Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

biker77 je malo sarkasticno odgovoril mashini...

nižji tlak je seveda zaradi gripa + hitreje segreta guma - večja obraba..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js mam gume napumpane 2,5 pa 2,8. Zadja je čist do roba sprednja pa par mm manka do roba. mogoče se motim ker nisem tak stručko tk ko vi sam mislim da je bolši gip z manj napunpanimi gumami (na pisti) al ne. naj me gdo prosim popravi če se motim

Po mojih izkušnjah pri prav vsaki cestni gumi ne bi smel tlaka preveč zniževat, ko greš na pisto.

Ko sem na Aprilii vozil po Marofu navadne Qualifier in jih spustil na 2.0-2.2, je na zaviranju začelo zvijat, prežvekovat prednjo gumo in enako zadnjo pri pospeševanju. Tako, da mislim, da pri bolj cestnih gumah z mehkejšo karkaso/bočnicami nebi smel preveč zniževat tlaka. Tako sem imel z tlakom okoli 2,5 bara veliko boljši občutek. Vbistvu pa take gume ne sodijo na pisto oz. ne veliko pričakovat od njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se opravičujem... v bistvu sem kopiral iz enega posta par strani nazaj..

če bi pogledal v tel. bi videl da nekaj ne štima.. sry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je št od prejšnega lastnika

nova je tale 00385 91 51 66 949, je pa slovenec

lp

Lastnik je že skoz isti Slovenec...

Stacionarna telefonska številka pisarne v N. Marofu in s tem novega upravitelja je: +385 42 606011.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ena stvar js mam gume dunlop roadsmart. Za cestno uporabo pumpam gume 2,5 in 2,8. Za pisto (novi marof, grobnik,.. .) pa mi je en reku da se bom razbiu z tok napumpanimi gumami. Pravi da naj bi bla sprednja 1,9 in zadnja 2,1. Zanimama me pa tisti kateri vozite po pisti kok mate gume napumpane, pa kok po cesti ko kolenčkate?

Hvala za odgovor

lp

Za marof ti ni treba čisto nič spuščat dokler voziš za lasten užitek in ne podiraš rekordov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zakaj nebi imel boljšega gripa, če ga imaš lahko in je lasten užitek še večji? Ni potrebe po podiranju rekordov :) Seveda pri primernih gumah, Roadsmart pa naj kar ostanejo malo bolj napumpane in ne ravno 2.1 1.9

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasen dan na Marofu... Lepo vreme, odlična družba - perfektna sobota. Posebej presenečen nad odlično vožnjo SharpNinje in velikansko zaupanje med vozniki, saj večkrat nisem vedel, kdo vozi kateri motor. :worship:

DVD je že "zapečen", interesenti, naslove na PM. :naughty:

Le nekaj mi še vedno ni jasno: Zakaj ni bilo pingvinov???

:lol1: :lol1: :fredy: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

evo, tkole smo se začeli danes zjutraj zbirat na pisti

post-163-1220738042_thumb.jpg

eni so bli že takoj zjutraj ful razpoloženi :whistle:

post-163-1220738053_thumb.jpg

kar nismo mogli dočakat da pridemo na vrsto

post-163-1220738080_thumb.jpg

ko je uletela še štajerska naveza nas je blo že skoraj 15 :eek:

post-163-1220738093_thumb.jpg

pa smo mal klepetali med pavzami - ko so vozili karti

post-163-1220738108_thumb.jpg

na koncu, po 18 uri, je ostala le še "hard core" ekipa, ostali se že zbezljali domov

post-163-1220738131_thumb.jpg

mimogrede: prav zanimivo, zbrali smo se (skoraj) čisto enaka ekipa kot pred (skoraj) točno enim letom, hahaha... tudi SN :winkiss: nam je spet napekla košarico svojih dobrot :worship: le pingvini so manjkali... mislim :slap: ... se opravičujem vsem ker so tko bedne slikce, pa nobene akcije, ampak je blo čist prevroče (krepko čez 30 stopinj), vsi smo taborili v senci... upam da je še kdo drug kaj slikal in bo objavil - zazihr Fury, ki nas je ovekovečil na HD svoje video kamere, komaj čakam na DVD... mogoče bo pa tud kak kratek filmček, zgolj za okus, tlele napopal... :naughty:

imeli smo se (večinoma) skrajno imenitno, bilo je zabavno in veselo, tudi nekaj učnih krogov, le panični popoldanski odhodi proti rojstnim krajem so povzročili da sem domov odnesel več kot polovico mesa, ki ga vedno prijaznim in pridnim uslužbencem Gostione kod Dančia enostavno ni uspelo zroštiljat, ker so gostje prekmalu spokali domov :slap: tko da bomo morali v tednu ali dveh ponovit tole vajo :kva1: le zadnjo gumo na 7of 9 moram prej zamenjat, pri teli so na levi strani nekakšni železni drati pogledali ven :rolleyes:

vsem hvala za odlično družbo, polepšali ste mi že tako lep dan :worship: se kmalu spet vidimo :naughty:

PS Frips, ne išči šraufencigerja v orodju ker si ga pozabil pod klopjo... sem ti ga spravil, zamenjam za dve kepci unga sladoleda :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

sem vedel da bom nekaj pozabil, popravit pa ne morem več :headbang:

malo smo tudi menjavali motorčke - extra hvala Port Foliu za (presenetljivo dober) okus sveže morske Tune :worship: in Dančiju za ponoven test prenovljenega Gixxerja, razlika noč in dan :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster stiven6,

o, a to si bil ti?? hvala za slikco!! se vidimo spet na Marofu :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola stiven6,

ni blema, naslednjič me kar pocukaj za rokav!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da uživate na polno :OK: Upam, da tudi meni čimprej rata kaj do Marofa prit, že ful pogrešam brušenje kolen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da uživate na polno :OK: Upam, da tudi meni čimprej rata kaj do Marofa prit, že ful pogrešam brušenje kolen :)

Js tud, js tud. de nau kdo narobe razumu, ne da se ne vozm sam po kolenu ne gre in ne gre. Zihr mam prekratke noge :hmm:

Fino je blo spoznat nekaj novih MS in seveda srečat stare znance. SN in Dani se nista izneverila slovesu, hvala bilo je odlično :worship: Klepet nam je tekel pa skoraj bolje kot vožnja, saj je vročina res pribijala. Žal si je Gamma privoščil ročne dodatke - pozdrvai se čimpreje. Upam, da se kmalu spet vidmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le nekaj mi še vedno ni jasno: Zakaj ni bilo pingvinov???

:lol1: :lol1: :fredy: :whistle:

Ker je spodaj citirani osebek bil tih k riba in ni nč omenu , d pridete (pač skleroza začne tolčt pr teh letih :evilgrin: ), ker v nasprotnem primeru bi bla polna škatla že ob prejšnjem obisku obljubljenih pingvinov.....tko d za naslednjič treba kr osebno na PM napovedat udeležbo, ker pingvini so "a la carte" .)

tudi SN :winkiss: nam je spet napekla košarico svojih dobrot :worship: le pingvini so manjkali... mislim :slap: ...

Jp, skleroza je huda stvar, sm za po glavi se tolčt :whistle:

Port Folio hvala za degustacijo tune :OK: , ful tekne :OK: mojim dolgim krakom....zna bit, d se zgodi "The Thing" :naughty: ...... pa lep profil maš.... :whistle: . Aja pa Lara! že kr šiba s svojo rdečo pil'co :OK: . Drgač še zmer čist prevroče, na pisti bl klavrno (again :headbang: ), dobr d je blo ob pisti v senčki tolk fajn d se je mal poglihal :yes:

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je spodaj citirani osebek bil tih k riba in ni nč omenu , d pridete (pač skleroza začne tolčt pr teh letih :evilgrin: ), ker v nasprotnem primeru bi bla polna škatla že ob prejšnjem obisku obljubljenih pingvinov.....tko d za naslednjič treba kr osebno na PM napovedat udeležbo, ker pingvini so "a la carte" .)

Jp, skleroza je huda stvar, sm za po glavi se tolčt :whistle:

...Drgač še zmer čist prevroče, na pisti bl klavrno (again :headbang: ), dobr d je blo ob pisti v senčki tolk fajn d se je mal poglihal :yes:

Hja, jst sem itak vedno dežurni krivec za vse :rolleyes: tko da če je šlo komu mleko čez dans zjutraj sem jst kriv :evilgrin: no, najbolj važno da smo se imeli prav imenitno... in da bo naslednjič - ko bodo prišli tud pingvini :naughty: - še bolj fajn :yea1:

@ Lara!: se opravičujem ker sem te pozabil ekstra pohvalit, lepo napreduješ bejba, samo tako naprej :worship:

@ izgubljenci (sej veste kateri ste, al ja :) ): upam da se tkole večkrat srečamo, ne samo 1x na leto

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS Frips, ne išči šraufencigerja v orodju ker si ga pozabil pod klopjo... sem ti ga spravil, zamenjam za dve kepci unga sladoleda

Dobr, da ga še nisem začel iskat :P Dobiš za 3 kepce :D

Aja, pa 1.glas za DVD, prosim, HVALA D

PS.: A je kdo našel "dele" mojih tačk, da jih prišvasam nazaj :unsure:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ izgubljenci (sej veste kateri ste, al ja :) ): upam da se tkole večkrat srečamo, ne samo 1x na leto

Ne vem... a spadam med njih? :D

Plan za Marof je že ta teden... samo da še vremensko vidimo za konec tedna...

Furioso: a ti si samo kart vozil? Ker si bolj v civilki na slikah... ;) Pa glede na to, da imam zadnje podatke o nemotorju....

Drugače pa..... UŽIVAČI!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!