Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Čez cilno ravnino pa pol takoj nasledni ovinek je tak valovit. Sj da se ga prtisnt tm čez, sm jz raj ne tvegam :), sm raj mal popustu gas na tistem delu, kot pa da bi kje po travi letel.

Ne vem, če si že probal Grobnik, če ne, ti povem, da je Marof "biser" proti njemu kar se tiče neravnin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda.... lagano 100 po avtocesti... s prikolico, jasno.... ;)

Drugi teden me bo najbrž spet desnica zasrbela,

:grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za kompliment, ampak jaz nimam za burek... Dani je pa nekaj drugega... :worship:

...

vajine podpise sem videl, cajti so pa tut hudi. Saj verjetno je kdo drug tut že izdatno izboljšal svoj osebni rekord

Rude recimo :D

...

Bi pršu kdaj mal moped sprehodt po pisti pa bi bil bolj na tekočem. Pa še jokat bi nehal tle na forumu. :P

...Al te mogoče ne pusti? :hmm: :lol1:

Ponavljaš se :P

tole smo že predebatiral, hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vajine podpise sem videl, cajti so pa tut hudi. Saj verjetno je kdo drug tut že izdatno izboljšal svoj osebni rekord

tole smo že predebatiral....

Ja, no, s tega vidika je bil pa kar napredek... :grim Mislim, da je sedaj pa res dovolj.... ;)

Drugače pa nekateri še nismo predebatirali... :whistle: ...in nič ne vemo, tako da kar povej.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ena stvar js mam gume dunlop roadsmart. Za cestno uporabo pumpam gume 2,5 in 2,8. Za pisto (novi marof, grobnik,.. .) pa mi je en reku da se bom razbiu z tok napumpanimi gumami. Pravi da naj bi bla sprednja 1,9 in zadnja 2,1. Zanimama me pa tisti kateri vozite po pisti kok mate gume napumpane, pa kok po cesti ko kolenčkate?

Hvala za odgovor

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pisti se res navadno pumpa gume 1.9 zadaj, 2.1 spredaj, lahko tudi nekaj manj ali več, odvisno od gume in piste ampak to velja za dirkalne gume oziroma SS cestne gume..

Roadsmart so pa ST gume in manj napupmana guma se bolj greje, zato je potrebno upoštevat tudi to, da se Roadsmart pri toliko nižjem tlaku na pisti ne bi prehitro z ačela pregrevat.. Jaz bi pumpal eno vmesno varianto, manj kot na cesti, ampak več kot dirkalne gume na pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer lahko tudi z standardnim tlakom voziš, ne boš se kr tko razbil. Je pa res, da ne preveč cajte lovit.

Drugače ti je ba že biker77 odgovril v drugi temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ste ziher to glede GPS. Ga imam tudi jaz. Nabavu sem Speedo healer in nastavim števec po GPS, ker sem menjal zobnike. Se peljem mimo teh tabel k ti kažejo hitrost nakar ugotovim, da tabla kaže več kot števec. Sicer ne vem kak bi GPS preračunal preko ovinkov ampak vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm, zakaj se že gume spuščajo za dirkališče?

zato da prej prideš do roba..ne moreš s piste pridt pussy k ni do konca gume znucal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep vikend napovedujejo, jst se že celo sezono dol spravljam mislim da ta vikend bi pa res že skor sigurn lahka šov mal na pisto, tak bolj pussy. Zato me zanima kir termin i predlagate, tak da nebi blo gužve pa da vseen nebi bil sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Drugače pa nekateri še nismo predebatirali... :whistle: ...in nič ne vemo, tako da kar povej.... :P

jebiga, poišč stare poste :P :D

sem vidu še od biker77 podpis ... :worship:

ne berem več te teme, čaw :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej misti, nehi jamrat, pa nič ne bomo debatirali, raj prit na Marof zbolšat cajt pa bo ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato da prej prideš do roba..ne moreš s piste pridt pussy k ni do konca gume znucal..

ja js mam gume napumpane 2,5 pa 2,8. Zadja je čist do roba sprednja pa par mm manka do roba. mogoče se motim ker nisem tak stručko tk ko vi sam mislim da je bolši gip z manj napunpanimi gumami (na pisti) al ne. naj me gdo prosim popravi če se motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!