Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Wauuuu :eek: ...kter ovink pa je tole, d ga tkole zalagata. :worship: .....packi k me tkole dražte :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi levi od tapočasnih.

Drugač pa super dan. Na pisti se nas je vozilo max. 6, večinoma pa samo po dva. Padali tudi najboljši časi. Moj 1.14.88, ki pa je proti času Bikerja77 prav počasen (bo sam povedu, da mu ne bom kakšnih stotink dodal).

Še posebej bi se zahvalil fotografinji Nagayi, ki je poskrbela, da še na sliki zgledava hitra. Profesionalno poslikano. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke za nov PB....cajte mate take, d se lohk sm skrijem :alien1: ...se priporočam za kake inštrukcije kako prlezt od srednje žalosti do sm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ostale fotke via prevezave tule

A se tebe, da najet oz podkupt za foto sešne na NM :whistle: ?

very nice :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke za nov PB....cajte mate take, d se lohk sm skrijem :alien1: ...se priporočam za kake inštrukcije kako prlezt od srednje žalosti do sm :naughty:

Notranji del vozi čim več s 1. prestavo (seveda do konca :naughty: ).

Jaz sem to izvedel šele popoldan in garantiram ti, da je veliiiiko izboljšanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@crusty ni panike..sej prov ne vem kaj nismo zrihtal..

Kar se tiče prve prestave v notranjem delu..jaz jo vozim ker imam originalno vse na motorju razen plastik in izpuha. Mislim pa da bi bilo vseeno bolje skrajšat prestavno razmerje in voziti 2. in 3. prestavo kot ima to urejeno @mojgap..no imam še nekaj malega rezerve..

Drugače pa časi so bli večinoma okoli 1.14, najboljši pa 1.13.36..pa moram rečt da sem kar zadovoljen..

No moja najdražja je naredila cel kup odličnih slik..niti nisem podvomil da ne bi bile..drugič je treba še mal karjolo spucat..

Fin dan, se še kej oglasim(o)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Notranji del vozi čim več s 1. prestavo (seveda do konca :naughty: ).

Jaz sem to izvedel šele popoldan in garantiram ti, da je veliiiiko izboljšanje.

Kokr sm seznanjena ma naša podganca skrajšano prestavno razmerje in se mi tole s 1. ne zdi glih pametno :hmm: , ampak kar se mehanke tiče nimam blage veze (baba pač :blush: ).,,,še kj druzga treba d leti k sneta skira verjetn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud vozim 2 in 3 prestavo ampak mam zelo skrajšano prestavno raz., ki pa je na RSV tovarniško čist predolgo. Se mi pa zdi, da če voziš 1 in 2 prestavo moraš imeti zelo razvit občutek za dodajanje gasa, sicer se hitr kej neljubega zna zgodit. Tko da vse čestitke Bikerju77, pa še sliš se dobr :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud vozim 2 in 3 prestavo ampak mam zelo skrajšano prestavno raz., ki pa je na RSV tovarniško čist predolgo. Se mi pa zdi, da če voziš 1 in 2 prestavo moraš imeti zelo razvit občutek za dodajanje gasa, sicer se hitr kej neljubega zna zgodit. Tko da vse čestitke Bikerju77, pa še sliš se dobr :naughty:

Čestitke tebi..ker Mille se pač na tako zaprtih delih ne znajde tako dobro kot na dolgih ovinkih..vsaj kolikor sem sam sprobal..tako da kapo dol a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem čestitke za PB-je in podobno... sploh je lepo slišat nekaj besed o "milki" :D

Upam da se drug teden vidimo :D.....

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta čestitke za res dobre čase, me bo sram it na Marof z vama ker sta tako hitra :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta čestitke za res dobre čase, me bo sram it na Marof z vama ker sta tako hitra :D

Eh kaj bi te blo sram, sej nismo zato tam, dobiš kakšen nasvet al pa dva pa boš tud ti kr hitr tam nekje okol teh časov. Zdej si se tud motorčka že kr lepo navadil, ostalo je pa sam vaja. Smisel za to pa itak imaš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@crusty ni panike..sej prov ne vem kaj nismo zrihtal..

Kar se tiče prve prestave v notranjem delu..jaz jo vozim ker imam originalno vse na motorju razen plastik in izpuha. Mislim pa da bi bilo vseeno bolje skrajšat prestavno razmerje in voziti 2. in 3. prestavo kot ima to urejeno @mojgap..no imam še nekaj malega rezerve..

Drugače pa časi so bli večinoma okoli 1.14, najboljši pa 1.13.36..pa moram rečt da sem kar zadovoljen..

No moja najdražja je naredila cel kup odličnih slik..niti nisem podvomil da ne bi bile..drugič je treba še mal karjolo spucat..

Fin dan, se še kej oglasim(o)..

Huudo ni kaj, kje sm pol še jaz z 1.17..... :(

Drug teden v četrtek je frej Grobnik gresta dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huudo ni kaj, kje sm pol še jaz z 1.17..... :(

Drug teden v četrtek je frej Grobnik gresta dol?

ene 99% je da prideva malo pogledat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dve najini z včerajšnjega Marofa, še dobr, da je yamaha slikana z desne, leva stran je bolj boga :(

post-8560-1215872770_thumb.jpg

post-8560-1215872796_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijemo enkrat konc julija spet malo pogledat, edino sem v dilemi al bi te qualifirke prišo do konca ponucat, al bi nove bt 002 gor dal, pa malo izboljševal cajte, ker s qualifirkami jih bom bom bolj težko glede na to kake so hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijemo enkrat konc julija spet malo pogledat, edino sem v dilemi al bi te qualifirke prišo do konca ponucat, al bi nove bt 002 gor dal, pa malo izboljševal cajte, ker s qualifirkami jih bom bom bolj težko glede na to kake so hehe

Odgovor je samo en: daj nove gume... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za obiskovalce marofa: s kerimi gumami največ vozite oz. kere so po vašem mnenju najbolj primerne za marof? Do zdaj sem na marofu vozil le z navadnimi qualifiercami, pa se mi zdi da se niso obnesle najboljše. Sem ravno pred menjavo pa nameravam večkrat na marof, zato sprašujem...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za obiskovalce marofa: s kerimi gumami največ vozite oz. kere so po vašem mnenju najbolj primerne za marof? Do zdaj sem na marofu vozil le z navadnimi qualifiercami, pa se mi zdi da se niso obnesle najboljše. Sem ravno pred menjavo pa nameravam večkrat na marof, zato sprašujem...

LP

meni se zdijo d209 gp racer dobra izbira..spredaj soft, zadaj medium

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za obiskovalce marofa: s kerimi gumami največ vozite oz. kere so po vašem mnenju najbolj primerne za marof? Do zdaj sem na marofu vozil le z navadnimi qualifiercami, pa se mi zdi da se niso obnesle najboljše. Sem ravno pred menjavo pa nameravam večkrat na marof, zato sprašujem...

LP

Hola!

eno možnost ti je povedal biker77, druga možnost so BT002, spredaj Type 3, zadaj Type 2, meni so se odlično obnesle :worship: (tudi na cesti)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

sicer pa vreme za tale petek zaenkrat bolj švoh zgleda :(

post-163-1215978824_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdijo d209 gp racer dobra izbira..spredaj soft, zadaj medium

Hola!

eno možnost ti je povedal biker77, druga možnost so BT002, spredaj Type 3, zadaj Type 2, meni so se odlično obnesle :worship: (tudi na cesti)

Hvala vama za odgovora, bom premislil malo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor je samo en: daj nove gume... ;)

ok :OK:

Vprašanje za obiskovalce marofa: s kerimi gumami največ vozite oz. kere so po vašem mnenju najbolj primerne za marof? Do zdaj sem na marofu vozil le z navadnimi qualifiercami, pa se mi zdi da se niso obnesle najboljše. Sem ravno pred menjavo pa nameravam večkrat na marof, zato sprašujem...

LP

jaz sem tud vozo zaj dvakrat z qualifier in mi tud niso ble všeč, sploh ko je blo malo vroče so se skor že stopile, nameravam pa dat zdaj gor bt002 srednja trdota, verjetno bo razlika očitna, vsaj po izkušnjah drugih sodeč...

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!