Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Kaj ste pa Suzukiju naredl da ni nobenga glasu od nega :hmm:

Postal prehuda konkurenca, s takimi pa se ve kaj se zgodi :evilgrin: .... jih je treba na takšen ali drugačen način, seveda pa kar se da neopazno :krneki: , pospravt hehe :evilgrin:

slikce niso ravno biser fotografije (se še privajamo na nov fotič

Men je moja čist všeč :rolleyes: , tko da pohvala novi uradni fotografinji :yes: (ki jo je njen fotograf vseskoz neki sekiral c, c, c :grrr ), ki zna tud superfinofajn zmasirat pretegneno hrbtno mišico zarad vlačenja 20litrske kante benza iz kombija (se ve po čigavem naročilu :evilgrin: ), d ne omenjam kok fajn družba je, d mi ni treba skoz poslušat sm o nekih gumah, vzmetenjih bljabljablja.... :slap: . Tko d obvezno gre vsakič z nami od zdj naprej, d bo sploh še kdj kak rekord padu :grim .

Drgač je blo pa čist prevroče (spet :slap: ) za karkol pametnga odpelat, pol pa še tehnične težave (Master S, drugič čista tišina d je karkol narobe dokler ne odpelem tahitrga kroga....če ne veš, ne boli....al neki tko). Za piko na i sm mogla pa še trpet ob pogledu k so na roštilju matral boge žvali :cry: ....grozn res :whistle: . Družba je pa kr bla, tko d se nekak pogliha :rolleyes: . Sm pa obljubljeno šipco dobila :D , hvala vsem 4 racam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postal prehuda konkurenca, s takimi pa se ve kaj se zgodi :evilgrin: .... jih je treba na takšen ali drugačen način, seveda pa kar se da neopazno :krneki: , pospravt hehe :evilgrin:

se spomnm ja, sam kolkr js vem vozta en motor, a pol poznaš še kake druge načine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav! Nikako da uhvatim vremena ali evo nekoliko :photo: i od mene ...hvala još jedanput svima na društvu i dobrom roštilju :OK:

post-9094-1214509219_thumb.jpg

post-9094-1214509232_thumb.jpg

post-9094-1214509245_thumb.jpg

post-9094-1214509257_thumb.jpg

post-9094-1214509269_thumb.jpg

post-9094-1214509280_thumb.jpg

post-9094-1214509293_thumb.jpg

post-9094-1214509306_thumb.jpg

post-9094-1214509318_thumb.jpg

post-9094-1214509330_thumb.jpg

post-9094-1214509341_thumb.jpg

post-9094-1214509355_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da ste bili zadovoljni z mesom.... :D Tokrat celo ni bilo zažgano... oz. izredno malo... O:-) Sem bil pa na koncu še sam dodatno prekajen in še savno sem imel zastonj...

Bojan, ne vem, zakaj ste še dodatno meso kupili, ko pa ga je bilo tako ali tako preveč.... no, upam, da ste ga potem spekli še danes.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pa ce je kdo od poznanih doli, te bi se jaz kr zapelo, saj seeno. Pa mas samo neki nahrbtnik poleg, pa ga pustis pri nekomu, saj vrjetno nebi bil problem :P

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... :D grete z motorji dol al s prikolco?

kombi ;)

Pomoje grejo s kombijem. Prostora je kaj?

bom javil še danes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kombi ;)

bom javil še danes...

si klical.. je fraj?

no.. pa če je že šansa bi pa še jaz vprašal.. rabil bi plac za 2 motorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si klical.. je fraj?

no.. pa če je že šansa bi pa še jaz vprašal.. rabil bi plac za 2 motorja :D

popravek.. glih zdaj zvedel da nebo šlo skoz.. upam da naslednji teden :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste pa Suzukiju naredl da ni nobenga glasu od nega :hmm:

hehe, nč hudga mi ni, le v garaže bi rad naredil police za vso moto kramo, pa so naši trgovci tolk nesposobni da ne morš verjet, že drugi dni zgubljam čas po trgovinah :headbang:

Luštno blo....suzuki se je preveč najedel,ja :evilgrin: ,slikce niso ravno biser fotografije (se še privajamo na nov fotič).....bo treba ponovit......definitivno z drugim motorjem in boljšimi gumami........prodam gume,prevoženih 3000km in en dan dirkališča......kot nove,ravno upeljane,še ves profil :whistle: :headbang:

Ps,če sem kerga izpustil se opravičujem

o za najest je pa blo, mmmm, Gregs se je res izkazal - če bo še malo vadil bo kmalu pravi pečekurec :naughty: boljše gume bi imel? najprej moraš vedet, da če je črno in okroglo še ne pomeni da je to guma - pa sej si opazu :whistle: ...

pohvala novopečeni fotografinji tud z moje strani, če je blo že prvič tako dobro :OK: kaj šele bo :naughty: čakam CD :whistle: ...

Pozdrav! Nikako da uhvatim vremena ali evo nekoliko :photo: i od mene ...hvala još jedanput svima na društvu i dobrom roštilju :OK:

ni blema stari, še kdaj!! itak ste ful švoh jedci :rolleyes: mesa je še ful ostalo, edino za SNjini :winkiss: pingvini ni ostalo ne perja, ne kosti, hehe... s tole malenkostjo se ti sploh še nismo oddolžili za vse tvoje hude fotke :worship: čeprav - now that you mention - 12 slikc tlele, mene pa niti na eni (če odštejem eno roko) :whistle: ...

mimogrede: kako je tale na skuterčku peglal nekatere cestake... svaka čast :worship:

skratka bilo je vroče (in many ways), zabavno in poučno - npr zdej vem da Dunlop KR 106 (465) (z)drži le 20 krogov na Marofu :whistle: vsem prisotnim hvala za prijetno dužbo :OK: :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan je bil tudi primeren za kopico osebnih rekordov... moj je padel za 1,22 s.... :whistle:

Tako hitro ste vozli kljub na ciljni ravnini navznoter postavljenim gumam ali so spet nazaj prestavljene? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač je blo pa čist prevroče (spet :slap: ) za karkol pametnga odpelat, pol pa še tehnične težave (Master S, drugič čista tišina d je karkol narobe dokler ne odpelem tahitrga kroga....če ne veš, ne boli....al neki tko). Za piko na i sm mogla pa še trpet ob pogledu k so na roštilju matral boge žvali :cry: ....grozn res :whistle: . Družba je pa kr bla, tko d se nekak pogliha :rolleyes: . Sm pa obljubljeno šipco dobila :D , hvala vsem 4 racam.

Popravljeno . Popravil 4race
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Maretu, Bladzotu in Gregsu za sposojo zverinic, da mi ni blo treba peš po pisti divjat :whistle: .

Hvala tud vsem za slikce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o za najest je pa blo, mmmm, Gregs se je res izkazal - če bo še malo vadil bo kmalu pravi pečekurec :naughty: boljše gume bi imel? najprej moraš vedet, da če je črno in okroglo še ne pomeni da je to guma - pa sej si opazu :whistle: ...

pohvala novopečeni fotografinji tud z moje strani, če je blo že prvič tako dobro :OK: kaj šele bo :naughty: čakam CD :whistle: ...

bi vi kurac jedl, če neb noben zakuru,ha ha ha

Ne ti meni o gumah.......tvoja je po 20krogih odpovedala....moje je še za 40000km :naughty: :whistle:

Fotografinja se pa hit uči,morem pohvalt....sam 2x jo je blo treba nakurt....evo,koj rezultati :whistle:

Nč,evo še eno....druge bote pa vi zbral iz CDja, pa gor popal........aja,SUZUKI, ko je pro bikebojan začel slikati, si ti že dolgo bil v kratkih hlačkah :whistle:

post-12239-1214569540_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola cb1300,

eh, nekej izi krogov bi tud moja prednja še zdržala, samo tisti krogi nad 1:20 niso več zabavni :unsure:

o to pa ni res, ko sem opazil da je Bojan začel slikat, sem namenoma ostal gor še nekaj krogov :whistle: ...

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola cb1300,

eh, nekej izi krogov bi tud moja prednja še zdržala, samo tisti krogi nad 1:20 niso več zabavni :unsure:

o to pa ni res, ko sem opazil da je Bojan začel slikat, sem namenoma ostal gor še nekaj krogov :whistle: ...

...zadnji put a ne sad... ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola cb1300,

eh, nekej izi krogov bi tud moja prednja še zdržala, samo tisti krogi nad 1:20 niso več zabavni :unsure:

o to pa ni res, ko sem opazil da je Bojan začel slikat, sem namenoma ostal gor še nekaj krogov :whistle: ...

že mogoče, samo takrat si bil v senci ....... :whistle: , pa te fotoaparat še opazil ni :evilgrin: :winkiss:

post-12239-1214576658_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o to pa ni res, ko sem opazil da je Bojan začel slikat, sem namenoma ostal gor še nekaj krogov :whistle: ...

...zadnji put a ne sad... ;-)

Ja :trance_33_sleep: , to pa EMŠO dela :lol1: :evilgrin: :evilgrin: . (sorči sm nism si mogla pomagat d ne bi bla žleht k je taka fajn priložnost O:-) ).

Bojan, drugič pa mal prej prid, k zdj sta mi šla pa že dva fotosešna v franže B) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zadnji put a ne sad... ;-)

a da je blo to že prejšnjič??? :eek: o pismo :slap: globoko in zelo ponižno se opravičujem. o fotomojster :blush:

Ja :trance_33_sleep: , to pa EMŠO dela :lol1: :evilgrin: :evilgrin: . (sorči sm nism si mogla pomagat d ne bi bla žleht k je taka fajn priložnost O:-) ).

...

zlobica :wub: :004

hja, v petih dneh sem bil tri dni na Marofu, pa sem malo zamešal :blush: ... še dobro da grem naslednjič šele prihodnji teden :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!