Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Kaj v nedeljo 10.8.08 je marof odprt za motorje (mislim, če je fraj)??

Pa kak je kaj z gužvo ob nedeljah,......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bilo časa za fotke. Ena za pokušino na kateri je naša fotografinja...

ostale prilepim v kratkem...

Prvo to da je fotka res lepa.

Drugo pa ja norija to bi enkrat rad dozveu, in kot voznik in kot sovoznik svaka cast obema :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj v nedeljo 10.8.08 je marof odprt za motorje (mislim, če je fraj)??

Pa kak je kaj z gužvo ob nedeljah,......

Hola mojster,

danes sem poklical lastnika in mi je povedal da je ta sobota in nedelja frej za motorje, tko da kar pogumno :)

gužve pa tud za vikend že dolgo ni bilo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

danes sem poklical lastnika in mi je povedal da je ta sobota in nedelja frej za motorje, tko da kar pogumno :)

gužve pa tud za vikend že dolgo ni bilo

če bo vreme ok, sem jaz v nedeljo doli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Včeraj sva bila tam s kolegom in sva mal gokard vozila . Bil pa je en Mariborčan s super moto , drugega pa ni bilo , vsaj od druge pa do tretje ure .

post-5346-1218348120_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili mi jučer...bila svega tri motora a vrjeme idealno... :worship: evo nekoliko fotki da vidite jučerašnje uvjete na stazi... :whistle: ostale fotografije na www.progressof.net

post-9094-1218356883_thumb.jpg

post-9094-1218356895_thumb.jpg

post-9094-1218356907_thumb.jpg

post-9094-1218356919_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojan, pa kaj ste vozili motokros ali kaj?! :lol1: Od kje je pa toliko trave na stezi? :hmm: Neurje?

:lol1: skoro pa motocross...a trava je ostala od košnje...odgovorni je nisu počistili s staze :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: skoro pa motocross...a trava je ostala od košnje...odgovorni je nisu počistili s staze :hmm:

Ja in tud do dons jim ni uspel :slap: , sm prot konc dneva smo jo že kr razpihal sami :whistle: .

Drugač pa vroče, fajn družba(sploh Mutika, končn sm mela mal ženske družbe :D , no sj vsi drugi ste bli tud fajn :yes: , sm decov :evilgrin: se človk kmal naveliča :evilgrin: ), fajn za jest (hvala D&G, d sta mi odstopla kotiček žara d sm ga okužla s svojim zelenjem :rolleyes: , povrnem naslednjič s pingvini :naughty: ), pistaško udejstvovanje pa....ah, kje so tisti časi, ki so včasih bili :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pol? se ne da več kak pameten cajt postavt al kako?

Eni so jih kr postavlal :worship: :worship: ...vidla Dančija k je nek veselo skakljal okol svojga tačrnega Cucukija :evilgrin: pol k je na laptimer pogledu :whistle: ....pa še ktermu se je verjetn vtrgalo. Drugi smo pa pač... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni so jih kr postavlal :worship: :worship: ...vidla Dančija k je nek veselo skakljal okol svojga tačrnega Cucukija :evilgrin: pol k je na laptimer pogledu :whistle: ....pa še ktermu se je verjetn vtrgalo. Drugi smo pa pač... :krneki:

No ja, 'pameten' cajt je relativna zadeva. Jaz sem vsekakor izboljšal svoj P.B., verjetno pa 1:18:23 ni v sferi 'pametnih' cajtov... ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

evo tud mene doma... ja, zaščitne gume so zdej precej na sredi postavljene - tako kot nekoč, točno na črti - in to vse do izvoza iz boksov (sorči, nimam slikce da bi jo dal gor ker mi je umrl fotič :( ) sem slišal mnenja da zdej to pobere 3 sekunde, ma se mi zdi pretirano, morda nekje polovico 3 sekund, morda 2/3 :hmm: sicer pa pridte odpelat, pa boste sami videli... no, tolk o tem

blo je krasno, vroče, veselo in zabavno, jagoda na vrhu smetance pa seveda imenitna družba :worship: 11 MSjevcev se nas je zbralo (nekaj od teh jih je prišlo samo pazit na nas :naughty: ), prišlo tud nekaj domorodcev, med njimi tud Marko :worship: pa smo se drajsali, med kart-pavzami pogovarjali, jedli SNjine :winkiss: dobrote... dokler se pozno popoldne ni odprla Gostiona kod Dančia s svojimi več kot odličnimi specialitetami z žara, še nekaj Heinekenov je pršlo pogledat (čeprav so se nekam hitro poslovili :unsure: ), pa je blo konec dneva ... še enkrat vsem hvala za prijetno družbo in se kmalu spet srečamo, glih tam :)

PS Lucky Slider, hitr kej slikc napopi semle!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, 2x isti post... res neki čudn dela tale forum zadnje čase...

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, zaščitne gume so zdej precej na sredi postavljene - tako kot nekoč, točno na črti - in to vse do izvoza iz boksov... sem slišal mnenja da zdej to pobere 3 sekunde, ma se mi zdi pretirano, morda nekje polovico 3 sekund, morda 2/3 :hmm: sicer pa pridte odpelat, pa boste sami videli... no, tolk o tem

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva1: :kva2: :slap: :slap: :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

evo tud mene doma... ja, zaščitne gume so zdej precej na sredi postavljene - tako kot nekoč, točno na črti - in to vse do izvoza iz boksov (sorči, nimam slikce da bi jo dal gor ker mi je umrl fotič :( ) sem slišal mnenja da zdej to pobere 3 sekunde, ma se mi zdi pretirano, morda nekje polovico 3 sekund, morda 2/3 :hmm: sicer pa pridte odpelat, pa boste sami videli... no, tolk o tem

jo

sicer verjetno ne bi smel jaz napisati ampak vseeno :whistle: V sredo je sva z Danijem kruzala po marofu (midva + 2 gokarda) jaz pac bol turisticno, Dani pa je sponal kot ponavadi. laptimer se mu je ustavil na neverjetnih 1:12:91 in to dva kroga zaporedoma razlike samo stotinka.

Torej gume na ciljani ravnini niso neki "progress blocker". Mogoce je celo bolj varno kot prej, ker sedaj mimo gum peljes zravnan in ne vec v polnem nagibu kot prej. Ocitno obstaja na marofu, se vec ovinkov, kjer lahko pridobi kaksna sekunda :evilgrin:

No jaz se moj cas vedno lahko preverjam na koledarju, ne potrebujem merilca na sekunde natancno :naughty:

lp loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moj najboljši čas je bil dosežen pri tako postavljenih gumah, oziroma tudi če so gume drugače ni potrebe prevoziti polne črte (itaq se pa čez polne črte ne sme :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

se globoko in ponižno opravičujem vsem prizadetim, namen posta sploh ni bil pritoževanje nad postavitvijo gum, saj je enaka kot je bila pred leti, ko smo prvič prišli na Marof - in je (vsaj meni) bolj všečna kot tista ful odprta varianta ki je bila vmes... koliko se komu zdi pista zdaj počasnejša (ali hitrejša) je pač stvar debate, ki se vedno sproži pri vsaki spremembi in tako je bilo tudi včeraj... dodam lahko le da mi je Marko (ki ima menda rekord Marofa s cestnim motorjem) včeraj povedal, da mu ni uspelo prit pod 1:11,8... eh, najbrž je imel samo slab dan :)

Daniju pa čestitke in kapo dol, hudo, hudo :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da še jaz nekaj napišem o včerajšnjem obisku marofa..

na pot smo se odpravili ob pol osmih zjutraj vendar ker se nekaj mora zakomplicirat smo v marof prispeli ob pol dvanajstih. imeli smo namreč 2 prikolici in žal je bila ena premajhna za 2 motorja. skratka, družba je bila prava, tudi gneče ni manjkalo. končni izid pa je bil 100km prevoženih na pisti in brez padca :D

pa še nekaj slik ;)

post-14818-1218439773_thumb.jpg

post-14818-1218439947_thumb.jpg

post-14818-1218439984_thumb.jpg

post-14818-1218440040_thumb.jpg

post-14818-1218440117_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!