Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

alo nejko jaz mam namen 25 julija it na marof, ko se vrnem z morja.. seveda če bo vreme kolko tolko ok.. gremo skupaj takrat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo nejko jaz mam namen 25 julija it na marof, ko se vrnem z morja.. seveda če bo vreme kolko tolko ok.. gremo skupaj takrat?

jaz sem za, itak sem takrat enkrat planiral odhod na marof, do takrat pač morn obut motor v nove gume pa šibamo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za obiskovalce marofa: s kerimi gumami največ vozite oz. kere so po vašem mnenju najbolj primerne za marof? Do zdaj sem na marofu vozil le z navadnimi qualifiercami, pa se mi zdi da se niso obnesle najboljše. Sem ravno pred menjavo pa nameravam večkrat na marof, zato sprašujem...

LP

Jaz sem bil prvič v petek na Marofu in sem imel Qualifier RR. Zadnjo sem imel obrnjeno narobe, temperatura zraka pa je bila preko 30.

Meni je le enkrat čisto malo zdrsnil motor in to po moji veliki napaki, ko sem resnično delal neumnosti. :naughty: Vse ostale napake, ki sem jih delal skozi ves dan, pa so mi gume zelo uspešno reševale. :OK:

Za moj način vožnje je bil oprijem povsem zadovoljiv. Tudi zadnjo rundo, ko je bilo najbolj vroče in sem vozil s 1. prestavo in s tem močneje obremenjeval gume. :OK:

Vsi, ki smo se vozili v petek na Marofu smo imeli različne gume, pa smo se po mojem mnenju z vsemi gumami vsi lepo peljali. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil prvič v petek na Marofu in sem imel Qualifier RR. Zadnjo sem imel obrnjeno narobe, temperatura zraka pa je bila preko 30.

Meni je le enkrat čisto malo zdrsnil motor in to po moji veliki napaki, ko sem resnično delal neumnosti. :naughty: Vse ostale napake, ki sem jih delal skozi ves dan, pa so mi gume zelo uspešno reševale. :OK:

Za moj način vožnje je bil oprijem povsem zadovoljiv. Tudi zadnjo rundo, ko je bilo najbolj vroče in sem vozil s 1. prestavo in s tem močneje obremenjeval gume. :OK:

Vsi, ki smo se vozili v petek na Marofu smo imeli različne gume, pa smo se po mojem mnenju z vsemi gumami vsi lepo peljali. :yes:

Matr zdele smo v eni v Kamniku šele štrom dobil po 24 urah, uf je blo včeraj norooo, sm mislu,da bo treba že moped prvezat k kravo, da ga ne odpihne!!!!

Kar se pa gum tiče je bla pa moja zadnja absolutno pretrda, je k nova, sva cel dan mal slajdala na koncu pa kr "malo bolj do tal" :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

sicer pa vreme za tale petek zaenkrat bolj švoh zgleda :(

Je pa zato za soboto napovedanih idiličnih 25 stopinj. :)

Pridem, če mi do sobote uspe na novo obuti svojega korenjaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za obiskovalce marofa: s kerimi gumami največ vozite oz. kere so po vašem mnenju najbolj primerne za marof? Do zdaj sem na marofu vozil le z navadnimi qualifiercami, pa se mi zdi da se niso obnesle najboljše. Sem ravno pred menjavo pa nameravam večkrat na marof, zato sprašujem...

Tudi Continental Race Attack delajo čase pod 1:15, Pirelli Superbike pa pod 1:13... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil prvič v petek na Marofu in sem imel Qualifier RR. Zadnjo sem imel obrnjeno narobe, temperatura zraka pa je bila preko 30.

Meni je le enkrat čisto malo zdrsnil motor in to po moji veliki napaki, ko sem resnično delal neumnosti. Vse ostale napake, ki sem jih delal skozi ves dan, pa so mi gume zelo uspešno reševale.

Za moj način vožnje je bil oprijem povsem zadovoljiv. Tudi zadnjo rundo, ko je bilo najbolj vroče in sem vozil s 1. prestavo in s tem močneje obremenjeval gume.

Vsi, ki smo se vozili v petek na Marofu smo imeli različne gume, pa smo se po mojem mnenju z vsemi gumami vsi lepo peljali.

Če govoriš o zdrsavanju, moraš govoriti še o času. Ker z eno gumo se 1:17 pelješ brez težav, nič ne drsi, vse je lepo, potem pa poskušaš postaviti 1:15, pa že začne drseti, pri 1:13 te pa strese. Ti govorim iz lastnih izkušenj, ko bolj ko greš proti vrhu, je vsaka sekunda toliko bolj občutljiva za drsenje gum. Seveda, tudi voznik ima veliko pri tem, vendar če gledaš istega voznika z boljšanjem časa, boš videl, da je ena guma za en čas super, dve sekundi bolje je pa drsenje. Samo toliko v razmislek... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa vreme za tale petek zaenkrat bolj švoh zgleda

Jaz na žalost že odstopam iz dveh vzrokov... gremo pa drugi teden... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola dečva,

en mal (pri meni) vpliva npr to, da je urnik piste uradno od 9 - 19, odklenit pridejo pa ob 11 uri - če jih pokličeš, seveda :whistle: ... pa da je bil nekoč celodnevni zakup 500 € in je bilo velikokrat zakupljeno-polno, zdej je pa 1500 € in je večinoma prazno... itd, kot je povedal Frips...

hja, 500 je bla pač akcijska cena ... ta 1500 je pa za taprave kerlce :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če govoriš o zdrsavanju, moraš govoriti še o času. Ker z eno gumo se 1:17 pelješ brez težav, nič ne drsi, vse je lepo, potem pa poskušaš postaviti 1:15, pa že začne drseti, pri 1:13 te pa strese. Ti govorim iz lastnih izkušenj, ko bolj ko greš proti vrhu, je vsaka sekunda toliko bolj občutljiva za drsenje gum. Seveda, tudi voznik ima veliko pri tem, vendar če gledaš istega voznika z boljšanjem časa, boš videl, da je ena guma za en čas super, dve sekundi bolje je pa drsenje. Samo toliko v razmislek... ;)

S tem se pa popolnoma strinjam.

Kakšen čas sem imel jaz, nimam pojma. Nekje pod 2 minute je bil zagotovo. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

vremena Kranjcem se jasnijo... morda pa bo kaj naslednji teden :naughty:

post-163-1216905110_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

vremena Kranjcem se jasnijo... morda pa bo kaj naslednji teden :naughty:

Mi se pripravljamo za napad v soboto. Bladzo že gume greje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

vremena Kranjcem se jasnijo... morda pa bo kaj naslednji teden :naughty:

Ja, služba bo definitivno :yes: , sončniki :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom šel enkrat naslednji teden..med tednom..najbrž bo en plac frej v kombiju..

odvisno od vremena in mojega časa...ampak grem pa zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziher je že blo omenjeno, samo se mi ne da iskat.. kje v okolici mb bi se dalo sposodit prikolico?

Amigo na Teznu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej en lep pozdrav vsem na forumu!

Motosvet spremljam že od lanskega leta, ko sem kupil motor, že kar nekaj časa pa si želim sprobati stezo na Novem Marofu. Ker opažam, da je kar nekaj motosvetovcev in motosvetovk rednih obiskovalcev te piste in imate včasih še kakšen prostov v kombiju ali na prikolici, bi se vam z veseljem pridružil. Torej če kdo namerava prihodnji teden na Novi Marof in gre iz Ljubljane ali okolice ter ima še prostor se priporočam. :)

LP, Andraž

Popravljeno . Popravil Sandow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi šu v naslednjih 14 dneh ... verjetno kar z motorjem dol ... če ma pa kdo plac na prkolci/kombiju/traktorju, pa tut z veseljem prisedem ...

Ker bo to moj prvi obisk, znam bit kr nevarna 'zalutala raketa' ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času smo spet krožili po Marofu. Zbrali smo se jaz, Loyo, DenisR, in prijatelja Simon in Borut.

Glede na to, da je nedelja nismo mogli verjet, da je bilo čisto prazno in to do 13,14h, ko je vletelo par lokalcev. Spet je bilo finofajn :yes:

Res je, da se pelat hitreje kljub tistim gumam, ki zapirajo vhod v ciljno ravnino in je šel čas dol za debelo sekundo na 1.13.01 :P

Drugače pa bo treba drugič it dol z več kondicije, ker marof je v tej vročini ubijalski :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se matrali v soboto :), do poldne sva bila z Rudetom sama

nato so prišli neki čudno Mariborčani na opoldansko siesto :whistle:

po kateri je sledilo poziranje na novi pridobitvi :naughty:

vmes se je na veliko debatiralo o majskih hroščih in rumenih marjeticah

post-698-1217231073_thumb.jpg

motorinčki so bili raje tiho

post-698-1217230898_thumb.jpg

post-698-1217231374_thumb.jpg

post-698-1217231473_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično mi je MS razmetal fotke :eek:

anyway na koncu je Danči prav milo gledal, Rude se je tudi nekam jezno držal, meni pa se je smejalo

post-698-1217232085_thumb.jpg

Gody thanx še enkrat za štender in grelce :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da je Gody dal nogo legendarnemu husotu? :eek:

Za probat bo.

Za kaj več pa po tisti:

Če bi si upal, če se ne bi bal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!