Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

...

ProBike, a nis tud ti nek škljocal tm naokol :hmm:

hehehe, a dans pa teb :winkiss: nagaja EMŠO?? (sorči, sm mogu :evilgrin: )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se vceraj odpeljali malo pogledat dol;ko smo prispeli, je bilo kar nekaj hrvaskih motorjev na pisti,ki so se nato zaradi padca in poskodbe prjatla hitro pobrali, tako je bila vec ali manj prazna pista;ostali so se trije z LJ tablicami in dva Hrvata;eden od teh se je na zalost zlozil ravno pred mano. pri izletu izven piste na travo je zabremzal in nato prevrgel motor nazaj na pisto. Na sreco samo materialna skoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se vceraj odpeljali malo pogledat dol;ko smo prispeli, je bilo kar nekaj hrvaskih motorjev na pisti,ki so se nato zaradi padca in poskodbe prjatla hitro pobrali, tako je bila vec ali manj prazna pista;ostali so se trije z LJ tablicami in dva Hrvata;eden od teh se je na zalost zlozil ravno pred mano. pri izletu izven piste na travo je zabremzal in nato prevrgel motor nazaj na pisto. Na sreco samo materialna skoda.

mogoče kako slikovno gradivo? :photo: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kdo odločen glede sob., ned.???? Suzuki,Bladzo, Gregs??? Vreme neki slabo kaže

Alo alo... Gregs ne gre ta vikend spljoh ne nič nix, ker ima druge obveznosti. Trenutno je v planu Pannonija, vendar če pade v vodo, potem pride takoj Marof na vrsto (v rodu 10 dni). Ampak najbrž med tednom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se društvo Maksi kaj odpravlja na Marof?

Kdo bi vedel... glede na letošnji proračun (beri = 0) bolj slabo kaže... mogoče pa bo kakšen obisk, vendar bo plačljiv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, 'pameten' cajt je relativna zadeva. Jaz sem vsekakor izboljšal svoj P.B., verjetno pa 1:18:23 ni v sferi 'pametnih' cajtov...

Čestitke!!! :yea1: Le tako naprej... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo je sva z Danijem kruzala po marofu (midva + 2 gokarda) jaz pac bol turisticno, Dani pa je sponal kot ponavadi. laptimer se mu je ustavil na neverjetnih 1:12:91 in to...

Čestitke tudi Daniju.... :worship: Respect... :grim Zdaj si pa resno odšel v drug univerzum... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke tudi Daniju.... :worship: Respect... :grim Zdaj si pa resno odšel v drug univerzum... ;)

Hvala, vbistvu sem peljal kot vedno le za najpočasnejše ovinke sem probal novo linijo. :P

evo..v soboto gremo dol pa če 5 litrov na kvadratni meter pade..

Nekomu se mudi rekorde postavljat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) dober teden nazaj sva s prijateljem bila in vozila!

za trening je dobro zavita!

dobro je za dobivat občutek na motorju! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj z dr. Racingom imela cel dan pisto samo zase :evilgrin:

Svetsko :D

... in jst nisem mogel it... aaaaaaaa... :headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!