Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

prišlo do sprememb... 1 še lahko gre zraven če me pokliče v roku pol ure... 031 236 877

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz pa sem ze nazaj :)

Dopoldan bilo fantastično vreme - sonce se je lepo skrivalo za oblaki. Po dvanajsti uri pa so se oblaki razkadili in začela se je vročina, kar pa mi ne odgovarja in sem se raje odpravil nazaj domov.

Obisk pa je bil "rekorden"..... dva motorja in trije vozniki. Po tako prazni progi še mislim da nisem vozil. Mogoče sem ravno zaradi tega za 1s:20 izboljsal svoj cas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jaz tudi ravno nazaj prispel... bilo kar zanimivo.

najbolj sem klel novo postavitev gum v zadnjem levem ovinku... danes je timer pokazal 1.16.84

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka postavitev gum je bila že prejšnja leta s tem da so bile takrat postavljene skoraj po celotni ciljni ravnini. Dobra stran tega je da s tem onemogočiš nenadne prihode na stezo. Se najde dosti takih, ki se zelo neprevidno pripelje na stezo in s steze. So se že zaradi takih, ki niso zapustili proge pred zadnjim levim zavojem dogajale nesreče.

No moj laptimer se pa je ustavil pri 1.17.11.

Popravljeno . Popravil DenisR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj pa je res bla guzva ja :D nekaj casa cisto sam, potem se je za kaksno urco pridruzil DenisR, nato pa ponovno cisto sam :)

Vreme pa je bilo idelano, toplo in glih prava mera oblacnosti

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jaz tudi ravno nazaj prispel... bilo kar zanimivo.

najbolj sem klel novo postavitev gum v zadnjem levem ovinku... danes je timer pokazal 1.16.84

Postavitev gum na ciljni ravnini ne vpliva na čase (preizkušeno)!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek bil tam (prvič, zato sem rabil kar nekaj pomoči, da sem prišel do piste) in vse zaprto, zaklenjeno, nikjer nobenega. Počakal kako urco (si privoščil malico in peš ogledal prizorišče), vmes prpeljal še en na cbrki (na hitro obrnil). No potem sem se odločil da grem na morje...

A ima kdo kak urnik, kdaj se pista odpre (da nisem bil prehiter mogoče - 10 zjutro je bla ura)? Žal nisem imel cifre da bi šefa poklical.

No jutri grem spet srečo preizkusit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi ko smo mi prisli dol, je blo vse zaprto. Poklical sefa in je prisel odpret (oz. njegov sin ali pomagac, pojma nimam kaj je :D )

Tako da vedno mej shranjeno tel. st. in ko si doli, poklici...drgac bos se dolgo cakal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postavitev gum na ciljni ravnini ne vpliva na čase (preizkušeno)!!!

Potrjujem Blaževo trditev... preverjeno se kljub tej postavitvi čas lahko občutno izboljša... ;) Samo več gasa je treba dati... :whistle:

A ima kdo kak urnik, kdaj se pista odpre (da nisem bil prehiter mogoče - 10 zjutro je bla ura)? Žal nisem imel cifre da bi šefa poklical.

10:00 je prezgodaj, če ne pokličeš. Drugače odpre (če je kdo) okoli 11:00, za druge čase moraš VEDNO OBVEZNO poklicati. No, vsaka šola nekaj stane.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postavitev gum na ciljni ravnini ne vpliva na čase (preizkušeno)!!!

ja pri meni vpliva... (preizkušeno)!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pri meni vpliva... (preizkušeno)!!!

Se pridružujem....k men bližina gum ni prov nč simpatična :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pri meni vpliva... (preizkušeno)!!!

Se pridružujem....k men bližina gum ni prov nč simpatična

Torej vaju zaj*bava psiha... ;) Nista edina, ampak to se da odpraviti.... :grim V glavo si je treba vbiti, da gum ni, pa bo šlo... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gum nebi bilo bi lahko tisti del hitreje peljal... to je isto kot bi mi rekel zamiži pred zagrebškim na grobniku.

meni je pomembno predvsem to da "če" nardim napako in odletim preveč ven oz v tiste bedaste gume, nebi rad zaradi tega trpel poškodb in razbitega motorja

in ja zaradi tega peljem tisti del počasneje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hudooo luštne fotke :) ..... AnA ..... čisto stilsko ujemanje z Zebro :OK:

drugič se še jest namalam ;) na čevapih :grim .... včeraj sem lohka sam ležala in stokala (virozapress :) )

Ma ja... bogi Zebri niso dal dihat... ni blo druge kot da jo mal na izi sprehodim, da mal zadiha! Pa še paševa skup ja! :rolleyes:

Hvala za fotko, pričakujem še ostale na CD-ju recimo!

LP, Ana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pizzeria "Toni" u N. Marofu...

Bojan hvala ti puno. Pica je bila vrlo dobra, pa i pivo.

Sretno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojan hvala ti puno. Pica je bila vrlo dobra, pa i pivo.

Sretno!

rok..si se ti s cb1300 vozil na marofu?

in če ja povej kako je bilo..me ima da bi tudi sam poizkusil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil prvič doli in oddelal 4ure na pisti - sam čisto nobenega ni blo doli. Škoda, da ni blo koga, da bi mi pokazal kako se gre po kolenu (namreč ni mi uspeli podrsati niti enkrat). Asfalt je super in se mi je zdelo, da guma drži (Pirelli Diablo Strada), zato sem se spustil z malo večjo hitrostjo v ovinke in tako prvič tudi prišel do roba gume zadaj (prej sem imel debeli centimeter nič kaj obrabljenega po robovih) in do indikatorjev spredaj (po cesti pridem do ene 2 centimetra do roba). No sem pa do tačk pršu - te so kar pogosto drsale.

Vreme mi je bilo naklonjeno, oblačno z rahlim vetrom, tako da mi ni bilo vroče. No 1x je samo za 5 minutk popadal dež, samo v 10minutah je blo spet vse suho - sem vsaj pavzico naredu.

Če se splača, no kaj vem, glede na to, da sem pršu dol z idejo, da se naučim po kolenu pelat, sem malo razočaran + to da sem moral naredit 250km v eno smer, da sem samo dol pršu je naslednji obisk vprašljiv. Mogoče 1x letno, tako da malo potreniraš ovinke. Sedaj tudi vem, zakaj se s prikolicami dol vozte :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil prvič doli in oddelal 4ure na pisti - sam čisto nobenega ni blo doli. Škoda, da ni blo koga, da bi mi pokazal kako se...

Če so ti tace drsale si bil dosti nagnjen za kolenčkanje. Verjetno se nisi dosti presedel in porinil kolena navzven. Probaj tudi v Krškem na Racelandu če ti je blizje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko prideš kar 6.7. na Raceland to je to nedeljo, ti bomo z veseljem dali kakšen napotek :) Če nagneš do roba in tac, ni hudič, da te ne bomo navadili še kolena podrsat :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil prvič doli in oddelal 4ure na pisti - sam čisto nobenega ni blo doli. Škoda, da ni blo koga, da bi mi pokazal kako se gre...

Če te kj tolaži (je pa res d sm pernatega spola in baje pr naši sorti to traja dlje :whistle: ), jz sm hodila skor eno celo sezono dol, d sm prvič podrsala s koleni. Problem je bil v tem, da sem sicer zlezla dost dol, pa tud krake mam dolge še pa še, samo sem koleno namesto vstran tiščala naprej. Je pa vse drugo (splokh pr Fazerki) že šlajsalo po tleh,kolen pa ne pa ne. Pol mi je pa mojster Gody01 opravil z mano en suhi trening (motor na tačko, pa pravilno lezenje dol....) in naslednji obisk je samo od sebe šlo na koleno, sicer na začetku sm praskice, zdj pa ne morem več nehat stružit, ni važn al je kolen, al auspuh :slap: ....sama škoda :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kaj za to soboto, če je fraj steza...?

Driiing-driiing :rolleyes: , cifra je nekje v bližini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

tale sobota tud mene zanima... ker vreme bo, kot kaže napoved, idealno... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Driiing-driiing :rolleyes: , cifra je nekje v bližini

...sem imel namen poklicat..., sem pa mislil, da ima že kdo kakšo frišno informacijo...

je pa res,da sem se nabrusu da grem zdaj v soboto, če bo le fraj.... enkrat sem bil samo na ogledu...in gledal suzuki-a, kako muči svojo zverino... :worship:

upam le na vreme, da ne bo sprememb... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!