Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Včeraj z dr. Racingom imela cel dan pisto samo zase :evilgrin:

Svetsko :D

kinki

... in jst nisem mogel it... aaaaaaaa... :headbang:

šment

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi marof danes:

1. Pot do tja popolnoma neproblematična, v bistvu kar prijetna saj so bile kolone v smeri Slovenije. Na Obrežju smo poklepetali s slovenskimi in hrvaškimi policisti/cariniki - prov face so..

2. Pista - zjutraj prazna, še malo hladen asfalt, ampak ni bilo problema. Prvi sešn je šlo komaj 1.14.xx (dolgo že nism na suzukiju sedel), drugi sešn pa 1.13.54. Obetajoč začetek dneva. Ki pa se je na žalost prvi desni ovinek tretjega sešna končal. Kolega na SM husqvarni je na hitro odneslo iz ovinka, sam sem se mu komaj izognil (ja vem varnostna razdalja), kar je rezultiralo v grdo zaviti nogi malo nad gležnjem.

3. Rešilec - pride najprej en, ki pa je bil že poln, tako da je osebje le hitro imobiliziralo nogo. Mimogrede, hvala možakarju iz MB s triumphom ki je Matica lepo pomiril. Nato pride drugi rešilec, fanta naložimo vanj, Mojco smo zadolžili za spremstvo, z Gašperjem pa sva vse skupaj popokala in pičila v Varaždin.

4. Bolnišnica - ki jo je dokaj težko najti, saj je v celem Varaždinu en samcat znak z velikim H. Vratar se ne pusti motiti, ker gleda OI, vendar le izvlečeva kje bi lahko bila HITNA POMOĆ. Nasvet - ne spraševat po urgenci ker vas bodo napotili na UROLOGIJO..

Prijazno osebje dela v nemogočih razmerah. Vsaj če primerjamo s podobnimi ustanovami pri nas. Maticu so kljub temu, da jih je prosil naj mu kombinezon in škorenj odrežejo le te "slekli", zraven pa povzročali neznosne bolečine. Še dobro da je navajen mojega mučenja na smučanju in je stisnil zobe. Po dvakratnem neuspešnem ravnanju "na živo" so mu v tretje le privoščili "spanje". Po vsem tem, "obljubah" da bi lahko bil operiran "ŽE" jutri in prošnjah njegovih staršev da ga poizkušamo odpeljati v Ljubljano, smo ga dobesedno stlačili v kombi in se poslovili. No, ne še čisto, saj smo prej morali nekje stakniti 340 kun, Evri niso dobri, za kartično poslovanje pa je pri njih SF, kakor tudi Coris in podobna zavarovanja.

5. Urgenca v LJ. - po eni uri čakanja je Matic bogatejši za dva vijaka ki bosta pomagala pri celenju špiralca, zraven pa so mu na hitro zašili še en strgan ligament.

6. Osebni rekord bo padel enkrat drugič, zahvala Gašperju in Mojci (Mojgap) za vso pomoč, pa se vidimo spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako ja, danes smo Marof in ob tem še Varaždin spoznali še z drugega zornega kota. Že cel dan se mi je dozdevalo, da me vse skupaj spominja na nekaj. A sem šele zdaj, ko je Biker77 vse skupaj lepo povzel v pisni obliki, dojela od kje je meni to znano. :slap: A se spominjate neke stare HR nadaljevanke "Smogovci"? To je bilo skoraj isto. Marsikateri današnji "kader" pa bi lahko uporabili v "Naši mali kliniki" .)

Šalo na stran. Vse skupaj res ni bila prijetna izkušnja. Zlasti za Matica. "Kapo dol" bi rekla glede njegove potrpežljivosti (v rešilcu se je pritoževal edino nad tem, da niso vklopili sirene in da ni pravega filinga). :worship:

Je pa na koncu koncev fajn občutek, ko veš, da si nekomu pomagal in mu vsaj malo olajšal grozljive trenutke v neznosnih bolečinah. :friend1: Matic drži se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak to me spominja na moj lanski zaključni oktoberski marof, čeprav tako hudo ni blo.

To se mu je zgodilo v supermoto škornjih?

Želim hitro okrevanje brez zapletov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak to me spominja na moj lanski zaključni oktoberski marof, čeprav tako hudo ni blo.

To se mu je zgodilo v supermoto škornjih?

Želim hitro okrevanje brez zapletov!

na žalost niso bili SM škornji..pa vseeno mislim da bistveno bolje ne bi bilo..pač splet dogodkov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz želim čimprejšne okrevanje. Jest se včeraj ponoči odločil, da danes ne bom reskiral v tem vremenu......gremo kak drug dan, morda celo med tednom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa ni bla ravn prijetna sobota :(

Prijetna res ni bila.

Ampak zdaj, ko je že vse mimo in v bistvu porihtano, mi je pa prav smešen, ko preberem Bikerjev post. :lol: Verjemte, res je bilo tako. Brez pretiravanja. Banalne situacije bi bile prav za posnet.

Maticu želim pa čimprejšnje okrevanje. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo se bo kdo furo, na Marofu?

mene bi zanimal kak dan med tednom bolj, za vikend je gužva

se zmenimo za kak dan med tednom ? sam je drag zakup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bi zanimal kak dan med tednom bolj, za vikend je gužva

se zmenimo za kak dan med tednom ? sam je drag zakup

Ma daj štuhec, ne govori neumnosti, no... ;) Saj nisi začetnik na Marofu, da take dezinformacije daješ.

Kot prvo, ob nedeljah zadnje čase ni gneče. Kot drugo, zakup med tednom in konec tedna je enak (razen če misliš ekskluzivni zakup cele steze): stane 200 kun oz. 27 eur. Eto. Zdaj pa sedi na moped in gasaaaaaaa... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma daj štuhec, ne govori neumnosti, no... ;) Saj nisi začetnik na Marofu, da take dezinformacije daješ.

Kot prvo, ob nedeljah zadnje čase ni gneče. Kot drugo, zakup med tednom in konec tedna je enak (razen če misliš ekskluzivni zakup cele steze): stane 200 kun oz. 27 eur. Eto. Zdaj pa sedi na moped in gasaaaaaaa... :P

Js se neb čist strinjala, zakup steze ekskluzivno stane 27 EUR/3 ure :naughty: usaj dons je blo tko :) pol pa tud ni blo hudga. Poleg mene in mojga sina, so se fural še 4 SM in pa vska čast mulček, ki veliko obeta . Stare je ene 8 let in vozi na karkoli ga postaviš - dobesedno, ker dol brez padca in brez pomoči tavelkih ne more. Mu manjka ene 30 cm na vsaki strani do tal :kva1: pele pav :OK: :OK: . Potem nama je uspel navdušit še enga tasvežga motorista za tole pisto, pride drugič s svojim mopedinom :OK: . Bilo je super :yea2: če bo sine tko nadaljevou se bo mogu kmau u stroške za nove drsnike dat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kdo jutri na Marofu? Da nebom spet sam fural... :P

Jaz bom danes skočil kaj dol. Moram ga malce razgibat . Nisem bil že kake tri tedne :(. Upam da se nas kaj nabere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Marof bi skočil v sredo pa me zanima ob kateri uri odpirajo pisto

hvala za odgovore

Če boš šel v sredo, bi šel jaz zraven. Sicer bi šel rajši v četrtek, ampak sreda bo tudi ok :). Nism pa še nikol tam bil, tak da bi blo fajn če se lahk pridružim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil spet en dober dan na Marofu - ni bilo prevroče tako da se je dalo kar dolgo zdrzat na pisti. Je bilo pa kar dosti naših doli. Presenetljivo sem letos prvič doživel, da je bilo toliko folka tam..... no še dobro da so bili samo opazovalci tako da na pisti ni bilo skoraj nič motorjev :) Bila je ena skupinica s celjskimi registracijami in mogoče bodo oni pokazali kaj slikic.

Drugače pa so časi bili blizu PB... je pa navadna "qualifierka" začela kazat slabosti. Je kar dostikrat odnašalo zadek. No mogoče je bil kriv pritisk. Žal kakega mojstra ni bilo, ki bi mi vedel svetovati.

Upam še na kak takšen dan letos, da ne bo zima prehitro pokazala zobe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš šel v sredo, bi šel jaz zraven. Sicer bi šel rajši v četrtek, ampak sreda bo tudi ok :). Nism pa še nikol tam bil, tak da bi blo fajn če se lahk pridružim.

V sredo grem dol, vreme bo zgleda ok, se vidimo?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Marof bi skočil v sredo pa me zanima ob kateri uri odpirajo pisto

Običajno ob 11. uri, za prej moraš poklicati lastnika in se zmeniti. Lahko pa da je slučajno tam, pa tudi prej odpre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Običajno ob 11. uri, za prej moraš poklicati lastnika in se zmeniti. Lahko pa da je slučajno tam, pa tudi prej odpre.

Nam so v petek odprli ob pol 10 :) res pa smo poklical

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo bili na marofu v nedeljo!

dopoldan nobene guzve

popoldan pa smo se menjavali!

plačat se da v eurih! :yes: :yes:

post-13491-1220366752_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!