Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Hola!

tale sobota tud mene zanima... ker vreme bo, kot kaže napoved, idealno... :)

Njah..namakam noge v morju. Bi med tednom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja... bogi Zebri niso dal dihat... ni blo druge kot da jo mal na izi sprehodim, da mal zadiha! Pa še paševa skup ja! :rolleyes:

Hvala za fotko, pričakujem še ostale na CD-ju recimo!

LP, Ana

CD zapečen....sam še dobit se je treba :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel pa ta petek dol, sm klical je frej......gre še kdo?

No najprej morm najdt kje je hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ni tolk lušno če deklc poraziraš..

bom kar Suzukija peljal spet

Mal men nagneš pa je. Če maš pa športn motor, pa res ne vem zakaj bi sploh s 250 kilsko kravo na dirkališče hodu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal men nagneš pa je. Če maš pa športn motor, pa res ne vem zakaj bi sploh s 250 kilsko kravo na dirkališče hodu.

prav zaradi firbca..hmm..ene stare drsnike na deklce zmontirat..da ne bomo sam kolenčkal ampak zraven še malo z agregatom po tleh čohali..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav zaradi firbca..hmm..ene stare drsnike na deklce zmontirat..da ne bomo sam kolenčkal ampak zraven še malo z agregatom po tleh čohali..

Se mi zdi, da se s čim drugim še čoha potleh kot samo z agregatom ob tvojem stilu vožnje :whistle: . CB mi je deloval, da je nekako

višje nastavljen, da ne gre prec brusit ob naklonu :hmm: sm se motil :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da se s čim drugim še čoha potleh kot samo z agregatom ob tvojem stilu vožnje :whistle: . CB mi je deloval, da je nekako

višje nastavljen, da ne gre prec brusit ob naklonu :hmm: sm se motil :slap: .

širina ga jebe..pa to da se tolk dobr pelje da se ga da tolk nagnt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

širina ga jebe..pa to da se tolk dobr pelje da se ga da tolk nagnt :whistle:

:worship: :worship: meni se še vedno po cb kolca.....v desno se ga da bolj nagnt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....v desno se ga da bolj nagnt :whistle:

V bistvu ne: so na obeh straneh isto visoko stopalke. Da poravsaš z deklcem se mora brez distančnika + že zravsana stopalka gor dvignt.

... CB mi je deloval, da je nekako višje nastavljen, da ne gre prec brusit ob naklonu :hmm: sm se motil :slap: .

Ne brusi prec ob naklonu.

Ma probite, pa bote vidl, ane.

LP

Popravljeno . Popravil Rok1679
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ve kaj se dogaja v pondelk? Al pa koga morem kontaktirat da preverem če se bo dal z motorjem gor zapelat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ve kaj se dogaja v pondelk? Al pa koga morem kontaktirat da preverem če se bo dal z motorjem gor zapelat?

v ponedeljek 14.7. gre nekaj bistričanov in še kdo verjetno dol. razmišljam da bi prestavil odhod na morje za 1 dan in šel tudi jaz ampak samo če ne bo 30+ stopinj ampak napoved je čudna, nedelja 32 stopinj, ponedeljek 21 brez dežja ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi šu raj v pondelk, zaradi ne-gužve, če bo še kej slovencev pa tolk bolš :)

Guzva .... kaj je to??! :whistle:

Jaz sem bil v nedeljo dopoldan in ni bilo žive duše. Čisto sam sem se gonil po pisti. Res pa je da nisem zdržal več kot tri izhode. Vročina me je skoraj ubila. Po končanem tretjem izhodu sem dobesedno lovil luft ko sem stopil z motorja. Moral sem hitro sneti čelado saj sem se počutil kot da se "utapljam" in lovim sapo. Pa tudi vožnja po progi ni bila nek užitek saj me je vročina tako dajala da se nisem sploh mogel skoncentrirat. Delal sem same napake. Tako da sem lepo pospravil laptimer in se raje odpeljal domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo v petek na Marofu? Jaz in Biker77 prideva mal gume z Grobnika spucat. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!