Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

A bo kdo v petek na Marofu? Jaz in Biker77 prideva mal gume z Grobnika spucat. :whistle:

Bom probal pridet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo drug teden dol? Med tednom... Gregs, biker77, mojgap, Dex, Triler mejbi :hmm:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo drug teden dol? Med tednom... Gregs, biker77, mojgap, Dex, Triler mejbi :hmm:

Lp Burnout

a veš kje je še drug teden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo drug teden dol? Med tednom... Gregs, biker77, mojgap, Dex, Triler mejbi :hmm:

Lp Burnout

Jst bi šu sam je problem transporta. Rabm enga k bo pelu al pa enga k bo dal pol zravn za kombi :D Bemti je jeba če človk nima avta za prikolco vlačt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej nekako je pr meni podoben problem, se pa lahko zmenmo pa vsak pol prispeva za kombi :)

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo drug teden dol? Med tednom... Gregs...

Drugi petek se obeta karavana spucat gume s Pannonije na Marof.... ;) Te bom imel malo v mislih... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo v petek na Marofu? Jaz in Biker77 prideva mal gume z Grobnika spucat. :whistle:

Imata še kaj prostora v kombiju?

Na kateri mejni prehod gresta?

Kako se obnesejo na Marofu Dunlop Qualifier RR?

Moje so po levi strani malo bolj pobrane, pa bi jih obrnil.

Na Mobikrogu se mi je to lepo obneslo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imata še kaj prostora v kombiju?

Na kateri mejni prehod gresta?

Kako se obnesejo na Marofu Dunlop Qualifier RR?

Moje so po levi strani malo bolj pobrane, pa bi jih obrnil.

Na Mobikrogu se mi je to lepo obneslo. :whistle:

ne bo nič narobe če to narediš..

prostora v kombiju je pa glih za 2 mopeda in opremo..žal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo pripravljen dat kak praktičen nasvet glede kolenčkanja, bi prišel tudi jaz jutri (petek) dol - sicer malo pozneje ob kake 13ih (morem prej avto pelat na servis).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo pripravljen dat kak praktičen nasvet glede kolenčkanja, bi prišel tudi jaz jutri (petek) dol - sicer malo pozneje ob kake 13ih (morem prej avto pelat na servis).

Ti kr prid, kakšno "modro" boš že slišal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi petek se obeta karavana spucat gume s Pannonije na Marof.... ;) Te bom imel malo v mislih... :whistle:

Hmmm... very interesantno :D Dej če se bo kaj več vedelo par dni prej mi prosim javi. Da si bom lahko uštimal frej na šihtu :)

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... very interesantno Dej če se bo kaj več vedelo par dni prej mi prosim javi. Da si bom lahko uštimal frej na šihtu

Mi gremo gotovo, samo od vremena je odvisno. Lahko da bo kakšen drug dan, ampak vsem najbolj odgovarja petek... se slišimo.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da lahko pridem, pa tudi upam da bojo slajke gor :whistle:

Zakaj vas večina govori SLAJK, če je SLICK - SLIK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Valetski,

to najbrž pride od (Lojzeta) Slaka... :lol1:

(pa hvala mojster, končno še en ki je opazil :rolleyes: )

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Valetski,

to najbrž pride od (Lojzeta) Slaka... :lol1:

Ali pa jih v osnovni šoli "tršica" ni pravilno naučila :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj vas večina govori SLAJK, če je SLICK - SLIK?

Pravilno naj bi bilo tekmovalne pnevmatike brez profila sam, če se pol že uporablja tujko SLICK pol tut napište da vozite MOTORBIKE in ne motor B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako cilj moto sezone 2008 je dosežen. Nauču sem se vozit na koleno in najprej je šlo v levi ovinek, po pavzi in naslednjih nekaj krogih pa še v desni ovinek. Hvala kolegu iz NM, ki mi je pokazal kako to gre in dal zagon, da se spustim v to :worship: Gre pa na koleno tudi z ST gumami (Diablo Strada), pa tudi nekega občutka, da bi zdrsnilo nisem imel - so pa tudi zato hitrosti tolk manjše od ostalih.

Ker sem bil najpočasnejši na stezi upam, da nisem preveč motil ostalih :whistle: Drugo leto mogoče še kdaj...

Je pa blo vroče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@crusti

Meni zagotovo ne, ker sploh nisem videl, da ste karkoli popravljali. :unsure:

Mogoče mojgap ali biker77...

Poliestri so še povsem uporabni, edino "deklc" in tačka sta malo zaznamovana zaradi bližnjega srečanja z asfaltom.

Drugače je pa bil danes odličen vroooooč dan. Še dobro, da je malo pihalo.

Tudi tvoja pripomba, da bi bilo potrebno voziti tudi s 1. brzino je bila fenomenalna. Ko sem jaz to probal, se je pa začelo dodatno veselje. Šele potem mi je bilo jasno, zakaj mi na izhodih iz ovinkov biker77 in mojgap tako bežita. :naughty:

Glede na to, da sem prvič na Novem marofu poskusil vožjo po progi, sem zelo zadovoljen na koncu dneva, saj sem bil na začetku malo zaskrbljen zaradi neravnin na določenih ovinkih. Ko sem se jih navadil, so postale prav zabavne, razen v dveh primerih, ko se je travnik nesramno približal mojim gumam. :eek:

Za vse, ki še niste sprobali voziti s 1. prestavo, vam predlagam, da to čim prej poskusite. Zabava zagotovljena, še posebej, če imate prestavno razmerje tako, da morate na koncu krajših ravninic že prestavljati v 2. kot moram jaz, saj drugače blokada protestira tudi debelo sekundo, pred zaviranjem. :OK:

Hvala tudi tebi biker77, da si mi pokazal linije. Nekaj sem jih, kot si verjetno že sam opazil, prav posrečeno zgrešil. :D

Popravljeno . Popravil SONCE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu se morm pa jest zahvalt za današji "remont" po padcu? :hmm:

post-368-1215802387_thumb.jpg

biker77 B) in mojgap B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!