Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

če mižiš, se ti 158 prkazuje :blink: ... OK, bežim k me kompleksi napadajo :cry:

če ovinek pred prvim 180 stopinjskim levim malo zamižim ;)

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa po števcu več kot 90 še nikol nisem šou po Marofu. :hmm:

Kolko imam tebe v spominu imaš verjetno števec v miljah pa še na ravninah gas spustiš, da ti ni dolgcajt samemu se vozit :P

OK zdej pa lohka še napišete kdo ima originalna prestavna razmerja :evilgrin:

Napisana max. hitrost je bla z original prestavnim razmerjem, le da takrat so bile gume ob ciljni ravnini bolj oddaljene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vas potolažim, da vam števci precej lepo lažejo... ;)

Ko smo dali GPS gor in čas okoli 1:13, je bilo nekje cca. 150 km/h max. (mislim, da me spomin ne vara, lahko pa ponovno poskusimo). Tako da sem skeptičen o 158 in 166.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vas potolažim, da vam števci precej lepo lažejo... ;)

Ko smo dali GPS gor in čas okoli 1:13, je bilo nekje cca. 150 km/h max. (mislim, da me spomin ne vara, lahko pa ponovno poskusimo). Tako da sem skeptičen o 158 in 166.... ;)

pri 1.13 je kazalo 158..je mogoče da sem bil skozi ovinke malo počasnejši? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Števc ponavadi lažejo za 8-10% (primerjano z GPS) - seveda ne pri Apriliah, kjer so števci točni v nulo in se razni GPS-i lahko samo zgledujejo. :P

Moja max. opažena hitrost na N. Marofu z SV-jem je bila 147 km/h - kar pri 10% napake pomeni 133 realnih km/h.

Z Gixxerjem, ki ima skrajšan prenos, je hitrost bila tudi proti 160 km/h, po občutku pa je šlo hitreje kot z SV-jem. Nisem pa še zmeril, koliko mu laže števec.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa po števcu več kot 90 še nikol nisem šou po Marofu. :hmm:

jest tut tam nekje :D

spet nisem na tekočem. Ste elektroniko tudi zamenjali

edited: :surrender: Dani, Gregs, berem podpise pa jih nočem videt, hehe :OK: :worship:

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi edini :). Men tud dns ni ratalo čez 125 prit, nekak ne tiščim čez tist zjahan del.

Kje pa je na Marofu kaj zjahanga??? No res že kakšne dva meseca nism bil tam :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vas potolažim, da vam števci precej lepo lažejo... ;)

Ko smo dali GPS gor in čas okoli 1:13, je bilo nekje cca. 150 km/h max. (mislim, da me spomin ne vara, lahko pa ponovno poskusimo). Tako da sem skeptičen o 158 in 166.... ;)

Kako se GPS znajde na tako ovinkasti cesti? Ker GPS pa imaš?

Ali bi z GPS-om lahko gledal čase krogov? Recimo z vklopljeno funkcijo, da na določeni poziciji sam pritisne LAP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani, Gregs, berem podpise pa jih nočem videt...

Hvala za kompliment, ampak jaz nimam za burek... Dani je pa nekaj drugega... :worship:

Kako se GPS znajde na tako ovinkasti cesti? Ker GPS pa imaš?

Ali bi z GPS-om lahko gledal čase krogov? Recimo z vklopljeno funkcijo, da na določeni poziciji sam pritisne LAP.

Znajde se čisto v redu... Garmin 60 CSx. Ne vem, kako bi z GPSom gledal kroge... meni ni jasno. Mogoče pa kdo drug ve kaj več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je na Marofu kaj zjahanga??? No res že kakšne dva meseca nism bil tam :hmm:

Čez cilno ravnino pa pol takoj nasledni ovinek je tak valovit. Sj da se ga prtisnt tm čez, sm jz raj ne tvegam :), sm raj mal popustu gas na tistem delu, kot pa da bi kje po travi letel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez cilno ravnino pa pol takoj nasledni ovinek je tak valovit. Sj da se ga prtisnt tm čez, sm jz raj ne tvegam :), sm raj mal popustu gas na tistem delu, kot pa da bi kje po travi letel.

pussy :whistle:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko imam tebe v spominu imaš verjetno števec v miljah pa še na ravninah gas spustiš, da ti ni dolgcajt samemu se vozit :P

Noup, števc je v stopinjah. :P :D

jest tut tam nekje :D

spet nisem na tekočem. Ste elektroniko tudi zamenjali

edited: :surrender: Dani, Gregs, berem podpise pa jih nočem videt, hehe :OK: :worship:

Bi pršu kdaj mal moped sprehodt po pisti pa bi bil bolj na tekočem. Pa še jokat bi nehal tle na forumu. :P

...Al te mogoče ne pusti? :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Števc ponavadi lažejo za 8-10% (primerjano z GPS) - seveda ne pri Apriliah, kjer so števci točni v nulo in se razni GPS-i lahko samo zgledujejo. :P

Kakšn pussy sm šele jst max.130km/h v ta levi ovinek, vozim Aprilio :xx: .

A je kkšn kandidat za "lagano" vožnjo iz Lj do/na Marof-a med tednom?

Vreme-Varaždin .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znajde se čisto v redu... Garmin 60 CSx. Ne vem, kako bi z GPSom gledal kroge... meni ni jasno. Mogoče pa kdo drug ve kaj več.

Garmin EDGE (kolesarski računalnik) zna na poziciji, kjer si štartal, sam naslednjič pritisnit lap. Torej prvič bi se peljal čist počasi, na ciljni črti pritisnil start in potem bi vsakič sam pritisnil LAP. Samo to me zanima, kolk je ta stvar natančna, kajti lahko pripelješ malo levo ali malo desni. Ja nč, bo treba probat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kkšn kandidat za "lagano" vožnjo iz Lj do/na Marof-a med tednom?

Seveda.... lagano 100 po avtocesti... s prikolico, jasno.... ;)

Drugi teden me bo najbrž spet desnica zasrbela, ker bo želela malo gas ročico vrteti, tako da bo kakšno obvestilo tu gor... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!