Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Čisto praktično vprašanje: Koliko krogov / ur vožnje naredite maksimalno na Marofu in po koliko krogih se vam recimo pojavijo kakšne težave s pregrevanjem kakih standardnih (recimo brembo ali nissin, vendar ne top-model) zavor (pa v jeklenih pletenicah)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cca 100km vsega skupaj kar znese kakšnih 60 krogov, to je od oka kakšnih 8-10 izhodov (po kakšnih 10-15 minut), spet odvisno od kondicije. Ampak to je že kar celodnevni podvig zame.

Težav z zavorami ni.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek 15.8 je praznik.

Gre kdo na Marof?

Praznik tudi pri hrvatih, tko da zna bit gužva, ampak po drugi strani, kolikor berem, letos niti ob nedeljah ni panike, tako da mogoče pa je ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

se globoko in ponižno opravičujem vsem prizadetim, namen posta sploh ni bil pritoževanje nad postavitvijo gum, saj je enaka kot je bila pred leti, ko smo prvič prišli na Marof - in je (vsaj meni) bolj všečna kot tista ful odprta varianta ki je bila vmes... koliko se komu zdi pista zdaj počasnejša (ali hitrejša) je pač stvar debate, ki se vedno sproži pri vsaki spremembi in tako je bilo tudi včeraj...

eh, ni prizadetih, ce si mene mislil ;) tudi moj komentar je hotel povedati, ravno kar si sedaj napisal. Zadeva je stvar debate in okusa ali pa mogoce res spremembo obcutijo tisti, ki vse ostale ovinke prevozijo blizu optimuma, tako kot Marko ...

lpl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še moj prispevek k nedeljskemu preganjanju po Marofu: Fotke z Marofa Nekaj malega sem se z njimi že poigraval, vendar sem na tretjini obupal in vse uploadal. Ob priliki pa zadeve še malo obdelam.

Osebno sem zelo zadovoljen z izkupičkom. Dobro načeti novi drsniki in nobene praske na banditu. Čas? Nepomemben, pa vendar 1:28 na Godyjevem Samsungu baje niti ni tolk slabo zame, ki sem vsega drugič drsal po kolenu.

Tnx vsem za družbo in pa predvsem Godyju za nekaj izredno koristnih napotkov. Banditov štender ti bo večno hvaležen.

BTW, če obstaja še kje kakšna moja fotka (čist nov belo-rdeč Berik kombinezon), se priporočam.

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še moj prispevek k nedeljskemu preganjanju po Marofu: Fotke z Marofa

...

mislm grozn tole :eek: če bo šlo tko naprej, ti spoh ne bomo pustil več dirkat, skrili ključe in boš lahko samo še slikal :worship: una dva karta :slap: pa ene par slikc naše :winkiss: direkt za koledar 2009 :naughty: :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislu da so še bolj zaprli pa vidim da je isto kot prejšnjič..no naslednjič bo šlo bolje kot 1.13.04 :whistle: sm se že odloču..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele danes sem uspela "prlest" do te teme ... ja, v nedeljo je bilo res super! Še zame, ki sem zaradi mavca le zjala prodajala.

Družba imenitna, čisto vsi, ki smo se družili, frk, čamac, naša četica ... :worship: , vožnje super, fotografije so dokaz, vzdušje the best.

Pa še dva svoja stara prijatelja sem končno po dolgem cajtu spet videla, obljubim, ko bom spet vozna, pridrvim na kofe! :winkiss:

Ja in tud do dons jim ni uspel :slap: , sm prot konc dneva smo jo že kr razpihal sami :whistle: .

Drugač pa vroče, fajn družba(sploh Mutika, končn sm mela mal ženske družbe :D , no sj vsi drugi ste bli tud fajn :yes: , sm decov :evilgrin: se človk kmal naveliča :evilgrin: ), fajn za jest (hvala D&G, d sta mi odstopla kotiček žara d sm ga okužla s svojim zelenjem :rolleyes: , povrnem naslednjič s pingvini :naughty: ), pistaško udejstvovanje pa....ah, kje so tisti časi, ki so včasih bili :krneki: .

SharpNinja, enako! Res si fajn družba in verjamem, da bo še več priložnosti. Sploh, ko se bom sama začela preizkušat na pisti, uffff ... ko sem gledala tebe, sem resnično uživala, fantastičen stil imaš in kapo dol, dekle! Če bom kdaj vsaj četrtino tako peljala, kot pelješ ti, sem zmagala!

Bravo.

In hvala za kekse. Čeprav se tudi jaz že veselim pingvinov ... :whistle: :naughty: :winkiss: !

mislm grozn tole :eek: če bo šlo tko naprej, ti spoh ne bomo pustil več dirkat, skrili ključe in boš lahko samo še slikal :worship: una dva karta :slap: pa ene par slikc naše :winkiss: direkt za koledar 2009 :naughty: :OK:

Se strinjam! :worship:

Fotke so res dobre! Pa vendar, suzuki, na pisto ga kar pusti, saj je raztural, sploh, ko je "noter padu"!

Da ne govorim o Dančiju ... bravo za tvoj novi najboljši čas. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dodam lahko le da mi je Marko (ki ima menda rekord Marofa s cestnim motorjem) včeraj povedal, da mu ni uspelo prit pod 1:11,8... eh, najbrž je imel samo slab dan :)

Hvala za čestitke Suzuki!

Potemtakem ima rekord Marofa s cestnim motorjem rude! Slišal sem o najmanj 1.11.6x :hmm:

Popravljeno . Popravil Dani
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke Suzuki!

Potemtakem ima rekord Marofa s cestnim motorjem rude! Slišal sem o najmanj 1.11.6x :hmm:

Jaz razumem, da Markotu tokrat ni uspelo priti pod 1.11.8x, njegov najboljši čas pa je drugače nižji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz razumem, da Markotu tokrat ni uspelo priti pod 1.11.8x, njegov najboljši čas pa je drugače nižji...

1.11.00... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja, enako! Res si fajn družba in verjamem, da bo še več priložnosti. Sploh, ko se bom sama začela preizkušat na pisti, uffff ... ko sem gledala tebe, sem resnično uživala, fantastičen stil imaš in kapo dol, dekle! Če bom kdaj vsaj četrtino tako peljala, kot pelješ ti, sem zmagala!

Bravo.

In hvala za kekse. Čeprav se tudi jaz že veselim pingvinov ... :whistle: :naughty: :winkiss: !

Hvala Mutika, sm ne me tok hvalt, k mi bo nerodn, k tok dobra pa (še :? ) nism no :blush: . D bo tud tebe treba spravt na pisto pa itak ni dvoma, d bom mela vsaj družbo, k zdj so sami norci gor :evilgrin: . Prsežem, d brez pingotov ne pridem več na Marof :grrr ....k verjetn me itak neb spustil gor :unsure: .

Aja pa hvala Luckyu za fotke :worship: ...ProBike, a nis tud ti nek škljocal tm naokol :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Mutika, sm ne me tok hvalt, k mi bo nerodn, k tok dobra pa (še :? ) nism no :blush: . D bo tud tebe treba spravt na pisto pa itak ni dvoma, d bom mela vsaj družbo, k zdj so sami norci gor :evilgrin: . Prsežem, d brez pingotov ne pridem več na Marof :grrr ....k verjetn me itak neb spustil gor :unsure: .

Aja pa hvala Luckyu za fotke :worship: ...ProBike, a nis tud ti nek škljocal tm naokol :hmm:

...takrat me ni blo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mi smo se jucer malo kuhali...sve u svemu dobra ekipa i super druzenje :worship: ...evo nekoliko fotki od jucer, a ostale uskoro na stranici...

post-9094-1218897105_thumb.jpg

post-9094-1218897124_thumb.jpg

post-9094-1218897138_thumb.jpg

post-9094-1218897151_thumb.jpg

post-9094-1218897163_thumb.jpg

post-9094-1218897175_thumb.jpg

post-9094-1218897188_thumb.jpg

post-9094-1218897534_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster stiven6,

mislim da g.Rauš nima svojega HPja, najbrž še največ o tej pisti lahko izveš pri našem prijatelju PRObike Bojanu

sicer pa je najbolje da se pridružiš eni od jatic ki večkrat zahajamo tja, mene po ogledu dirke v Brnu še posebej močno vleče spet zajahat Seven of Nine, sem prepričan da SN :winkiss: prav tako :naughty: če bo vreme in če se mi pozdravijo na sončku hrustljavo popečene noge, bi znali it že konec tega tedna... keep in touch

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!