če pride prvi v zavoj (čeprav ne na idealni liniji), ga noben ne more prehiteti... in do prvega zavoja bi moral priti prvi, če štarta pravilno... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, Marofoljupci!

vremenska napoved je vsak dan lepša :naughty: , neki bo treba naredit, pismo :whistle: ...

post-163-1213781982_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+385915166949

Ali je to sigurno prava cifra? Ali na SMS ne odgovara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

midva s SN :winkiss: bova dol za vikend... pa naslednji teden tud kej... če bo kdo uletu, se vidimo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eloow fantje, gre kdo od tle v sredo 25. na marof?jaz priem z fotrom(r6&aprilia spains nr.1)lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

evo naju doma, po vročinskem vikendu na Marofu :wacko:

v soboto sta se nama v kroženju pridružila še Gamma in Ankh - sem mislil da bo že Gamma objavil kaj slikc in kak komentar tule, pa ni nič :? ... torej, bilo je hudo (vroče), že v soboto je bilo čist preveč toplo za rekordno ganjanje v krogu, nekje 28 stopinj, danes se je živo srebro povzpelo na 32 stopinj, prava usnjena savna :wacko: jutri bo menda še malo topleje... sama sreča da tavelik šotor, ki so ga postavili za KTM Day, še vedno stoji; smo si kar noter postavili bazo :) samo za občutek: bilo je tako vroče, da celo SNjine :winkiss: dobrote niso šle preveč v promet :eek: samo pili smo kar naprej...

no, midva sva zaradi napovedane vročine danes začela že ob deveti uri zjutraj in odnehala malo pred drugo, ker ni blo več za zdržat, pa tud gume so prišle do konca luknjic, zlasti zadnja je bila na eni strani zvožena čisto do konca in je v zadnjem sessionu v levih ovinkih oddrsavala skoraj kot pri speedwayu... čeprav se ne pritožujem, tale komplet (spredaj Dunlop KR 106, medium soft, zadaj Dunlop GP Racer Slick E) je zdržal en dan Panonije (60 krogov), dva dni Brna (140 krogov) in tri dni in pol Marofa (~300 krogov)... res SUPER, tud nad oprijemom se ne morem pritožit - jutri grem po nove, enake :worship:

poleg Gamme in Ankha je v soboto uletela še ista skupino Celjanov kot zadnjič, danes pa nas je prišel malo poslikat tudi fotomojster :worship: PRObike Bojan z ekipo, upam da bo objavil kakšno fajn slikco (in mi kot ponavadi poslal SNjine :winkiss: in moje - upam da bereš tole, hehe)

evo tolk za zdele, grem pregledat še moje slikce... če je kakšna dobra, jo bom pripopal semle...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- sem mislil da bo že Gamma objavil kaj slikc in kak komentar tule, pa ni nič :? ...

grem pregledat še moje slikce... če je kakšna dobra, jo bom pripopal semle...

Oj, sori; tko je, če se en na druzga zanašava, pa moraš na koncu narest kar sam .) .

Slikce nisem nobene pripopal, ker so vse čist neakcijske; fotke ljudstva, ki se v šotoru ohlaja in odkapljuje, se mi niso zdele primerne za javnost....Po stezi pa nisem šklocal nič (strah pred sončarico :naughty: ).

Še najustreznejša bi bla mogoč tale:

post-8399-1214172100_thumb.jpg

Verjetno imaš ti kaj boljšega, tko da prosim, kar korajžno nalepi.

Kot si povedal: vroča, a vseeno krasno zrajsana (ca 120 stezastih km) in z odlično družbo pospremljena sobota je bila. Taki dnevi preganjajo sivost nam vsakdanjo. :yes: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil Gamma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

evo naju doma, po vročinskem vikendu na Marofu :wacko:

v soboto sta se nama v kroženju pridružila še Gamma in Ankh - sem mislil da bo že Gamma objavil kaj slikc in kak komentar tule, pa ni nič :? ... torej, bilo je hudo (vroče), že v soboto je bilo čist preveč toplo za rekordno ganjanje v krogu, nekje 28 stopinj, danes se je živo srebro povzpelo na 32 stopinj, prava usnjena savna :wacko: jutri bo menda še malo topleje... sama sreča da tavelik šotor, ki so ga postavili za KTM Day, še vedno stoji; smo si kar noter postavili bazo :) samo za občutek: bilo je tako vroče, da celo SNjine :winkiss: dobrote niso šle preveč v promet :eek: samo pili smo kar naprej...

no, midva sva zaradi napovedane vročine danes začela že ob deveti uri zjutraj in odnehala malo pred drugo, ker ni blo več za zdržat, pa tud gume so prišle do konca luknjic, zlasti zadnja je bila na eni strani zvožena čisto do konca in je v zadnjem sessionu v levih ovinkih oddrsavala skoraj kot pri speedwayu... čeprav se ne pritožujem, tale komplet (spredaj Dunlop KR 106, medium soft, zadaj Dunlop GP Racer Slick E) je zdržal en dan Panonije (60 krogov), dva dni Brna (140 krogov) in tri dni in pol Marofa (~300 krogov)... res SUPER, tud nad oprijemom se ne morem pritožit - jutri grem po nove, enake :worship:

poleg Gamme in Ankha je v soboto uletela še ista skupino Celjanov kot zadnjič, danes pa nas je prišel malo poslikat tudi fotomojster :worship: PRObike Bojan z ekipo, upam da bo objavil kakšno fajn slikco (in mi kot ponavadi poslal SNjine :winkiss: in moje - upam da bereš tole, hehe)

evo tolk za zdele, grem pregledat še moje slikce... če je kakšna dobra, jo bom pripopal semle...

Pa še jz :krneki: . Blo je vroče k pr norcih, še men k sm zmrznena totalno, tko d je blo drug dan prov muka it na pisto.....skor hujš kt dons k je blo treba v službo :rolleyes: . Progo so tud zjahal....une gume so kr nekam not postavl, tko d so cajti čist podn (mislm to že itak, zdj pa še ekstra). Pol pa še mojih piškotov niso hotl jest :devil: , tko d kazen bo hehe....naslednič ne bo nč :evilgrin: :evilgrin: .

Aja če si pozabu Master S.....mojih slikc bo ne, ker ti je ratal zj**** gumo glih k bi jz šla za svoj fotosešn gor.(Tud za to bo kazen itak....evo črna pika že zacahnana :evilgrin: ).

Za vse k ste za sredo zagreti za dol it.....33 stopinj :blink: , res vas (nas??, k mene kr mal mineva k se na včer spomnem.....sicer sm misla pingvine met sabo, ampak mogoče bo tole tista zgor omenjena kazen :krneki: ) bo zagrel, lohk d bo kdo pregoru clo :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za kakšno dobro gostilno / picerjio v bližini N.Marofa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!